ГП на Монако 2009

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

ГП на Монако 2009

Мнение от ИлХиТо » 21 Май 2009, 9:01

Дойде време на поредният старт от календара, а именно едно от най-известните ГП, което се провежда в кралство Монако. Състезанията, които се провеждат по улиците на Монако носят съвсем друг "заряд" в сравнение с останалите състезания, провеждащи се на типичните за Ф1 писти. Конфигурацията на писта е до болка позната за всички фенове на Ф1, и все пак как изглежда тя:

Изображение

Тази година поради многобройните промени по болидите се очаква доста интересна надпревара, с оглед на близките времена, които дават повечето тимове, а от друга страна първият завой ще бъде най-горещата точка, както и завоя "Мирабо". Първата свободна тренировка е днес от 11.00 часа бг време, квалификацията е в събота от 15.00 ч, а стартът в 15.00ч в неделя бг време.

Официалните резултати от първата свободна тренировка :
http://www.formula1.com/results/season/2009/810/6629/

Резултати от втората свободна тренировка:
http://www.formula1.com/results/season/2009/810/6630/

П.С. Като гледам, няма никакъв интерес към Ф1, няма ги онези разгорещени теми, отпреди година. Явно представянето на БМВ-Заубер си казва своето. :( . А от догодина може изобщо да няма Ф1 :bcry:
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

трагедията

Мнение от Любо Мегов » 21 Май 2009, 20:55

трагедията с нашите продължава, колата била абсолютно неуправляема по думите на двамата пилоти, имало още аеро модификации от които се оплакваха днес... на кубица двигателя гръмна ефектно днес по време още на загряващата му обиколка на втората тренировка, затова и няма време, ник пък като има едно време....както е тръгнало да спрат изобщо участията да не се ядосваме :confused:

...и то хидравличен :)
Аватар
Мнения: 3314
Регистриран на: 1.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: джата
Мечтае да кара: на Ринга
Детайли за колата: Двете 2и2ки

Мнение от krika » 22 Май 2009, 0:18

Много тежко начало на уикенда :( А бях се нахъсал, че ще излезем от лайната, но явно те са адски дълбоки :shock: На щото винаги вярвам в нашите момчеа, очаквам силна квалификация :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 60
Регистриран на: 3.12.2008

Мнение от BooKoo » 22 Май 2009, 18:57

Не знам, дали е официално, но нашите са сред първите три отбора, които приемат бюджетния таван :

http://sportni.bg/?tid=40&oid=2522826&cid=

...и то хидравличен :)
Аватар
Мнения: 3314
Регистриран на: 1.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: джата
Мечтае да кара: на Ринга
Детайли за колата: Двете 2и2ки

Мнение от krika » 23 Май 2009, 3:04

BooKoo написа:Не знам, дали е официално, но нашите са сред първите три отбора, които приемат бюджетния таван :

http://sportni.bg/?tid=40&oid=2522826&cid=

Няма нищо официално.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1126
Регистриран на: 5.07.2004
Местоположение: Пловдив
Кара: M3 и Volvo XC70

Мнение от Tod » 23 Май 2009, 14:41

Мда шанса ни е всички да се откажат догодина за да имаме шанс за по-добро представяне(16 и 17-ти в квалификацията) в шампионата!
Аз не хресвам промените предложени от ФИА -П******а работа! :evil:
Good Luck

Не е ли странно? Същите хора, които се смеят на научната фантастика, четат прогнозата за времето и вярват на икономисти? ~Kelvin Throop III

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

това е

Мнение от Любо Мегов » 23 Май 2009, 15:28

чиста проба мазохизъм... :(

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Мнение от ИлХиТо » 23 Май 2009, 15:34

Сухите цифри от токущо приключилата квалификация:
http://www.formula1.com/results/season/2009/810/6632/

Поредното трагично представяне на БМВ-Заубер :evil: :evil: :evil: . И сега ще напълнят резервоарите догоре и пак на принципа каквото стане утре. Абе направо ще е чудо ако вземат точка от утрешното ГП. Иначе като цяло утре ще си е интересно състезание. Ферари показват Голям напредък, Браун ГП тях си ги знаем, както и Ред Бул - все така силни!
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 820
Регистриран на: 7.06.2006

Мнение от add1cted » 23 Май 2009, 19:18

На тоя Бътън ако му вида още веднъж пръстите така да сочи ще отида в Турция и ще му ги откъсна :mhihi: :mhihi: доста ме дразни честно казано.. Просто колата им е нечовешки добра и недосегаема за повечето отбори, а той има доста голяма доза опит и се получава добра комбинация, а не че той е нещо супер феноменално.. ама както и да е. Аз както винаги утре си стискам за Фетел дано поне този път направи читав старт..
There is no replacement for displacement

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 22.02.2008
Местоположение: Самоков/Боровец
Пол: Мъж
Кара: ше E30 сега:E90 N52B25

Мнение от raddy » 24 Май 2009, 0:18

Нещо тази година формулата е СТРАШНО тъпа.
Преди години само се мрънкаше че е тъпо че само пилето бие наред, че подобрява рекорди,че формулата е станала скучна,че трябват промени в правилата и накрая кво стана дедковците промениха правилата за да гледаме един посредствен пилот(Бътън)+ един неудачник(Барикело) да мачкат наред.Сори но това не е Формулата дето гледахме като деца и се радвахме на всяка секунда от съзтезанията!Интересно ако от другата година Ферари напуснат този формат кой ще остане да пълни гушите на дъртия Бърни и приятеля му перверзен нацист.
Изображение

8910 фен
Аватар
Мнения: 640
Регистриран на: 7.08.2006
Местоположение: Ески Зара
Пол: Мъж
Кара: 01`530i touring

Мнение от CONAN » 24 Май 2009, 8:27

Ами това още повече доказва гениалноста на Рос Браун,Шумахер наремето мачкаше всичко ,когато той беше зад гърба му .Сега Бътън доскоро неблестящ с нищо бележи победа след победа, почвам да си мисля ,че Рос може да направи от всеки шампион.Иначе за сезона, на мен ми е интересно да гледам как се изживяват ,като неудачници ферари и макларън :D
Но за БМВ :( :( :( :( :( :( мъка,имах големи надежди ,че тоя сезон ще бъдем сред лидерите ....ама ще почакаме явно.

Денис-Белята!!!
Аватар
Мнения: 1634
Регистриран на: 3.11.2005

Мнение от 00Cool » 24 Май 2009, 14:07

“Феновете искали Ферари и Макларън “ от каде го взеха тоя беееееее ц ц ц ц ц

едит... винаги съм знаел че монте карло е едно от най най във Ф1 :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
“All the power in the world won't make you fast at the Ring.“

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Любо Мегов » 24 Май 2009, 16:23

CONAN написа:Но за БМВ :( :( :( :( :( :( мъка,имах големи надежди ,че тоя сезон ще бъдем сред лидерите ....ама ще почакаме явно.


те откакто са влезли във формулата все си чакаме :(

баварски фанатик
Аватар
Мнения: 4558
Регистриран на: 26.03.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нещо...
Мечтае да кара: McLaren F1 LM

Мнение от Dimo » 24 Май 2009, 18:05

Любо Мегов написа:
CONAN написа:Но за БМВ :( :( :( :( :( :( мъка,имах големи надежди ,че тоя сезон ще бъдем сред лидерите ....ама ще почакаме явно.


Те откакто са влезли във формулата все си чакаме :(

Мдааа след като спечелиха Льо Ман и имаше големи надежди за влизането във Формула 1, сега обаче положението е меко казано трагично!

По голямо унижение от състояните на тимът във Форумла не е имало в цялата спортна история на БМВ и вариантите според мен са два.
1. Доктор Тайсен казва довиждане (извинете, че толкова години губих времето на БМВ и не направих нищо!)
2. Оттегляме се от Ф1 с подвити опашки под измислен предлог (примерно финансовата криза и несъгласието с налаганите от ФИА правила)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 184
Регистриран на: 30.11.2005
Местоположение: София
Пол: Жена

Мнение от Angel eyes » 24 Май 2009, 18:19

Направо ме хвана яд,че гледах! :(
Изображение

Следваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook