ГП на Монако 2009

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Мнение от ИлХиТо » 24 Май 2009, 18:44

И аз като Димо мисля, че е време д-р Марио Тайсен да поеме отговорността оттегляйки се от постта. Явно е, че тотално е объркана схемата, и е време за кардинални промени.Това е моето лично мнение 8) .
А състезанието като цяло няма нужда от какъвто и да било коментар :evil: :evil: :evil: .
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 456
Регистриран на: 23.02.2007
Местоположение: Еindhoven
Пол: Мъж
Кара: e36 325i
Мечтае да кара: M-ка, кво друго?

Мнение от Wolf4 » 24 Май 2009, 19:26

Да, за съжаление отборът ни е явен трафик (след форца джипсистан-мержцедес) даже, а след днешното си "блестящо" представяне и окончателен срам! Не съм се срамувал така от тима на БМВ от влизането му в шампионата. Въпросният доктор Марио Тайсен е вече доказан некадърник и от компанията закъсняха с изгонването му още миналия сезон, когато провали третата позиция в крайното класиране на Роберт Кубица в Бразилия, под предлог че е насочил силите на тима към развитие на колата за настоящата година. Както видяхме лично в последствие, това се оказа просто опашата лъжа и последствията от нея не закъсняха. Представянето на тима е смехотворно, имиджът му като следствие се срива неудържимо.
Един друг тим обаче, с черни кончета на червените си болиди, показа днес в Монако за сетен път защо е обичан до фанатизъм от стотици милиони фенове по света. Ферари! Чудесно състезание, блестяща проява на новия им болид, както и на двамата пилоти. Ако те напуснат Ф1, мисля, че милиони ще започнат да гледат Инди, вместо печалния опит за автомобилно шоу на Екълстон и компания.
Are you M enough...?!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Мнение от ///M Power » 24 Май 2009, 21:23

Ебаси , сега защо плюете доктора , некадърник бил , когато печелеше БМВ e номер 1 , пък сега той ви виновен , само да ви кажа че успехите на БМВ от 94г. насам са под неговото управление , пък вие си мислете дали е срам за комапанията .....и кво Ферари , че днес какво направиха толкова , 1 прилично състезание на писта която няма много общо с оставащите от сезона .... идва турция ще видим там как ще се представят :evil: .... преди спорехте колко по-добър е кубица от ник ,пък поляка даже и точки няма ... той почти няма завършено състезание , аз лично подкрепям БМВ с две ръце , дори и нещо да не ми хареса или да са в труден момент пак съм зад тях :winky:
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 24 Май 2009, 21:37

трудно ми е да гледам такава мъка , такава не е била от самото създаване на тима! ясно е ,че има виновни и е ясно ,че трябва промяна.
кубица му се плаче на човека-да не говорим за безсмислената глупост ,дето се отказаха миналата година да гонят титлата ,за да направели колата за тая.....!!! ето кво направиха.....!!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 661
Регистриран на: 2.12.2006
Местоположение: София,Бургас
Пол: Мъж
Кара: x5 e70 3.0d,е46 318i

Мнение от zlobicar » 24 Май 2009, 21:43

За турция нов болид щяло да има та да видим дали ще има разлика,че голям срам сега,ще ме откажат да гледам за да несе ядосвам
обичам BMW


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 24 Май 2009, 21:45

аз съм навит 3 към 1 да се хввана на бас ,че и в турция нема да сме на стълбицата,а ако земеме точка заже треа да черпиме!!!
тва не става с магическа пръчка-освен ако марио тайсън не се казваше рос браун!!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 661
Регистриран на: 2.12.2006
Местоположение: София,Бургас
Пол: Мъж
Кара: x5 e70 3.0d,е46 318i

Мнение от zlobicar » 24 Май 2009, 22:28

То е ясно ,че няма да сме на стълбицата ама светлина в тунела поне да видим.
обичам BMW

Денис-Белята!!!
Аватар
Мнения: 1634
Регистриран на: 3.11.2005

Мнение от 00Cool » 24 Май 2009, 22:46

///M Power написа:Ебаси , сега защо плюете доктора , некадърник бил , когато печелеше БМВ e номер 1 , пък сега той ви виновен , само да ви кажа че успехите на БМВ от 94г. насам са под неговото управление , пък вие си мислете дали е срам за комапанията .....и кво Ферари , че днес какво направиха толкова , 1 прилично състезание на писта която няма много общо с оставащите от сезона .... идва турция ще видим там как ще се представят :evil: .... преди спорехте колко по-добър е кубица от ник ,пък поляка даже и точки няма ... той почти няма завършено състезание , аз лично подкрепям БМВ с две ръце , дори и нещо да не ми хареса или да са в труден момент пак съм зад тях :winky:

колега може и да не споделям всички твои мения но за това съм с 2 ръце !!!! :!: :winky:

Трябва да се подкрепяме в каквъто и да е моменти !!! :!:



пп.аааааи кубата е по добър ни6то че няма точки за сега :D
“All the power in the world won't make you fast at the Ring.“

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 308
Регистриран на: 31.10.2005
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: BMW f10/3.0D

Мнение от Venkata » 24 Май 2009, 23:03

Ще дойдат и по светли времена. Само ме яд за Кубица, пилот с потнциал на колата е трагична, Ник....няма да го коментирам.
А относно Турция - поне в петицата
Изображение

...и то хидравличен :)
Аватар
Мнения: 3314
Регистриран на: 1.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: джата
Мечтае да кара: на Ринга
Детайли за колата: Двете 2и2ки

Мнение от krika » 24 Май 2009, 23:06

///M Power написа:Ебаси , сега защо плюете доктора , некадърник бил , когато печелеше БМВ e номер 1 , пък сега той ви виновен , само да ви кажа че успехите на БМВ от 94г. насам са под неговото управление , пък вие си мислете дали е срам за комапанията .....и кво Ферари , че днес какво направиха толкова , 1 прилично състезание на писта която няма много общо с оставащите от сезона .... идва турция ще видим там как ще се представят :evil: .... преди спорехте колко по-добър е кубица от ник ,пък поляка даже и точки няма ... той почти няма завършено състезание , аз лично подкрепям БМВ с две ръце , дори и нещо да не ми хареса или да са в труден момент пак съм зад тях :winky:
:yes: Евала адаш и аз съм 100% на твоето мнение.

Кефи ме как всички тука "фенове" дават акъл и подписват оставки :shock: Сега д-р Тайсен чете и трепери в ъгала :mhihi:

баварски фанатик
Аватар
Мнения: 4558
Регистриран на: 26.03.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нещо...
Мечтае да кара: McLaren F1 LM

Мнение от Dimo » 24 Май 2009, 23:17

Никой не е оплюл отбора на БМВ, подкрепяме го с 2 ръце и именно заради това ни боли и ни е срам да го гледаме така!

Как да не плюем доктора, колко години във Ф1 му трябват за да може да събере една свестна кола която да е в пряка конкуренция за титлата или ако има такава да разполага с кадърен екип и свестни стратези? Никой не му отрича постигнатото, но ако разсъждаваме колко бил добър ама видиш ли все нещо му куца, до сега значи трябваше да сме си с Уилямс и все да не ни достига, ама пък са име във Ф1 нали? Ами не става така, имаше прекалено много време за да покаже резултат и мога да ви уверя, че основното което винаги е куцало на отбора ни е или аеродинамиката и стратегията (имахме най-мощния и доказано добър двигател във Ф1 преди няколко години) и в моментите когато можехме да смачкаме Ферари, те ни го набутваха отзад заради Рос Браун и уникалните му стратегии, които бяха изпълнявани от пилот не толкова огромни качества колкото му се преписват, но определено с невиждана съобразителност и дисциплина (Михаел Шумахер)!
Та след всички жалки опити да се направи читаво шаси, резултата е на лице и за наше общо съжаление е трагичен, а времето минава годините се нижат и обещанията избледняват като на български политик преди избори. Време е някой да понесе отговорността и след като трети спец по аеродинамика и дизайн неможе да направи нищо, значи всички са били грепно подбрани, а подбора се извършва именно от д-р Тайсен, така че..........пътя!
Изображение

...и то хидравличен :)
Аватар
Мнения: 3314
Регистриран на: 1.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: джата
Мечтае да кара: на Ринга
Детайли за колата: Двете 2и2ки

Мнение от krika » 24 Май 2009, 23:29

Dimo написа: Време е някой да понесе отговорността и след като трети спец по аеродинамика и дизайн неможе да направи нищо, значи всички са били грепно подбрани, а подбора се извършва именно от д-р Тайсен, така че..........пътя!
Осъзнайте се малко :idea: Пак ще повторя, стига подписвахте оставки. Д-р Марио Тайсен работи в БМВ от 1977 година и ако си мислите, че утре ще го извикат и ще му бият шута жестоко се лъжете. А и да го изгонят още утре кво си мислите, че тоя дето ще го наследи ще размаха пръст и хоп в Турция ще се изгаврим с БраунЖеПе :?:

баварски фанатик
Аватар
Мнения: 4558
Регистриран на: 26.03.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нещо...
Мечтае да кара: McLaren F1 LM

Мнение от Dimo » 25 Май 2009, 7:06

krika написа:
Dimo написа: Време е някой да понесе отговорността и след като трети спец по аеродинамика и дизайн неможе да направи нищо, значи всички са били грепно подбрани, а подбора се извършва именно от д-р Тайсен, така че..........пътя!
Осъзнайте се малко :idea: Пак ще повторя, стига подписвахте оставки. Д-р Марио Тайсен работи в БМВ от 1977 година и ако си мислите, че утре ще го извикат и ще му бият шута жестоко се лъжете. А и да го изгонят още утре кво си мислите, че тоя дето ще го наследи ще размаха пръст и хоп в Турция ще се изгаврим с БраунЖеПе :?:

Никъде не съм споменал Турция! Може и 1-2 години да минат, ама след това да има резултат, а колкото до доктора, има много хора работещи дълго в дадена компания, които като се осерат и ги махат, освен това, не държа да го уволнят, но си мисля, че при подобни исторически резултати е нужна промяна и по-точно нов спортен директор!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Мнение от ///M Power » 25 Май 2009, 8:24

Dimo написа:
krika написа:
Dimo написа: Време е някой да понесе отговорността и след като трети спец по аеродинамика и дизайн неможе да направи нищо, значи всички са били грепно подбрани, а подбора се извършва именно от д-р Тайсен, така че..........пътя!
Осъзнайте се малко :idea: Пак ще повторя, стига подписвахте оставки. Д-р Марио Тайсен работи в БМВ от 1977 година и ако си мислите, че утре ще го извикат и ще му бият шута жестоко се лъжете. А и да го изгонят още утре кво си мислите, че тоя дето ще го наследи ще размаха пръст и хоп в Турция ще се изгаврим с БраунЖеПе :?:

Никъде не съм споменал Турция! Може и 1-2 години да минат, ама след това да има резултат, а колкото до доктора, има много хора работещи дълго в дадена компания, които като се осерат и ги махат, освен това, не държа да го уволнят, но си мисля, че при подобни исторически резултати е нужна промяна и по-точно нов спортен директор!


Добре и като минат 1-2 г. , и ако пак няма успех ? какво правиме тогава , пак почваме да го махаме тоя и така до безкрайност :D
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5250
Регистриран на: 12.11.2006
Пол: Мъж
Кара: ги да пият мента
Мечтае да кара: за 6лв/100км
Детайли за колата: не върви и не гори

Мнение от павката » 25 Май 2009, 10:13

и мене много ме дразни това недоносче-бътънчо,ама барикелото си е стара пушка!
само недоумявам,как при тези технологии и пари дето се наливат,ива такива разлики при различните марки?някой прави добра кола и хоп,печели шампионата и без да разполага с истински пилот :roll:
Тия от БМВ-клуба обичат да си прикачат подобни табелки ;-)
Не им вярвай много - нищо чудно под предния капак да се крие охлювче

ПредишнаСледваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook