ГП на Китай....+ място за гледане!

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3390
Регистриран на: 15.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 328i Turbo
Мечтае да кара: BMW F10 M5

Мнение от ///Ivan » 19 Окт 2008, 11:08

CONAN написа:Купата представлява обърната емблема на ситроен :shock:
Скрита реклама от френския к.неф.

:mhihi: :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Мнение от Binev_OuT » 19 Окт 2008, 11:12

За пореден път БМВ показаха че от към стратегия никви ги няма :evil:
Пуууу до последно мислех,че Кубата ще е със ч спиране ама НЕЕЕЕЕЕ.
Бааахтиии какви нерви какво нещо и тоя сайт на БТВ такъф лаг ми дава направоо полудях тука :banghead: :banghead:
Изображение

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 19 Окт 2008, 11:37

ja написа:
Wolf4 написа:Иначе пък значи да честитим на мангала титлата от сега...


Фрапето си е по-добър от Маса що да не му чеситим.

На Маса титлата ще е много по-измъчена от неговата ако изобщо се докопа до нея...


Да бе по-добър - да си разменят колите и тогава да видим ;)


Като цяло тъпо състезание поне за мен. Почти никаква драма и малко изпреварвания. Ник и Кубата се представиха сравнително добре, въпреки многото проблеми с колата и слабата квалификация. Изстискаха максимума от ситуацията с късните спирания и доброто каране.
Нескафето този път не направи същите левашки грешки като миналата година. Сега ни очаква порой от интервюта, в които ще четем колко е велик но в крайна сметка той си свърши работата. Ако просто замълчи и продължи да кара както днес, вместо да мели простотии преди и след всяко състезание, ще си е голямо израстване ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Мнение от Binev_OuT » 19 Окт 2008, 11:57

[/quote]

Да бе по-добър - да си разменят колите и тогава да видим ;)


Като цяло тъпо състезание поне за мен. Почти никаква драма и малко изпреварвания. Ник и Кубата се представиха сравнително добре, въпреки многото проблеми с колата и слабата квалификация. Изстискаха максимума от ситуацията с късните спирания и доброто каране.
[/quote]
Съгласен съм,че нашите взеха макса от ситуацията.Но не съм съгласен със 2-те спирания в бокса.Не съм по голям стратег от механиците на БМВ но мисля,че в този момент трябваше да се рискува
на макс,с едно спиране.Кубата щеше да ги птрепе.Но неееее,просто наистина много ме е яд ама много.Вярно в директен двубой нямаме шанс дори срещу Торо росо в момента,но чрез подобна стратегия можеше да имаме по голям успех
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 456
Регистриран на: 23.02.2007
Местоположение: Еindhoven
Пол: Мъж
Кара: e36 325i
Мечтае да кара: M-ка, кво друго?

Мнение от Wolf4 » 19 Окт 2008, 13:20

Няма да имаме по-добър успех приятели, защото състезания се печелят не със стратегия, а с добри болиди. Явно е, че нещата с настоящата ни кола не са в ред, както е явно че Рено прави сериозна заявка от сага за догодина с великолепните последни изяви на Алонсо. Ако оправданията с недобри настройки и нови правила останат и следващия сезон, мисля че на доктора мястото му изстива. За сега да гледаме последното в Бразилия, да стискаме палци и да се надяваме на подиум. Иначе леблебия с купа и мъка..мъка...тва виждам за последния кръг.
Are you M enough...?!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 568
Регистриран на: 8.10.2004
Местоположение: Хасково

Мнение от His Shadow » 19 Окт 2008, 16:05

ей ама е с голямо самочуствие тоя черния :evil:

/ британецът нападна първо бившият си съотборник в Макларън Фернандо Алонсо, след като испанеца обеща да помогне на Фелипе Маса да обере лаврите.
"Той беше двукратен световен шампион, който дойде в отбора и го победи някакъв си новак. Това е всичко. Когато някой е печелил и дойде друг пилот, който го измества от печелившото място е нормално да не е щастлив от факта." /

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Мнение от Binev_OuT » 19 Окт 2008, 17:56

еми да много дразни със това си поведение тоя ама след 2 седмици ще е основателно :evil: за жалост
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2379
Регистриран на: 24.07.2006
Местоположение: 02..., +3592...
Пол: Мъж
Кара: myCar 5.3. and iCar 3.9.
Мечтае да кара: още по-бавно
Детайли за колата: ...
01" 525d m57
04" X5 m57
06" Liberty 2,8 CRD

Мнение от Владо » 19 Окт 2008, 20:28

и фрапето, и маса са ми еднакво неприятни, а третия нема шанс, така че толкоз за таз година :mhihi: ... бмв си взеха целите, ще видим новите догодина...
:winky:

Денис-Белята!!!
Аватар
Мнения: 1634
Регистриран на: 3.11.2005

Мнение от 00Cool » 19 Окт 2008, 20:57

А някой знае ли какви Ще са тези нови правила за догодина ! :?:
Само по колите ли Ще са :?:
“All the power in the world won't make you fast at the Ring.“

...и то хидравличен :)
Аватар
Мнения: 3314
Регистриран на: 1.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: джата
Мечтае да кара: на Ринга
Детайли за колата: Двете 2и2ки

Мнение от krika » 20 Окт 2008, 0:51

Wolf4 написа:Няма да имаме по-добър успех приятели, защото състезания се печелят не със стратегия, а с добри болиди. Явно е, че нещата с настоящата ни кола не са в ред, както е явно че Рено прави сериозна заявка от сага за догодина с великолепните последни изяви на Алонсо. Ако оправданията с недобри настройки и нови правила останат и следващия сезон, мисля че на доктора мястото му изстива. За сега да гледаме последното в Бразилия, да стискаме палци и да се надяваме на подиум. Иначе леблебия с купа и мъка..мъка...тва виждам за последния кръг.
Бате ти на кай свят живееш :?: Не си ли разбрал, че от месеци караме по инерция, колкото да завършим сезона. Целта бе постигната и от много време се работи по новата кола. А за мятото на доктора, дето щяло да изстине, ме счупи от смях :mhihi: бухахаха :mhihi:


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 20 Окт 2008, 7:36

добре де -аз друга формула ли съм гледал!?!?верно ,че ми меляха на гръцки коментара ,ма аз па го разбирам...!! никой нищо от вас н еспомена кво направи кубица и отбора с тия смени! за мен най-нормалното беше да му сменят гумите веднъж,да налеят до финала и щеше да е поне 4ти....!! за кво влезе по средата на състезанието ,няла бензин ,а гуми не смени!?!? начи гумите са били ок!! начи с една смяна щеше да изкара до края !! и тва и очаквах да направят след като г обеха направили толкова тежък за квалификацията и старта-трябваше просто да направят един стоп!! тоя доктора тайсън на майк тайсън акъла ли има кво!?!?!? ебаси тъпотията ,а на сичко отгоре зеления ш еземе да земе титлата...!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1438
Регистриран на: 18.01.2007
Пол: Мъж
Кара: E39 535i '01
Мечтае да кара: Mки, Ферарита и други глупости :)

Мнение от Feanor » 20 Окт 2008, 8:13

Погледнете по-реално на нещата. Нашите тръгнаха 9-ти и 11-ти, завършиха 5-ти и 6-ти. Значи стратегията е била ок, дори като извадиш трите места, спечелени на старта от бъркотията с Трули. С тая кола - толкова. Имайте малко повече вяра в момчетата, те взеха каквото искаха тоя сезон и започнаха да се готвят за следващия. ;)
"Nothing gives one person so much advantage over another as to remain always cool and unruffled under all circumstances"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2377
Регистриран на: 10.04.2008
Местоположение: СА
Кара: м си...

Мнение от plradev » 20 Окт 2008, 8:13

SKISA написа:добре де -аз друга формула ли съм гледал!?!?верно ,че ми меляха на гръцки коментара ,ма аз па го разбирам...!! никой нищо от вас н еспомена кво направи кубица и отбора с тия смени! за мен най-нормалното беше да му сменят гумите веднъж,да налеят до финала и щеше да е поне 4ти....!! за кво влезе по средата на състезанието ,няла бензин ,а гуми не смени!?!? начи гумите са били ок!! начи с една смяна щеше да изкара до края !! и тва и очаквах да направят след като г обеха направили толкова тежък за квалификацията и старта-трябваше просто да направят един стоп!! тоя доктора тайсън на майк тайсън акъла ли има кво!?!?!? ебаси тъпотията ,а на сичко отгоре зеления ш еземе да земе титлата...!!


Ами бате,в отговор на това дали сме гледали една и съща формула,аз ще ти кажа ,че въобще не разбрах как Кубица стигна толкова напред в класирането :idea: Чесно ти казвам така режисирано състезание не помня откога не съм гледал.През цялото време си даваха мангала,и двете ферарита.Дори и коментаторите не си спомням да споменаха имената на Ник и Кубата и на финала гледам 5-и и 6-и :mhihi: .

А относно положението на Кубица на стартовата решетка,мисля че трябваше да провокира краен риск в тактиката на БМВ.Така и така няма какво да губят повече и бяха длъжни да се опитат да запазят шансовете му за борба в Бразилия.Това е ....
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 20 Окт 2008, 8:25

ми крайният риск беше тактика с един стоп-още повече ,че явно гумите издеяниха за една смяна! как може на първитя стоп само да заредят ,а да правят и втори стоп,вместо да му сменят за още 2-3сек и гумите ,малко повече гориво и до края да кара....!!! аз тая тактика ,дето я направиха не я разбирам,ама никак!
а относно взетото до момента-ми верно ,че преизпълниха плана за тоя сезон,ма са кво!?!? ако има шанс да вземат повече -да земат да спрат ли некъде по пистата,щото си били изпълнили петилетката!?!? не е читава тая тактика.....

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1438
Регистриран на: 18.01.2007
Пол: Мъж
Кара: E39 535i '01
Мечтае да кара: Mки, Ферарита и други глупости :)

Мнение от Feanor » 20 Окт 2008, 8:35

Ами например, боксът нямаше да е 2-3 сек повече, ако трябваше да му сипят бензин за 10-15 обиколки повече. Възможно е това да го беше пратило твърде назад в колоната... я си представи какво става, ако пред него се намърдат още 3-4 от по-бавните коли, а той е с пълна цистерна и не може да ги изпревари? Я влезе в точките, я не. И не забравяй, че BMW и Кубица имат какво да губят, всъщност - третото място при пилотите. ;) Райконен не е чак толкова назад от Кубица, че да е без значение как завършват. Друго си е да биеш настоящия световен шампион. :mhihi:
"Nothing gives one person so much advantage over another as to remain always cool and unruffled under all circumstances"

ПредишнаСледваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook