F1 -2009 коментари,новини и ....

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 18 Дек 2008, 8:44

то секи сезон е решаващ...!! ама последните 10тина години стана една боза ,че секи сезон слагат или махат нещо ново ,та не мога да му фана края...!! и уж сичко е за добро,сичко е за намаляване на разходите ,па после пак нищо. ми той ,който си нема -нема! как са да напраиме ферари или макларън равни с виджай от индия!?!? ми не става. и вместо да се опитват да дърпат слабите нагоре-те свалят силните надолу. ебати комсомолската работа. аз може и да се кана ,и да се пена ,ма е ясно ,че ше се закова пред екрана като отворат питовете март,но почвам адски да се дразня и тва ,дето се чудят що намялавали зрителите по пистите ...ми некакси не ми се ходи ,дори и да имам възможност. не ме грабва така ,че да кажа-ебал съм ги 2 -3бона,да фърла жената при 40 градуса у колата и да отпраша за некоя писта.....!! просто се загуби мерака и на нас-публиката и на еуфорията от тоя спорт. да не говорим ,че самите отбори и пилоти станаха толко стерилни ,че ако не му знам името ше го счета за част от софтуера и хардуера на колата. вече няма такива,които да те накарат да тръпнеш само като им чуеш името.....! отделно самият цирк покрай формулата също вече не е на ниво и пинизи като на бергере или други зевзеци са толкова вероятни ,колкото кралицата-майка да пусне клип гола по планета...!! и мацките даже не сам им мацки вече ,а некви вуци на кокили.....

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 113
Регистриран на: 23.12.2008

Мнение от Icko70 » 24 Дек 2008, 12:58

Здравеите аз сам нов във форума :).Съгласен съм с изказването на SKISA .Според мен всичко което правят от ФИА е само за ПАРИ .Това с еднаквите двигатели спорем мен е пълна глупост,аболютно ненужно по този начин ще се загуби тръпката да видиш как някой от по изостаналите отбори си пробива път нагоре както се случи в последните години с Рено и БМВ (главно) и др.Наистина по този начин ще изгубят много зрители пред екраните и по пистите. Лично аз ще си продалйа да я гледам но няма да ми е толкова интересно както преди 3-4 години нараимер когато си имаше и TK (tracktion control0 !

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Мнение от ///M Power » 24 Дек 2008, 13:24

абе и така и не е така ....зада има интерес трябва да има конкуренция (изпреварвания ,обрати и тн )бюджетите им станаха като на малка държава и рано или късно ще дойде момента в който този който има най-много пари ще е винаги първи (не че сега не е така,изключвам Хонда ),стандартни мотори няма да има....нито един авто концерн няма да се съгласи и на ФИА това им е ясно и няма да го въведат , искат да намерят нови играчи в играта...защото в момента отборите са на загуба (за водещите говори ) а знаем че нещо което е на загуба не съществува дълго време :!:
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 456
Регистриран на: 23.02.2007
Местоположение: Еindhoven
Пол: Мъж
Кара: e36 325i
Мечтае да кара: M-ка, кво друго?

Мнение от Wolf4 » 06 Яну 2009, 21:04

A, я вижте това: http://sportni.bg/?tid=40&oid=2513133
Are you M enough...?!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2377
Регистриран на: 10.04.2008
Местоположение: СА
Кара: м си...

Мнение от plradev » 06 Яну 2009, 21:55

Wolf4 написа:A, я вижте това: http://sportni.bg/?tid=40&oid=2513133


И да го закупи ще просъществува точно толкова колкото "Лижие"след като го купи Ален Прост ;) Просто един отбор да просъществува дълго и да има успехи,трябва да е много добре финансово осигурен.А просто от любов към спорта и без мноооого сериозен бюджет в този спорт си обречен :confused: .Поне това е моята прогноза за нещата при евентуална сделка :)
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Мнение от ///M Power » 07 Яну 2009, 11:18

plradev написа:
Wolf4 написа:A, я вижте това: http://sportni.bg/?tid=40&oid=2513133


И да го закупи ще просъществува точно толкова колкото "Лижие"след като го купи Ален Прост ;) Просто един отбор да просъществува дълго и да има успехи,трябва да е много добре финансово осигурен.А просто от любов към спорта и без мноооого сериозен бюджет в този спорт си обречен :confused: .Поне това е моята прогноза за нещата при евентуална сделка :)


Шумахер има потенциала да докара спонсори (особенно като се спомене че и работи с част от стария си екип и използва мотор на Ферари ),но това са само догатки :D
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2377
Регистриран на: 10.04.2008
Местоположение: СА
Кара: м си...

Мнение от plradev » 07 Яну 2009, 12:01

///M Power написа:
plradev написа:
Wolf4 написа:A, я вижте това: http://sportni.bg/?tid=40&oid=2513133


И да го закупи ще просъществува точно толкова колкото "Лижие"след като го купи Ален Прост ;) Просто един отбор да просъществува дълго и да има успехи,трябва да е много добре финансово осигурен.А просто от любов към спорта и без мноооого сериозен бюджет в този спорт си обречен :confused: .Поне това е моята прогноза за нещата при евентуална сделка :)


Шумахер има потенциала да докара спонсори (особенно като се спомене че и работи с част от стария си екип и използва мотор на Ферари ),но това са само догатки :D


На истина са само догадки,защото с последните тенденций в "развитието" на спорта мисля,че е доста рисковано.А това ,че има потенциал да докара спонсори и че ще има пълната подкрепа от Ферари мисля,че някай да оспори :D
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Мнение от ИлХиТо » 12 Яну 2009, 14:27

Започва се. :D :D :D

Ферари представи новия си болид кръстен F60 във връзка с 60 годишнината на тима във Ф1:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Нямам търпение да видя болида на нашите любимци БМВ-Заубер
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Мнение от ///M Power » 12 Яну 2009, 17:30

Ферарито изглежда добре,само че чух че нещо имат проблем с КЕРС-а и може би няма да го има отначало :D
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Мнение от ИлХиТо » 12 Яну 2009, 19:07

По отношение на това нововъведение KERS за сега се твърди, че най-напреднали в разработването му и съответно приложението му са БМВ-Заубер и Макларън. Но това най-ясно ще си проличи когато болидите застанат на старта за първото състезание. Дотогава само можем да четем новини, и да гадаем :D . Иначе болида на Ферари изглежда доста по тесен отколкото досегашните. Много интересен е дизайна на огледалата за обратно виждане.
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2377
Регистриран на: 10.04.2008
Местоположение: СА
Кара: м си...

Мнение от plradev » 12 Яну 2009, 19:18

Ох,само като го видях със сликове и в мен нахлуха едни хубави спомени от миналото :roll: .Наистина изглежда видимо по-тясно,пък и с новото задно крило...Нямам търпение вече да започват.. :lol:
Изображение

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 12 Яну 2009, 19:49

plradev написа:Това с унифицираните двигатели ще е най-голямата простотия ако се осъществи.. :evil: .От доста години има техническа възможност да се излъчват пряко кръговете от WRC шамоионата.И причината това да не се осъществи е съмненията за отлив на зрителски интерес от Ф1...Е лично според мен тия от ФИА, МАЛОУМНИ ЛИ СА?! С подобни нововъведения големите отбори ще се оттеглят от Ф1 и неминуемо ще спадне и гледаемостта на шампионата,като включим и новите писти ,който са меко казани нехаресвани,тия зорлем искат да батисат всичко фубаво в тоя спорт.. :help: :help: :help: .

Еми и аз с удоволствиее ще гледам Льоб,Грьомхолм и компания...Въпреки ,че и врц-тата няма да ги има скоро,ама това е друга тема :banghead:



Аз съм напълно съгласен с тези думи :yes:
Не ми е ясно обаче какво означава "скъпо ВеЕрЦе" :?:
Питам защото ходих и никъде не ни искаха пари ,така както се заплащат билети за писта на Ф1 :roll: Даже на суперспециалният етап в Монте Карло си застанахме рано сутринта на обратния завой на трасето в посока яхтите от южната страна на залива и гледахме красоти 8)

Колко струва в момента един билет за състезание в Италия ?


Георги Пенчев
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 43
Регистриран на: 21.12.2008

Мнение от !!Frank » 12 Яну 2009, 21:53

да не пускам нова тема
видях, че надолу има тема за общо гледане на ф1 и знам едно кафене в лозенец с храна и плазма, познавам и шефката
ако има навити да гледаме там мога да говоря с нея :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2377
Регистриран на: 10.04.2008
Местоположение: СА
Кара: м си...

Мнение от plradev » 12 Яну 2009, 22:12

!!Frank написа:да не пускам нова тема
видях, че надолу има тема за общо гледане на ф1 и знам едно кафене в лозенец с храна и плазма, познавам и шефката
ако има навити да гледаме там мога да говоря с нея :)


Много бяхме несериозни миналия сезон,колега :confused: Дано този след дългата пауза всички са в настроение да се съберем.Що се отнася до мен....+1 :yes:
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 12 Яну 2009, 22:26

тая година треа се съберем...
аз празно неам,освен ако не ида да гледам некое на живо.
избереме ли къде-там съм.
имам и аз едно кафе със сандвичи и саладки на стрелбище ,ма не съм сигурен само за сутрешните ранни стартове.....!!!!

ПредишнаСледваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook