ГП на Бразилия-край на сезона

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

БМВманиачения
Аватар
Мнения: 5148
Регистриран на: 25.04.2006
Местоположение: ХАСКОВО
Пол: Мъж
Кара: ПЕЧКА понавървяваща
Мечтае да кара: на ядене и пиене

Мнение от bmwfena » 02 Ное 2008, 22:36

SKISA написа:аз общо взето съм повече фен на пилот-не на отбор...!! бил съм фен на сена,после на хил,после на хакинен,жак вилньов,монтоя след това на алонсо...!!!!
а за най-мразен може да поспорим-мисля ,че шумата държи първото място ,.......както и за най-обичан.
отново верни думи :yes: :yes: никого в живота си не съм мразел човек повече от него и продължавам да го псувам и плюя :mhihi: :mhihi: и ще продължавам :!:
Изображение

Денис-Белята!!!
Аватар
Мнения: 1634
Регистриран на: 3.11.2005

Мнение от 00Cool » 02 Ное 2008, 23:10

И спосле Обама президент и картинката 6те е цветна :mhihi:
“All the power in the world won't make you fast at the Ring.“

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2377
Регистриран на: 10.04.2008
Местоположение: СА
Кара: м си...

Мнение от plradev » 02 Ное 2008, 23:12

bmwfena написа:
SKISA написа:аз общо взето съм повече фен на пилот-не на отбор...!! бил съм фен на сена,после на хил,после на хакинен,жак вилньов,монтоя след това на алонсо...!!!!
а за най-мразен може да поспорим-мисля ,че шумата държи първото място ,.......както и за най-обичан.
отново верни думи :yes: :yes: никого в живота си не съм мразел човек повече от него и продължавам да го псувам и плюя :mhihi: :mhihi: и ще продължавам :!:


Ми ето че СКИСА,поне не крие ,че е фен на пилотите,който са се противопоставили на Шумахер.Като изключим Сена,защото той е религия във спорта!!Ама не казва Ферари са "ташак" ;) .

А това ,че Шумата и Рос Браун направиха Ферари,най успешният отбор във формулата е неоспорим факт!!!Така че ако той не беше във Ферари немаше да са ташак нали?!

А всички пилоти+Хамилтън изброени от СКИСА ,без Сена ще си останат просто някаде там в статистиката на шампионите ;).Дано само Алонсо(въпреки ,че не е най-големият ми любимец) успее да попадне в отбор способен да го направи още няколко пъти шампион...защото заслужава заради характера си!!
Последна промяна plradev на 03 Ное 2008, 7:30, променена общо 1 път
Изображение

Кой кашля?
Аватар
Мнения: 1062
Регистриран на: 28.04.2002
Местоположение: Хасково
Пол: Мъж
Кара: D779676

Мнение от Nikolay1 » 02 Ное 2008, 23:13

00Cool написа:И спосле Обама президент и картинката 6те е цветна :mhihi:


По-скоро черно-бяла :mhihi:
Be poZer, ride HoreX, drink 4oreX!
Oня русия

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 456
Регистриран на: 23.02.2007
Местоположение: Еindhoven
Пол: Мъж
Кара: e36 325i
Мечтае да кара: M-ка, кво друго?

Мнение от Wolf4 » 02 Ное 2008, 23:59

За света не знам, но великият свят на Формула 1 е бил винаги шарен....
Are you M enough...?!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 03 Ное 2008, 0:29

2 завоя преди края, просто....няма такъв шанс. Фетел по невероятен начин изпревари Хамилтън, просто си личеше, че е супер бърз.
Като цяло бях за Маса и той да спечели титлата, не за друго, просто не харесвам Хамилтън и от двата варианта предпочитах Маса :mhihi: Както и в студиото коментираха, АКО не беше маркуча за бензина, АКО не беш едвигателя и т.н АКО, АКО еми това са коли...всичко може да се случи.
Все пак честито на Макларън и на Хамилтън, както и на феновете на отбора.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 456
Регистриран на: 23.02.2007
Местоположение: Еindhoven
Пол: Мъж
Кара: e36 325i
Мечтае да кара: M-ка, кво друго?

Мнение от Wolf4 » 03 Ное 2008, 0:41

Да честито..."първо" място....
Are you M enough...?!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1926
Регистриран на: 12.09.2003
Местоположение: с.Градина/гр.Първомай
Пол: Мъж
Кара: 98' e36 318i
Мечтае да кара: e36 ///M3
Детайли за колата: M43B18

Мнение от BMWMHartge » 03 Ное 2008, 0:58

Нескафето не я зазлужава, стана ми жал за МАСА :(
93' e36 320i coupe
98' e36 318i sedan

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 03 Ное 2008, 1:02

Абе дали заслужава или не, това е доста субективно мнение. Така или иначе титлата е факт.
Време е да се мисли за другия сезон :winky:


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 03 Ное 2008, 8:00

ферари бяха ташак преди шумата. тогава бяха смешници с 12таци с алези и бергер и не можеха да се докопат до точките. вярно е ,че шумахер ,браун и жан тод направиха този отбор -отбор! той е бил велик преди това ,стана още по-велик! най-малкото ,че във всеки спор споменаваме шумата означава ,че той е критерий в този спорт и е наистина голям. супер ме е яд ,че не беше голям човек-със сигурност щях да съм му най-върлият фен. сена изобщо не го поставям в никакви сравнения-за мен той е несравним не само като карене,като разбиране на колата,като отиграване на ситуаци и като характер ,а и като човек!! сена беше голям човек!!!тва е огромната разлика между него и шумата. тва е последният пилот ,който съм видял в състезание да слезе от колата си ,да зареже битката ,за да помогне на колега в беда.
както и да е хамилтън никог аняма да стане нито шумахер ,нито сена ,нито даже вилньов или хакинен или монтоя. тва е стерилно момче,създадено с машината на денис ,с много пари и няма как да грабне сърцата ни ,особено с летните си глупости ,дето направи или говори...!!
хил стана световен на 33г ,доколкото си спомням ,а влезе във формулата на 31. дори само този факт е красноречив за възможностите му. можеше да има още две титли ако шумата не беше използвал непозволени и неморални похвати.
както и да е -битката свърши. имаме победител/заслужил или не-той е победителя/ и е време да охладим страстите и да заговорим за новият сезон. сликове,керсове,нови ограничения за аеродинамика....!! и се надявам ,колкото се може повече от хубавите неща и полезните от формулата да ги намеря в колата ,която ще си купя след 5г....!! а бмв са супер бързи в тва!!

води статистиката
Аватар
Мнения: 2037
Регистриран на: 18.01.2003
Местоположение: една крачка пред смъртта
Пол: Мъж
Кара: '07 X3 LCI 3,0sd
Детайли за колата: '93 318is
'95 328Ti
'95 318is
'00 328Ci
'04 330xd
'07 X3 3.0d
'07 X3 3.0sd
'01 730d

Мнение от LuBo1 » 03 Ное 2008, 8:17

БМВ сами си го набутаха , като спряха развитието на болидите. Кубица можеше и 3ти да стане.

Просто тая черна маимуна , такъв късмет извади че ми се иска да не бях гледал последните няколко обиколки. Евала на Трули , само и само да го прееебе остана на пистата ама нямаше просто как да стане.

Струва ми се че догодина ще гледаме една много добра формула. Маса , Алонсо , Фетел , Раиконен , Кубица , Хаидфилд .... просто ще бъде невероятно от самото начало.

Само да не въведат новите правила за еднакви мощности и двигатели... :D
ИзображениеИзображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1438
Регистриран на: 18.01.2007
Пол: Мъж
Кара: E39 535i '01
Мечтае да кара: Mки, Ферарита и други глупости :)

Мнение от Feanor » 03 Ное 2008, 9:31

LuBo1 написа:БМВ сами си го набутаха , като спряха развитието на болидите. Кубица можеше и 3ти да стане.


Това догодина ще стане ясно. Продължавам да се надявам да са взели правилното решение като отсвириха развитието за този сезон.

П.П. Искам Фетел с Кубица в БМВ. :mhihi:
"Nothing gives one person so much advantage over another as to remain always cool and unruffled under all circumstances"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 223
Регистриран на: 4.03.2007
Местоположение: Банишора
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS;E30 325i
Мечтае да кара: Самолет

Мнение от Helix » 03 Ное 2008, 10:04

абе който си мисли че негъра е добър нека гледа това : http://www.youtube.com/watch?v=l6xwLC9Vlkk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Мнение от Binev_OuT » 03 Ное 2008, 10:10

почти съм сигурен,че са си взели правилното решение.
ще разберем де но мисля,че догодина ще сме много много бързи :D
Ако може някой да ми обясни повече за новите правила които ще са от догодина,малко по-подробно? :roll:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2377
Регистриран на: 10.04.2008
Местоположение: СА
Кара: м си...

Мнение от plradev » 03 Ное 2008, 11:13

Helix написа:абе който си мисли че негъра е добър нека гледа това : http://www.youtube.com/watch?v=l6xwLC9Vlkk


Т'ва сме го гледали,гледали сме и още по-назад в нималото.Ама що трябва да го сравняваме с хора който вече не се състезават ;) .Ония са съвсем друг тип пилоти,преминали през какво ли не.А Луисчо(който несъмнено има недоизградени КАЧЕСТВА) дойде в изграден топ отбор,който хвърли неограничени ресурси,за да го направи световен шампион!!!Беше напълно логично това да се случи,колкото и да ни е неприятно на нас фераристите(някои колеги така обичт да ни определят).Пилотите които в момента са във формулата са със много изравнени възможности.Няма 1-2ма който се борят за титлата ,а останалите да се лутат отзад.От настоящите състезатели Маса,Кими,Алонсо,Хамилтън и Кубица имат уменията да се борят за титла.Та да гледаме напред ,а клиповете от преди години може само да ги гледаме с умиление и да не сравняваме днешните пилоти с легенди от миналото щото нямат нищо общо ;)
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook