ГП на ЯПОНИЯ

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2377
Регистриран на: 10.04.2008
Местоположение: СА
Кара: м си...

Мнение от plradev » 12 Окт 2008, 8:30

Еййц,честито бе колеги :bowdown: !!!Кубата много мъжко и константно състезание направи!!!Евалата и на Халфонсо,заслужава го човека,толкова усилия цял сезон да извлече нещо от неуправляемото ренде.

И последно БРАВО КИМИИИ,най-накрая взе некви точки братчето ми :mhihi: :mhihi: .Игра на сигурно като остави Куби и се качи на стълбицата НАЙ-НАКРАЯ :clap: :clap:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Мнение от ИлХиТо » 12 Окт 2008, 9:34

Браво Кубица!!!! :bowdown: .Ами така ще е като спират развитието на болида по средата на сезона, как може :evil: , ако бяха продължили по малко да развиват болида, Кубата щеше да натрупа аванс пред Алонсо. И пак наште показаха че хич ги няма в тактиката при влизане в бокса. Тоа Люис много ларж го раздава мамка му и копеле, честно вече взех да го мразя. Алонсо извади отново късмет, но не мога да отрека и карането му за което едно :clap: , то така става падне ли ти късмета не го изпускай. О щях да забравя - Кубата ми изпълни душата как Мъжки се пребори с Райконен, така трябва да се бори един пилот на БМВ, а не като "куик" Ник :lol: :lol: :lol:.

П.С. Другата неделя старта не е толкова рано и ще можете да малко повече да нанкате :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 341
Регистриран на: 8.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E34 520i, E30 318

Мнение от ivan1590 » 12 Окт 2008, 10:24

Тъмнозеления направи поредната цигания на първия завой.Крайно време е някой да му наблъска кофата.От състезание на състезание става все по -гаден и непредвидим, ама тоя път гризна дръвцето.Алонсо никога не съм го харесвал, но немога да отреча , че в момента е номер едно.Искам да видя какво ще изкарат BMW следващия сезон и дали си заслужаваше да се жертва този.Аз харесвам повече майсторството показано при изпреварване, а не при защита на позицията и затова не ме радва особенно факта, че Кубица задържа втората позиция пред Райконен, който беше очевидно по бърз.Ще се радвам да имаме най бързата кола независимо на кое място се класирваме в този цирк, които в момента е Ф1.Не разбирам хората, които плюят Ник-какво очаквате да прави след като отбора е отписал сезона?Това за мен си е подигравка с труда на пилотите.Най-добре BMW изобщо да не се състезава следващите 2 старта и да си работят на спокойствие върху супер автомобила който готвят, че ми скъсаха нервите.Стигат ми изпълненията на тъмнолилавия и танците му на подиума.Трябва когато е първи на стълбичката да слагат едно бананово дърво и група полуголи зулуси да свирят химна, поне щоу да става.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 12 Окт 2008, 11:17

Ееее най-накрая и Кими да вземе някой точка :mhihi: Доживях!!!
Изпуснах стартта /успах се :uups: / и на 60та обиколка като виждам, че кафето е назад..викам си "кво стана" и добре че показаха малко repeat та видях как се цапардосаха. От Рено късно се сетиха да подобряват колата си, ама евалата на Алонсо, че успя да я задържи тая кола до края и то 1ва :shock: Кубица също много здраво се държа, Кими се опита да го мине...ама..на косъм...
Като цяло нямаше много екшъни в състезанието.
Следващото в Китай дано да е interesting :mhihi:


П.С Усещам някакъв расизъм тука срещу Х-та :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 456
Регистриран на: 23.02.2007
Местоположение: Еindhoven
Пол: Мъж
Кара: e36 325i
Мечтае да кара: M-ка, кво друго?

Мнение от Wolf4 » 12 Окт 2008, 12:30

Страшно се радвам за Алонсо и за Кубица! В крайна сметка и двамата дадоха заявки за това си представяне още от Сингапур. Противен сблъсък, не без главното участие на Хамилтън, който в края на шампионата по популистки причини може и да се окаже със световна титла. Разбира се, и с купа в ръката, която както сме виждали няма и и идея за какво се използва. Таткото на Люис също трябва да вземе купа "Постоянното присъствие". Изключителни авторитети са и двамата наистина...Жалко за Маса, надявах се да отскочи с добър старт но не се получи. Общо взето от нашия тим се възползваха от грешката на лидерите и добавиха ценни точки в актива на отбора. Болидът обаче нещо не ми допадна. Май нямаме темпо...
Are you M enough...?!

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

Мнение от madpetio » 12 Окт 2008, 12:47

Деба Циганина неможе да преживее че Ферари стартира по добре от мерцедес и тва си е газ колко може па на завоя квот стане.... Тоя Циганин помнете ми думата му давам макс два-три сезона у формулата и после ще потъне некаде деба нещастника!

Иначе беше приятно да гледаш BMW TEAM надписа на пъва позиция ;)
"В крайна сметка влезнах в този спорт, защото обичам да карам коли, но не само да ги карам, а да ги карам възможно най-бързо! Ако трябва да искам да бъда запомнен с нещо, то нека нещото да бъде това!" Колин Макрей

Денис-Белята!!!
Аватар
Мнения: 1634
Регистриран на: 3.11.2005

Мнение от 00Cool » 12 Окт 2008, 13:30

Колеги някой може ли да намери някаде то4ното класиране с времената в нета :uups:
“All the power in the world won't make you fast at the Ring.“

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2377
Регистриран на: 10.04.2008
Местоположение: СА
Кара: м си...

Мнение от plradev » 12 Окт 2008, 14:12

00Cool написа:Колеги някой може ли да намери някаде то4ното класиране с времената в нета :uups:


http://formula1.sportal.bg/results.php? ... &type=race

Заповядай :)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 456
Регистриран на: 23.02.2007
Местоположение: Еindhoven
Пол: Мъж
Кара: e36 325i
Мечтае да кара: M-ка, кво друго?

Мнение от Wolf4 » 12 Окт 2008, 14:34

Гледах инцидента около десетина пъти...Хамилтън даде заявка за хулиганската си проява още от старта с бруталното си изблъскване на червените болиди още в първия завой, което пък даде възможност на Кубица и Алонсо дасе освободят от нежеланото му присъсъствие по-нататък...Това си бе напълно неспортменска проява от страна на първият пилот на Мерцедес и мисля, че наказанието му бе твърде символично, уви...
Are you M enough...?!


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 12 Окт 2008, 16:53

нали чухте ,че доста пилоти се оплакват от поведението на маймуната и то не само в един старт....!!! все в някое състезание прави някой маймунджалък и очаква да му се размине....!! познавам поне 5ма пилоти от старите ,които до са с кеф да му беха напукали кофата в бокса....! като например : шуми,сена,ървайн,култард....!! момчето си мисли,че чичо рон като го гали непрекъснато по тиквето и тате го бърше - сички ше му праат път и евала и ше се дърпат да мине краля-зулу!! да ,ама не!! тва е мъжки спорт и там п.тки нема и ше изперка некой и кат ше скокне от болида ,та ше му обърше шамарите....!!!
на старта си беше абсолютно ахмашки опит да уплаши сички и да мине с пушещи гуми на завоя,после пък маса се оака,после и други се оакаха....!
а ник се усира вече цел сезон-той не дочака да спрат да развиват болида ,така че си го плюеме ,щото е за плюене...!!!!

Денис-Белята!!!
Аватар
Мнения: 1634
Регистриран на: 3.11.2005

Мнение от 00Cool » 12 Окт 2008, 17:01

SKISA написа:нали чухте ,че доста пилоти се оплакват от поведението на маймуната и то не само в един старт....!!! все в някое състезание прави някой маймунджалък и очаква да му се размине....!! познавам поне 5ма пилоти от старите ,които до са с кеф да му беха напукали кофата в бокса....! като например : шуми,сена,ървайн,култард....!! момчето си мисли,че чичо рон като го гали непрекъснато по тиквето и тате го бърше - сички ше му праат път и евала и ше се дърпат да мине краля-зулу!! да ,ама не!! тва е мъжки спорт и там п.тки нема и ше изперка некой и кат ше скокне от болида ,та ше му обърше шамарите....!!!
на старта си беше абсолютно ахмашки опит да уплаши сички и да мине с пушещи гуми на завоя,после пък маса се оака,после и други се оакаха....!
а ник се усира вече цел сезон-той не дочака да спрат да развиват болида ,така че си го плюеме ,щото е за плюене...!!!!


незнам но на мен все ми се иска6е Алосно да бе6е до6ъл в БМВ Саубер за6тото като ги гледам кви са прятели с Кубата си мисля 4е 6те6е да бъде добър тандем :mhihi:
“All the power in the world won't make you fast at the Ring.“

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 13 Окт 2008, 3:42

Точно си легнах и мислех да заспивам като почна състезанието ама като видях старта се ококорих :lol:

Цигането лошо го наказаха Кончетата на старта и реши да ги извади заедно с абсолютно невинния Ковалейн, който се строши от рефлекси за да избегне Нескафето.
От там насетне първия завой беше като "тука има, тука нема" и в цялата дандания се измъкнаха Кубица и Алонсо. Всъшност Кубица остана неизпреварен нито веднъж до края, което си е много приятно постижение заедно с факта, че Кубата е единствения пилот, който само в три от състезанията тази година не взе точки. По този показател води - страхотно постоянство при пилотирането и отличен автомобил откъм издръжливост.
Та... Цигането се кротна чак като видя, че и положението на Маса не е по-розово. Ако Маса беше по-напред, със сигурност Хамилтън щеше да блъска всеки, който му се изпречи на пътя.
И за да завърша "чудесните" си впечатления от него, не мога да не отбележа финала на състезанието, когато се опита да провокира Алонсо, който го затвори с една обиколка, само и само да не завърши на +1 обиколка. Изключително селска постъпка при положение, че нямаше за какво да се бори. Евала на Алонсо че просто го пусна да мине и не се хвана на провокацията, която съм убеден, че щеше да го извади от състезанието.
Двубоя на Кими с Кубица си беше зрелище. Чак после разбрах, че поляка е имал проблеми с грейнинга и заради това имаше тези няколко толкова слаби обиколки. Десет обиколки преди края се изчистиха гумите на БМВ-то и Кими се отказа да рискува нови атаки.

Маса успя да докопа 2 точки, но ме е яд че не успя да спечели състезанието и да изчука отведнъж Нескафето.
Алонсо - страхотен. Повече от това няма какво да пиша.
Рено се оказаха малко по-бързи от нас, но в крайна сметка те се състезаваха срещу кола, непипвана от няколко месеца. В момента техния болид е на нивото на което беше нашия в началото на сезона.

В оставащите две състезания ни очаква касапница - Нескафето ще продължи да се мисли за голяма работа и с арогантноста си ще вземе титлата. Въпроса е ще получи ли най-накрая и пердах след някое състезание. ;)


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 13 Окт 2008, 8:28

аз ,обаче не мога да разбера що се оправдаваме се ,че не се развива болида....!!! ми тва е дивотия. сезона е 19 старта-не е 7!!! кви са тия приказки-ми ние работим по болида за догодина...!!?! ми да земат да работят за по-догодина!! тва е голема тъпотия...!! като си от първите трябва да си правиш колата цял сезон-не да правиш некакви недомислени тактики за догодина,щото некой ако те изненада грозно и направят неколко отбора по-добра кола ше ядеш пръчки...!! трябвало да се борим догодина за титлата-доктора така казал...!! ми то и тая година можеше да се бориме ако беха дали на поляка читава кола...!! има никаква разлика в точките с ония отпред ,а ако беше получил добра техника просто нищо не се знаеше....!!
на мен тва ми звучи повече като оправдание ,а не като обяснение....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Мнение от Binev_OuT » 13 Окт 2008, 9:11

SKISA написа:аз ,обаче не мога да разбера що се оправдаваме се ,че не се развива болида....!!! ми тва е дивотия. сезона е 19 старта-не е 7!!! кви са тия приказки-ми ние работим по болида за догодина...!!?! ми да земат да работят за по-догодина!! тва е голема тъпотия...!! като си от първите трябва да си правиш колата цял сезон-не да правиш некакви недомислени тактики за догодина,щото некой ако те изненада грозно и направят неколко отбора по-добра кола ше ядеш пръчки...!! трябвало да се борим догодина за титлата-доктора така казал...!! ми то и тая година можеше да се бориме ако беха дали на поляка читава кола...!! има никаква разлика в точките с ония отпред ,а ако беше получил добра техника просто нищо не се знаеше....!!
на мен тва ми звучи повече като оправдание ,а не като обяснение....

И аз така се ядосвам и мисля,че си прав.Сега като гледам класирането,ралзликата между Кубата и кафето не е голяма и ме е яд,че нямаме конкуретна кола.Но въпреки това мисля че ако Хайтфелд си бе плюл на петите поне в 3 4 съзтезания сега при конструкторите нещата щяха да изглеждат различно,особено след вчеращното съзтезание.
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 13 Окт 2008, 9:53

ако....щеше.....ами ако...!!свирено!!! ако баба беше мъжка-щеха да и викат дедо! тия приказки вече и да си ги говорим са минало-не че ако ги бехме писали преди да е минало щеше некой да ни чуе,ма....!!!
дано си вземат бележка за следващите сезони и не правят пак такива спирания на развитието по средата на сезона...!!!

ПредишнаСледваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook