ГП на Германия - Нюрбургринг

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 456
Регистриран на: 23.02.2007
Местоположение: Еindhoven
Пол: Мъж
Кара: e36 325i
Мечтае да кара: M-ка, кво друго?

ГП на Германия - Нюрбургринг

Мнение от Wolf4 » 11 Юли 2009, 22:09

Някой нещо да пише? За наще ясно - пак няма какво. Макларън и Ферари обаче, дадоха заявки. Рената също. Изобщо някои от форума гледаха ли квалификацията от днес?
Are you M enough...?!

Денис-Белята!!!
Аватар
Мнения: 1634
Регистриран на: 3.11.2005

Мнение от 00Cool » 11 Юли 2009, 23:44

Не ги изпускам уикендите и досега не съм си и помислял да ги
изпусна , ма тва вече ................................. :confused:

кво да говориме “ЗЕЛЕНИЯТ АД“ си показа рогата жалко че кубата
неможа да направи бързата обиколка и го квана дъжда ,шанс

Успех утре !
“All the power in the world won't make you fast at the Ring.“

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 456
Регистриран на: 23.02.2007
Местоположение: Еindhoven
Пол: Мъж
Кара: e36 325i
Мечтае да кара: M-ка, кво друго?

Мнение от Wolf4 » 12 Юли 2009, 10:14

Вчера бях на Ринга да гледам квалификациите. Фантастична писта, ужасно представяне на нашия тим. Дъжда не попречи на Маса да влезе в първите десет, ама на нас все нещо ни е проблем...Тъжно. Иначе обстановката е уникална. Съоръжението е изключително красиво и като местоположение и като архитектурно решение. Феновете са огромен брой и най-радостното е че много от тях носят шапки или фланелки със синьо-бялата емблема. Жалко е само, че тимът не оправдава дори и част от надеждите на всички тези хора, включително и нас...Дано днес се представят по-прилично, но след вчерашните времена, някак си не го виждам.
Are you M enough...?!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 113
Регистриран на: 3.06.2008
Местоположение: София

Мнение от Bobbybd » 12 Юли 2009, 11:05

Днес по-рано преди F1 ще гледаш ли Porsche super cup? Интересно ми е как е наживо а и като цяло комбинацията порше нюрбургринг звучи много класически някак ... :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 259
Регистриран на: 7.08.2008
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: "пъргава" 316-ка
Мечтае да кара: IS-ka

Мнение от 6per40 » 12 Юли 2009, 13:10

За нашите... без коментар :| Аз днес ще съм за Витела... надявам се да изберат правилна стратегия и с неговото каране на финала да излезе победител :roll:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 456
Регистриран на: 23.02.2007
Местоположение: Еindhoven
Пол: Мъж
Кара: e36 325i
Мечтае да кара: M-ка, кво друго?

Мнение от Wolf4 » 12 Юли 2009, 18:57

Много добро представяне на Уебър и Фетел. Маса и Кими също караха блестящо, за съжаление представителят на Форс Мангалистан, помогна на Кими да излезе от борбата. Все пак Ферари показаха, че колата им е вече по-добра от тази на Браун. За съжаление е средата на сезона и няма достатъчно време за атака на титлата. Нашия собствен тим даже не ми се иска да коментирам...
Are you M enough...?!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: Пловдив
Кара: '89 BMW 320i Coupe

Мнение от VEYRON » 12 Юли 2009, 20:03

Wolf4 написа:Много добро представяне на Уебър и Фетел. Маса и Кими също караха блестящо, за съжаление представителят на Форс Мангалистан, помогна на Кими да излезе от борбата. Все пак Ферари показаха, че колата им е вече по-добра от тази на Браун. За съжаление е средата на сезона и няма достатъчно време за атака на титлата. Нашия собствен тим даже не ми се иска да коментирам...


Според мен Ферари все още са доста далече от бързината на БРАУН ГП. Пък и развитието спира до тук за тоя сезон, така че Ферари едва ли ще имат кой знае какви шансове да се докажат до края на годината. А за инцидента с Адриан Сутил, Кими каза, че нямало виновен в тая ситуация и че не това е причината за отпадането, а проблем в двигателя.
Уебър найстина заслужаваше победата.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 13 Юли 2009, 9:05

Не бях гледала предните....сигурно 2-3 състезания. Причина: Безинтересни са ми.

Гледах в Петъка Т1 и в Събота Квалификацията - от Ферари и Макларън дават някакви признаци на живот, Уебър много добре взе полпозишън-а.
И самото състезание гледах....преди това даваха ГП2....валеше дъжд, пистата беше мокра...и си викам....е са стана интересно след 1ч....да...ама не....кофти че Райконен отпадна.....РедБул ги избиха всичките....

....но все пак формулата не е това, което беше до преди 2 години....
няма я тая тръпка...интригата....да се борят "големите"....дали ще е Хамилтън или Райконен първи....Ферари или Макларън....БМВ Заубер ще се борят ли...да се вредят м/у другите двама...

....сега.... :help:


Нищо против Браун ГП.....браво, че са намерили оптималната кола и печелят....ама...е някак си безинтересно....когато я няма тая тръпка...кой да е първи...кой как ще превари и т.н

Дано сезон 2010.....е една идея по-интересно ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10482
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Мнение от Leon » 13 Юли 2009, 9:07

Не бях гледал Ф1 от 3-4 състезания, нещо нямах стимул, стана ми еднообразно. Този уикенд седнах, защото видях, че може да завали и да стане нещо интересно след скуката напоследък. Между ентусиазма от най-после случващото се разнообразие си направих труда да се поинтересувам къде са пропелерите и веднага съжалих... За последните 10-на обиколки изгубиха по 4 позиции и двамата! Е, не може форс индия да се представя цял сезон по-добре! (аа, може, може, знам, това ми е любимия виц)... Някои хора в отбора на бмв май са им дошли повече цифрите в заплатата и съвсем са отсвирили състезанията. И не почвайте да пишете, че работят за другия сезон, те от 3-4 години все с това минават... За какво въобще участват във формулата, по-добре да се съсредточат в един шампионат (примерно WTCC) и там да станат нещата, все пак говорим за един от най-рафинираните автомобилостроители, а индийските циганета с втора употреба двигатели ги правят смешни. И не само те.
Never mistake motion for action...

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook