GP MALAYSIA- коментари

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2379
Регистриран на: 24.07.2006
Местоположение: 02..., +3592...
Пол: Мъж
Кара: myCar 5.3. and iCar 3.9.
Мечтае да кара: още по-бавно
Детайли за колата: ...
01" 525d m57
04" X5 m57
06" Liberty 2,8 CRD

Мнение от Владо » 11 Апр 2009, 9:27

да, така е... идентична беше тактиката и в двете състезания... но това се обуславя и от габаритите на хайфелд и кубица... кубица просто няма как да я приложи тази тактика пълноценно... а хайфелд сега и с керса ще го направят будист ;) ... ще се храни от слънцето... 8)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Мнение от Сондьора » 11 Апр 2009, 12:45

!!Asen_X написа:
Сондьора написа:Къв Алонсо бе хора, ако го сметате тва за пилот, бахти филма.....


Човек, не можеш на черното да кажеш бяло. Алонсо може и да е недодялано и нахакано копеле, но е пилот с изключителни качества и без негова помощ, Рено никога нямаше да развият колата си както в шампионската серия преди няколко години, така и през миналия сезон. Докато караше за Макларън, именно той предоставяше настройките и данните от телеметрията на Хамилтън, благодарение на което нескафето в дебютния си сезон изглеждаше все едно има десет години опит във Ф1. Това са факти.


Рено беше добър отбор преди Алонсо, сега кво прави, нищо. Много е лесно да си добър когато си в перфектния отбор. Така например Уилямс преди години искарваше, всяка година нов шампион, точно поради факта, че доказваха, че какъвто и пилот да сложат ще са шампиони. Единственият, който е направил нещо за отбора си, а и той за него е Шумахер. А и Бриаторе на много моменти се е дразнил на малоумните грешки на Алонсо, а от Уилямс искаха да го изгонят, точно поради факта, че с перфектен автомобил, правеше грешки и щеше да изпусне титлата. И това са факти.
Но това си е мое мнение и виждане.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 11 Апр 2009, 15:27

SKISA написа:
bmw maniqk ivo bmw написа:Аз пък ги виждам по-друг начи нещата, според мене вашите доводи не струват това е.

адашче,секи си има мнение!! аз не те обиждам -ти смяташ едно-ние друго!! не ти требва на баир лозе!
нека се придържаме към коментара на формулата -да не се дърляме ....


Аз не се дърлям с това мнение, просто казвах какво мисля...
Изображение


Предишна

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook