ГП на ЯПОНИЯ

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Мнение от ///M Power » 13 Окт 2008, 11:19

SKISA написа:ако....щеше.....ами ако...!!свирено!!! ако баба беше мъжка-щеха да и викат дедо! тия приказки вече и да си ги говорим са минало-не че ако ги бехме писали преди да е минало щеше некой да ни чуе,ма....!!!
дано си вземат бележка за следващите сезони и не правят пак такива спирания на развитието по средата на сезона...!!!


абе другия сезон има големи разлики в правилата та по -добре колата за бъдеще отколко 1 сезон,отделно сме близо да лидерите само заради късмет , да се предвиди късмета е невъзможно така че другата година е по-важна !
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

Е46нтусиаст
Е46нтусиаст
Аватар
Мнения: 1799
Регистриран на: 2.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 ///M3
Мечтае да кара: BMW E46 ///M3

Мнение от Runnaway » 13 Окт 2008, 11:22

Само докато гледам Х-то по телевизията и ми иде да му набия един шамар зад врата нагъл..

Ебати тъпото копеле е тоя. Кара точно така, както се кара в НФС и всички подобни компютърни игрички, в които гледаш как да прее*еш компютрите, като им се завреш най-отпред още на първия завой ..

В класацията на най-омразните ми пилоти Хамилтън убедително води пред втория - Фисикела.. И това го постигна за 2 сезона .. Не отричам, че умее да шофира, но е пълен asshole както се изразяват по тукашно му.. (Коментаторите на BBC само го четкат и адски мн се дразня като има Формула, защото в 90% от времето Х-а им е в устата.. Хамитън това, онова, ама той Хамилтън, а баща му.. но Хамилтън все пак .. направо ОТКАЧАМ!!! Нямам търпение да се върна в България и да си гледам Формулата безпристрастно коментирана от Момчил Манчев)

Но пък нашите никога няма да направят 4 часа предаване за Ф1, както правят BBC на всеки кръг - почва се с камери зад боксовете, интервюта, коментари на квалификациите, анализи на времената, анализи на времето, анализи .. мамата си джаса - европейска работа :)
"Съборът" >>> ЦЪК!
"Поредният работен ден" - до Част 6 >>> ЦЪК!
"Разходката" >>> ЦЪК!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 456
Регистриран на: 23.02.2007
Местоположение: Еindhoven
Пол: Мъж
Кара: e36 325i
Мечтае да кара: M-ка, кво друго?

Мнение от Wolf4 » 13 Окт 2008, 13:04

Колега, за качеството на западноевропейкото излъчване на кръговете съм напълнои съгласен. Аз съм в по-добра светлина, защото поRTL 7 в Холандия, не са лапнали фрапето за N 1 и не тормозят зрителите си с хвалби за качествена далекоостровна леблебия... Безпристрастни са, не толерират никого явно и говорят много добри неща за БМВ и Ферари. В контекста на темата е редно да ви съобщя, че коментатора марече Хамилтън арогантен, а карането му - проява и то няколко пъти. Особено се разгневи в края, когато провокира Алонсо и спомена, че явно не е напълно сигурен за това че Маса не е бил засечен умишлено от Хамилтън във втората обиколка. След изданието в студиото Том Коронел (WTCC - Seat) се засмя недвусмислено на въпрос от водещия как намира днес Хамилтън....
Are you M enough...?!

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 13 Окт 2008, 18:40

SKISA написа:аз ,обаче не мога да разбера що се оправдаваме се ,че не се развива болида....!!! ми тва е дивотия. сезона е 19 старта-не е 7!!! кви са тия приказки-ми ние работим по болида за догодина...!!?!


Причината да сме толкова близо до първия в класирането не е че сме много добри, а че лидерите направиха доста грешки през този сезон. Грешки, които никой не очакваше.
Целта през сезона беше да се постигне една победа и повечко подиуми, след което да се работи по колата за следващият сезон, тъй като там нещата са много усложнени заради КЕРС технологията. Отбора си изпълни целите за сезона възможно най-рано и спря развитието на колата. Така или иначе има проблеми с тазгодишното шаси, което просто не може да се настрои оптимално, така че губенето на време и ресурси в тази загубена кауза просто се обезмисляше, впредвид и нивото на Макларън и Ферари.
Дали са постъпили правилно ще стане ясно в края на следващия сезон, но ако спечелим шампионата през 2009-та, то ще е именно защото сме започнали по-рано да си правим колата. ;)


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 13 Окт 2008, 19:43

не бе пичове-на мен ми е ясно защ осе прави...!! разбирам какво целят,но ядовете на другите се получиха след средата и по средата на сезона е като видиш ,че големите са паднали можеш да им скочиш....!! щеше да ни е лошо ли да вземем тоя сезон поне една купа...!! па нищо че сем се забавили...!!! щото са пускаме почти уловен юли месец още заек и гониме дивият догодина...!! и ако се окаже достатъчно див ше гризнеме дървото и ше се чудим кво става....!! щото и те не спят и се готвят за догодина...! и точно щото има много промени и керсове и сликове и кви ли не неща и може да се окаже ,че някой е дръпнал повече от нас независимо ,че сме спрели да развиваме колата сега....!!! така че тва си е голям риск и може да се окаже неоправдан...!! а мисленето за повече от един сезон напред е просто невъзможно за кола ,щото след два сезона може некой дребен да дръпне напред...!! помните ли преди по-малко от 6 сезона кои бяха уилямс!?!? и кои са сега!?!?!?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2379
Регистриран на: 24.07.2006
Местоположение: 02..., +3592...
Пол: Мъж
Кара: myCar 5.3. and iCar 3.9.
Мечтае да кара: още по-бавно
Детайли за колата: ...
01" 525d m57
04" X5 m57
06" Liberty 2,8 CRD

Мнение от Владо » 13 Окт 2008, 21:31

уилямс пак ще дръпнат, споко...
първо, чудесно състезание за кубица... остана ненадминат на това състезание в състезателна обстановка... по-добре заедно да бяха влезли в бокса, можеше и първи да си остане, ама приятелчета, какво да ги правиш :mhihi:
бмв постигнаха целите, които имаха до средата на сезона... а те бяха топ решетка и топ състезание... и двете постигнати от кубица 8) ... ник работи балансьор и летец-изпитател :mhihi:
а както знаем, плановата икономика е на особена почит на запад :mhihi: , така че повече догодина 8)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 568
Регистриран на: 8.10.2004
Местоположение: Хасково

Мнение от His Shadow » 13 Окт 2008, 22:06

тоз брикет ме изкара извън нерви отново... нямам думи да опиша колко го мразя... а btw само мен ли ме дразни водещия на студиото... нямам предвид манчев и ванката... а оня в началото

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2377
Регистриран на: 10.04.2008
Местоположение: СА
Кара: м си...

Мнение от plradev » 13 Окт 2008, 23:03

His Shadow написа:тоз брикет ме изкара извън нерви отново... нямам думи да опиша колко го мразя... а btw само мен ли ме дразни водещия на студиото... нямам предвид манчев и ванката... а оня в началото


Манго Джери няма да го коментирам щото съм акал достатъчно по негов адрес :mhihi: :mhihi: . А пича в началото Алекси Сокачев (мисля че се казваше) си коментира шампионската лига и си нема хал хабер от Ф1,та няма кво да му се сърдиме на момчето.И като става дума за журналисти на тема моторни спортове на мен много ми липсва в ефира Ричард Груев!!Със захлас слушах коментарите му едно време когато разказваше за събития от спорта когато още не съм бил роден...Тоя човек си беше жива ецинклопедия и начина му на коментиране ме пренасяше се едно съм на пистата...ехе тогава и ''Анал 1'' я предаваше формулата....
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 568
Регистриран на: 8.10.2004
Местоположение: Хасково

Мнение от His Shadow » 14 Окт 2008, 10:18

Хах кво казва Хамилтън...

Лидерът в шампионата Люис Хамилтън (Макларън-Мерцедес) обвини Фелипе Маса (Ферари) в умишлени действия по време на инцидента между двамата в Гран при на Япония. Във втората обиколка на надпреварата на "Фуджи", Люис успя да изпревари Маса на 10-ия завой, но бразилецът го удари от задна позиция и това прати британеца на 18-та позиция. Заради катастрофата Маса беше наказан от съдиите с преминаване през бокса и в крайна сметка се класира седми, а Хамилтън остана едва 12-ти. Така разликата между двамата в класирането е само 5 точки, два кръга преди финала. Според Хамилтън, Маса е бил прекалено агресивен.
"Взех си завоя съвсем нормално, а Фелипе беше много агресивен зад мен и ме блъсна. Според мен той ме блъсна нарочно", заяви Хамилтън пред "Би Би Си".

Според Маса, това е само състезателен инцидент, а Люис го е изтласкал от пистата в чакъла и бразилецът не е могъл да спре.

Босът на Макларън Рон Денис също подкрепи Хамилтън. "Всички видяха по телевизията какво стана и аз видях същото. Маса беше извън пистата и се блъсна в страни на Люис. Просто е и всички го видяха. Фелипе направи голяма грешка на този завой. Той отвори завоя и Хамилтън влезе от вътрешната му страна и през цялото време нашият пилот беше 100% на пистата", коментира Денис


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 14 Окт 2008, 10:36

опитвам се да гледам безпристрастно на инцидента...!! виждали сме няколко нарочни удара през годините и за мен тва не беше нарочно.
принципно по правилник манго е прав...!! той беше по-напред с колата си,мина по идеалната линия и затвори завоя. има ,обаче и правило на пилотите ,което казва ,че когато колите са една до друга-гума до гума трябва да оставиш място и за другият пилот на пистата,а той не го направи...! отделно маса се опита да спре ,но беше извън пистата и колата нямаше добро сцепление,подскочи и не можа да я удържи...!! изобщо не смятам ,че се опита нарочно да го прасне отстрани. така че наказанието си беше правилно,всеки си получи своето и тва е.
щото по тая логика трябва да кажем,че на първият завой манго се опита да убие поне четрима на пистата....!!!връхлетя като луд ,ясно беше ,че не може да вземе завоя с тази скорост и изкара сума ти народ от пистата....
така че да си траят и да карат напред...!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 568
Регистриран на: 8.10.2004
Местоположение: Хасково

Мнение от His Shadow » 14 Окт 2008, 12:56

Мен тука аверчета веднага ме подразниха с думите... ми той и Шуми навремето правел глупости... викам то хуу ама Шуми ако е правил глупости ги е правил с УМИСЪЛ ! а шибания негър изкочи на тоя завой без да мисли какво прави ей затва му се дразня и изпреварванията му са супер луди изкарва пилотите извън пистата ( на монца Тимо Глок ) и още куп простотии... и мноу се дразня секи път като дават и дъртия мангал баща му на Хамилтън :evil:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Мнение от Binev_OuT » 14 Окт 2008, 14:03

банда не6тастници :evil: :evil: :evil: :evil:
тоя кимюр кара все едно си е на компа пред у тях.
шумито някой път да фърли слушалките да иде до бокса на маковете и да му навре 4ерния з*дник в на майкаму п**ката :evil: :evil: :evil:
то се видя 4е от сегашните шилоти няма кой да го направи
ша избие хората тоя въглен шибан
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2377
Регистриран на: 10.04.2008
Местоположение: СА
Кара: м си...

Мнение от plradev » 14 Окт 2008, 14:25

Чшшш ше си докарате некой диабет от нерви бе колеги :mhihi: ,после с кой ще си коментирам фирмулата :mhihi: .Мангала ще си намери майстора рано или късно и нема да го бъде дълго във формулата.А нема к'во да се чудите,че е толкова голям интереса към него.От времето на Хил няма друг английски пилот,който се е борил за титла и да незабравяме,че почти целият спорт е концентриран на острова барабар с управниците му!!!
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1438
Регистриран на: 18.01.2007
Пол: Мъж
Кара: E39 535i '01
Мечтае да кара: Mки, Ферарита и други глупости :)

Мнение от Feanor » 15 Окт 2008, 9:46

SKISA написа:опитвам се да гледам безпристрастно на инцидента...!! виждали сме няколко нарочни удара през годините и за мен тва не беше нарочно.
принципно по правилник манго е прав...!! той беше по-напред с колата си,мина по идеалната линия и затвори завоя.

Факт, затова Маса отнесе наказание. Аз обаче си мисля друго. Хамилтън от бая време си проси нещо такова с начина, по който кара и изпреварва. И не съм сигурен дали Маса нарочно не го подпря с идеята да го завърти елегантно. В смисъл, аз определено щях да се изкуша точно това да направя. :mhihi:
"Nothing gives one person so much advantage over another as to remain always cool and unruffled under all circumstances"

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 16 Окт 2008, 4:17

Binev_OuT написа:банда не6тастници :evil: :evil: :evil: :evil:
тоя кимюр кара все едно си е на компа пред у тях.
шумито някой път да фърли слушалките да иде до бокса на маковете и да му навре 4ерния з*дник в на майкаму п**ката :evil: :evil: :evil:
то се видя 4е от сегашните шилоти няма кой да го направиша избие хората тоя въглен шибан


Слагам 5 кинта че Алонсо ще го направи скоро :mhihi:

Сещам се за случая, в който Нескафето се натресе в Кими на канадското ГП. Ледения излезе от колата, свали каската и точно когато очаквах да го замлати с нея, той само отиде и му каза да вземе да гледа светофара. Пууу, толкоз яд ме беше ;)

ПредишнаСледваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook