Проектът на Motorsport Technik

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Мнение от ИлХиТо » 25 Фев 2009, 12:22

В този ред на мисли, искам и аз да ви поздравя за Ентусизма :bowdown: :bowdown: :bowdown:. Наистина ще се радваме изключително много на вашите успехи. Просто сърцето ми бие с друг пулс когато видя любимата марка на пистата :D :D :D . Още веднъж искам да ви пожелая само успехи с червения звяр - да не слизате от почетната стълбичка!

П.С. Тази тема и темата на Р. Коларов изчетох да един дъх и голям кеф. Ще ги следя с огормен интерес. Искам все по често да имаме възможност само такива теми да виждаме всички тук в този форум. (За тази цел и ние малко трябва да се потрудим по този въпрос).
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

ВЕТЕРАНЪТ
Аватар
Мнения: 953
Регистриран на: 6.09.2004
Местоположение: Bayern

Мнение от roko » 25 Фев 2009, 13:10

Аз докато се върна от Германия с частите за ///М ,Вие ще сте готови-Диваци такива :twisted:
след малко товаря последно от Мюнхен и .........към Ловеч
Ще се чакаме в сервиза
http://img190.imageshack.us/i/rokopodpis.mp4/...шофирай разумно
'84- е30- 323 '93- е36-318ис
'89- е30- 316 '00-е46-320
'91- е34- 518 '94-е34-525tds
'92- е36- 318
'90-е30-бяла
'98 е36 -черно комби
'97 е36 -сиво комби

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Мнение от ///M Power » 25 Фев 2009, 13:28

Сашо защо ще слагате фланци ? Спорд мен само ще тежът и пречат ? Няма ли варинат джантите да си станат ( ако са тези или пък някакви други) ?
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

кавалер-монтьор
кавалер-монтьор
Аватар
Мнения: 2515
Регистриран на: 11.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: леки BMW-та :):):)
Мечтае да кара: Ferrari F12 Berlinetta

Мнение от gazzzar » 25 Фев 2009, 13:30

///M Power написа:Сашо защо ще слагате фланци ? Спорд мен само ще тежът и пречат ? Няма ли варинат джантите да си станат ( ако са тези или пък някакви други) ?


окачването, коеот взимаме го изисква ;). Наклоните идват различни и е възможноо макферсона да опира в колелото ;)
ВСЕКИ ИСТИНСКИ BMW ЕНТУСИАСТ РАНО ИЛИ КЪСНО СИ КУПУВА Е30 ///M3.... 8) 8) 8)
Изображение
"The main thing is to be yourself. Many times its through a mistake that you learn. And the main thing is to make sure you learn through your mistakes and get better.”
Ayrton Senna

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Мнение от ///M Power » 25 Фев 2009, 13:34

gazzzar написа:
///M Power написа:Сашо защо ще слагате фланци ? Спорд мен само ще тежът и пречат ? Няма ли варинат джантите да си станат ( ако са тези или пък някакви други) ?


окачването, коеот взимаме го изисква ;). Наклоните идват различни и е възможноо макферсона да опира в колелото ;)


явно бая наклон ще дойде :D

пс: номер 16 от снимката имали го при М3-ката ?

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=41&fg=10
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

кавалер-монтьор
кавалер-монтьор
Аватар
Мнения: 2515
Регистриран на: 11.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: леки BMW-та :):):)
Мечтае да кара: Ferrari F12 Berlinetta

Мнение от gazzzar » 25 Фев 2009, 13:39

Не няма го 16...при нас е 7.16 го слагат само на кабриото ;)
ВСЕКИ ИСТИНСКИ BMW ЕНТУСИАСТ РАНО ИЛИ КЪСНО СИ КУПУВА Е30 ///M3.... 8) 8) 8)
Изображение
"The main thing is to be yourself. Many times its through a mistake that you learn. And the main thing is to make sure you learn through your mistakes and get better.”
Ayrton Senna

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 752
Регистриран на: 16.01.2005
Местоположение: лондон
Кара: е46 м3 х2, mustang GT, viper RT/10

Мнение от oxam » 25 Фев 2009, 14:05

gazzzar написа:
Golqmcho_RS написа:аз почвам от нулата спонсориран от неволята си :D сега започвам с подмяна на предница очаквам окачване имам едни амортисьори bilstein обещани,колега ще използвате ли унибални връзки ?


за сега не, ще изчакаме да поръчаме по-сериозни стабилоиизиращи щанги и направо с тях ще ги сложим...засега вкоравчването ще дойде само от Powerflex-a ;)

мдам, H&R са задължителни или Whiteline като по-евтина но много качествена алтернатива. КВ3-то с камбърплейтс ли го взехте? ако не, си поръчайте едни отделно
много готина кола и успех в начинанието (за мен като сектант е жалко че не е з3м купе, но от друга страна филмът щеше да е много $$$ и определено има по-малко части)
ако трябва помощ за спирачки, казвайте....скобите за големите брембота са в софия при баща ми и може да ви направи едни
поздрави
Изображение Изображение Изображение Изображение

devildriver
Аватар
Мнения: 4054
Регистриран на: 21.04.2002
Пол: Мъж
Кара: E30
Мечтае да кара: McLaren F1

Мнение от SlipKnoT » 25 Фев 2009, 14:38

едно въпросче - що не взехте седан ево (3.2 321 6ск), нали седана при е36 е по лек от купето? :)

The Ultimate Driver
The Ultimate Driver
Аватар
Мнения: 4709
Регистриран на: 23.04.2002
Местоположение: в света на motorsport-a
Пол: Мъж
Кара: хората да се учат с ProDrive.bg
Мечтае да кара: BMW ///M, Ferrari, Porsche, Land Rover
Детайли за колата: 2003-2005 - '90 BMW E30 318is
2005-2006 - '97 Audi A4 2,6 Avant
2006-2008 - '90 BMW E30 325i Cabrio
2008-2009 - '98 BMW Z3 Roadster
2009-2009 - '96 BMW E34 525tds Touring
2009-2011 - '96 BMW M3 Evo Race Car
2009- - '92 BMW E36 320i
2011- - '98 BMW E36 323Ci

Мнение от DrivinGGoD » 25 Фев 2009, 15:10

oxam написа: мдам, H&R са задължителни или Whiteline като по-евтина но много качествена алтернатива. КВ3-то с камбърплейтс ли го взехте? ако не, си поръчайте едни отделно
много готина кола и успех в начинанието (за мен като сектант е жалко че не е з3м купе, но от друга страна филмът щеше да е много $$$ и определено има по-малко части)
ако трябва помощ за спирачки, казвайте....скобите за големите брембота са в софия при баща ми и може да ви направи едни
поздрави


Ще изчакаме да дойде KWто за да сме спокойни че като поръчаме камбър плеитове ще станат за него... Честно казано и на мен адски ми се искаше да е М Купе, но както казах и в началото цифрата щеше да е друга, трябваше да търсим табло и т.н. а те не се намират лесно... Живот и здраве като тръгнат работите това ще е втората бегачка :twisted:

За спирачките ще го имаме предвид... Много ценна помощ ще ни е това... Благодаря ти...

SlipKnoT написа:едно въпросче - що не взехте седан ево (3.2 321 6ск), нали седана при е36 е по лек от купето? :)


Честно да ти кажа не съм знаел че седана е по-лек от купето, но и двамата не си представяме спортната кола с 4 врати, въпреки че май повечето Е36ци по пистите навремето са били седани... А и щеше да ни е по-лесно със стъклата... Въпреки това обаче купето има страхотен вид и е точната ни представа за спортен автомобил... Така че сме доволни... А пък и килограмите до които достигнахме ни удовлетворяват за сега, така че всичко е по план ;)
------------------------------------------------------
Are you ///M enough?... - DrivinGGoD's Blog
------------------------------------------------------
There's one thing you won't like about your BMW and that's that at some point you'll have to get out!
------------------------------------------------------
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин застанеш пред него и се боиш да го отключиш."-Walter Röhrl
------------------------------------------------------
Happiness is not around the corner. Happiness is the corner.
------------------------------------------------------
Изображение

Плевен тийм
Плевен тийм
Аватар
Мнения: 3296
Регистриран на: 5.09.2007
Местоположение: Плевен!
Пол: Мъж
Кара: 323ti
Мечтае да кара: 332ti
Детайли за колата: сива

Мнение от Ogi » 25 Фев 2009, 15:18

изруди гадни :twisted: :twisted: :twisted:
Браво момчета, истински се радвам за вас и проекта ви и се надявам да пожънете големи успехи ;)
искам само да попитам... на кои състезания по-точно ще се кара тази кола?

The Ultimate Driver
The Ultimate Driver
Аватар
Мнения: 4709
Регистриран на: 23.04.2002
Местоположение: в света на motorsport-a
Пол: Мъж
Кара: хората да се учат с ProDrive.bg
Мечтае да кара: BMW ///M, Ferrari, Porsche, Land Rover
Детайли за колата: 2003-2005 - '90 BMW E30 318is
2005-2006 - '97 Audi A4 2,6 Avant
2006-2008 - '90 BMW E30 325i Cabrio
2008-2009 - '98 BMW Z3 Roadster
2009-2009 - '96 BMW E34 525tds Touring
2009-2011 - '96 BMW M3 Evo Race Car
2009- - '92 BMW E36 320i
2011- - '98 BMW E36 323Ci

Мнение от DrivinGGoD » 25 Фев 2009, 15:22

Първоначално целта ни са, за момента най-приятните и интересни, любителски състезания по "Time Attack" и дрифт на БДФ, на други състезания от този тип през сезона също с удоволствие ще участваме, а ако всичко върви както трябва догодина можем да се пробваме и в професионалните пистови шампионати на БФАС.
------------------------------------------------------
Are you ///M enough?... - DrivinGGoD's Blog
------------------------------------------------------
There's one thing you won't like about your BMW and that's that at some point you'll have to get out!
------------------------------------------------------
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин застанеш пред него и се боиш да го отключиш."-Walter Röhrl
------------------------------------------------------
Happiness is not around the corner. Happiness is the corner.
------------------------------------------------------
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 752
Регистриран на: 16.01.2005
Местоположение: лондон
Кара: е46 м3 х2, mustang GT, viper RT/10

Мнение от oxam » 25 Фев 2009, 15:42

DrivinGGoD написа:Ще изчакаме да дойде KWто за да сме спокойни че като поръчаме камбър плеитове ще станат за него... Честно казано и на мен адски ми се искаше да е М Купе, но както казах и в началото цифрата щеше да е друга, трябваше да търсим табло и т.н. а те не се намират лесно... Живот и здраве като тръгнат работите това ще е втората бегачка :twisted:

За спирачките ще го имаме предвид... Много ценна помощ ще ни е това... Благодаря ти...



ако още не е пратено се обадете и поръчайте КВ3 клуб спорт - то си идва с камбър плейтове на КВ и си е най-добрата оферта

м3ката с 315 мм дискове ли беше отпред? може да минете евентуално с малките брембота (които ги има под път и над път и са евтини), ама питай брат ми, той е по-в час
Изображение Изображение Изображение Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 744
Регистриран на: 5.03.2007

Мнение от cobrata_m3 » 25 Фев 2009, 15:57

най-накрая една страхотна тема просто нямам думи евала това са ентусиасти изчетох я сигурно 100 пъти така се прави проект .много ви се кефя че обяснявате всичко с поробности а не да си пишете с недомлъвки 2-3 ма човека и ние да трябва да гадаем голямо ЕВАЛА :!: :!: :!: много ви се кефя и най -вече колата е е36 писна ми да чета ругатни кви селски били не били хубави е30 най великото и тем подобни за мен това е много повече кола от е30(без да обиждам никого) и най важното това е М разликата с нормална е36 е от земята до небето евала че вие го казвате защото аз и да го кажа единствено да отнеса безпочвени подигравки друго няма да стане.пожелавам ви успех ще следя проекта с огромно удоволсвие :D

п.с. ако беше з3 купе сигурно щях да си продам колата и да ви дам парите просто уникален автомобил но все още скъпичък :confused:

The Ultimate Driver
The Ultimate Driver
Аватар
Мнения: 4709
Регистриран на: 23.04.2002
Местоположение: в света на motorsport-a
Пол: Мъж
Кара: хората да се учат с ProDrive.bg
Мечтае да кара: BMW ///M, Ferrari, Porsche, Land Rover
Детайли за колата: 2003-2005 - '90 BMW E30 318is
2005-2006 - '97 Audi A4 2,6 Avant
2006-2008 - '90 BMW E30 325i Cabrio
2008-2009 - '98 BMW Z3 Roadster
2009-2009 - '96 BMW E34 525tds Touring
2009-2011 - '96 BMW M3 Evo Race Car
2009- - '92 BMW E36 320i
2011- - '98 BMW E36 323Ci

Мнение от DrivinGGoD » 25 Фев 2009, 15:59

oxam написа: ако още не е пратено се обадете и поръчайте КВ3 клуб спорт - то си идва с камбър плейтове на КВ и си е най-добрата оферта

м3ката с 315 мм дискове ли беше отпред? може да минете евентуално с малките брембота (които ги има под път и над път и са евтини), ама питай брат ми, той е по-в час


Club Sport-а по-добро ли е от вариaнт 3? В product finder-a на сайта им не излиза club sport за Е36 М3 : http://www.kwsuspensions.de/uk/30_Produ ... gruppe=all

Ние за това се спряхме на вариант 3... А и до колкото си спомням Club Sport-a не е с разширителни съдове... Кажи ми нещо повече ако имаш представа...

Иначе е с 315мм дискове... Ще проучим и върпоса с апаратите, но искаме да видим как ще сме с бюджета след привръшването на другите неща, защото първоначално може и да караме с нормалните дискове и апарати само с racing накладки и дискове...
------------------------------------------------------
Are you ///M enough?... - DrivinGGoD's Blog
------------------------------------------------------
There's one thing you won't like about your BMW and that's that at some point you'll have to get out!
------------------------------------------------------
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин застанеш пред него и се боиш да го отключиш."-Walter Röhrl
------------------------------------------------------
Happiness is not around the corner. Happiness is the corner.
------------------------------------------------------
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Мнение от ///M Power » 25 Фев 2009, 16:54

DrivinGGoD написа:

SlipKnoT написа:едно въпросче - що не взехте седан ево (3.2 321 6ск), нали седана при е36 е по лек от купето? :)


Честно да ти кажа не съм знаел че седана е по-лек от купето, но и двамата не си представяме спортната кола с 4 врати, въпреки че май повечето Е36ци по пистите навремето са били седани... А и щеше да ни е по-лесно със стъклата... Въпреки това обаче купето има страхотен вид и е точната ни представа за спортен автомобил... Така че сме доволни... А пък и килограмите до които достигнахме ни удовлетворяват за сега, така че всичко е по план ;)


седана не е по-лек (едни и същи кила са ) , но може повече да се олекотява , отделно ако не е с падащи задни седалки е по- устойчив на усукване ( но вие слагат клетка ,така че може би това отпада )
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

ПредишнаСледваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook