ГП на Монако 2009

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4093
Регистриран на: 28.11.2006
Местоположение: София/Сандански
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 330d; BMW F25 30d
Мечтае да кара: BMW M

Мнение от kriso85 » 26 Май 2009, 10:16

Аз мисля, че не е основния проблем в менажирането на отбора. Според мен на БМВ Ф1 теам им трябва един качествен "карач". Кубица го харесвам като пилот, има някакви заложби ("бързия" не го коментираме), но на БМВ им е нужен "карач". Някой като Алонсо (може би най-антипатичния ми пилот) , но човекът кара :idea: Реното не е по-добро от БМвто в сегашния момент , но Алонсо винаги се набутва в точките, някоя стълбица може и да измъкне и винаги поне влиза в полезрението на камерите на телевизията.
Просто за да върви отбора си трябват и пилоти (само в БраунГП става с посредствени). Едно време преди Шумахер и Ферари бяха в пълна дупка, но след 1-2 години станаха лидери, а преди това бяха поне конкуренти на МакЛарън и другите.
Наистина е срам БМВ да са на последните места, той Казуки е по-бърз от БМВтата :shock:
"Try not. Do or do not. There is no try" Yoda
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 456
Регистриран на: 23.02.2007
Местоположение: Еindhoven
Пол: Мъж
Кара: e36 325i
Мечтае да кара: M-ка, кво друго?

Мнение от Wolf4 » 26 Май 2009, 20:03

kriso85 написа:Аз мисля, че не е основния проблем в менажирането на отбора. Според мен на БМВ Ф1 теам им трябва един качествен "карач". Кубица го харесвам като пилот, има някакви заложби ........:shock:


Колега нямам идея какво ти дава основание да мислиш, че един"карач" или суперкласен пилот, както би било редно да се нарече, би извел БМВ от кризата в момента. Сравняването на Бътън и Баричело с "какви да е..." е просто меко казано несъстоятелно. Единия е продукт на Хонда с много индивидуален стил и изключителна амбиция за победа, другият пък се е развивал зад антикрилото на седемкратния световен шампион Михаел Шумахер в най-великия тим на Ф1 - Ферари. За Качествата на болида на Браун -Мерцедес е излишно дори да коментираме, при явната им проява на пистата и последните новини, че веднага след края на миналогодишния шампионат, Мерцедес са прехвърлили вниманието си от Макларън, точно върху Браун. Защо - също не мисля да коментирам с изключение на репликата, че няма как една суперкомпания да заложи на шампион с абсолютно непредвидими поведение и действия на пистата и извън нея, какъвто е Люис Хамилтън.
Далеч по-важно е да си признаем, че Ферари направиха с невероятни усилия, постоянство и денонощна работа един съвършено нов болид, който не закъсня да подскаже на какво е способен още в петия кръг от голямата надпревара, докато тимът на БМВ от озадачаващ старт претърпя развитие в посока плачевен. Ето и какво всъщност би следвало да ни интересува - че при еднакво тежки и неблагоприятни условия, шампионският тим намира сили и възможности да се изправи на крака и да тръгне по петите на временния лидер, а посредствения тим - да затъва все по-дълбоко в края на класирането след всеки изминал кръг. Смятам, че изводите може да си направи всеки, уви...
Are you M enough...?!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

мда

Мнение от Любо Мегов » 27 Май 2009, 23:24

каквото и да си говорим - продължава да боли, но надеждата умира последна... :|

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 308
Регистриран на: 31.10.2005
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: BMW f10/3.0D

Re: мда

Мнение от Venkata » 27 Май 2009, 23:37

Любо Мегов написа:каквото и да си говорим - продължава да боли, но надеждата умира последна... :|


Дано в Турция, след смяната на новия дифозьор нещата застанат по иначе. Иначе положението в момента е трагично, но поне не сме само ние
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2402
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: София
Кара: '94 Opel Corsa B

Мнение от стан » 28 Май 2009, 14:41

eraziel написа:Абе тоя Фетел стига сте го превъзнасяли бе, изчакайте да вземе някоя титла, после го хвалете колко е голям :)

А БМВ-Заубер в момента е точно това, което един отбор не трябва никога да бъде...


Много ясно Ник е къде къде по-добър :mhihi: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1504
Регистриран на: 10.05.2005

Мнение от eraziel » 28 Май 2009, 17:04

стан написа:
eraziel написа:Абе тоя Фетел стига сте го превъзнасяли бе, изчакайте да вземе някоя титла, после го хвалете колко е голям :)

А БМВ-Заубер в момента е точно това, което един отбор не трябва никога да бъде...


Много ясно Ник е къде къде по-добър :mhihi: :mhihi:


A ти изобщо прочете ли к'во съм написал, или просто реши да се изкажеш?
In Ban We Trust!

Предишна

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook