Бързия Ник остава на работа в BMW Sauber

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

...и то хидравличен :)
Аватар
Мнения: 3314
Регистриран на: 1.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: джата
Мечтае да кара: на Ринга
Детайли за колата: Двете 2и2ки

Мнение от krika » 10 Окт 2008, 3:18

SKISA написа:да бе доктора да не ми е орал на нивата....!!!
за мен добър екип би бил алонсо с кубица!! просто за мен алонсо е човека в кервана с най-голяма амбиция в момента въпреки двете си титли...!!личи му ,че драпа за още!! а на нас ни трябва амбициозен пилот/ и можещ да кара де ,ма той алонсо може/ ,защото тепърва предстоят пред отбора по-високи задачи. ако не другия,по-другият сезон мисля,че вече е време да се борят за титлата!!а тва става само с амбициозен пилот ,а не непостоянен като ник или като кими в момента..... ! примадона кат очерньо примерно не ни трябва ,щото тоя ако го качат на малко по-слаба от най-добрата кола и ше ревне на тати на рамото ...а и не може да развива колата и да помага на инженерите...! ето ти мойто мнение.
При вариант Алонсо, другият пилот в тима щеше да се превърне в едни от помощния екип и това е на 100% Демек Роберт щеше да лъска болида на Нандо през цялата 2009 година. Ма като го знам поляка колко е луд, щеше да има по-гореми скандари от ония у Макларън. Иначе Галфонса много го харесвам като пилот :idea:


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 10 Окт 2008, 8:55

няма да стане тая работа ,щото бмв не е нито ферари,нито макларън...!! миналата година ония тъпаци искаха алонсо да е втори пилот и не стана! щото той е луд и нема да клекне,но никога не е драпал да е пръв и само за него. така че с кубица беше много вероятно да се разберат двамата и да няма никакви дразги...!! винаги в един сезон колата е по-удобна за единият пилот и малко по-неудобна за другия...!така се получава!!! но шефовете на някои отбори просто правят единият пръв ! алонсо е перла за който и отбор да го вземе...!!за съжаление не се нави на къс договор и за тва пропуска да е при нас...!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2379
Регистриран на: 24.07.2006
Местоположение: 02..., +3592...
Пол: Мъж
Кара: myCar 5.3. and iCar 3.9.
Мечтае да кара: още по-бавно
Детайли за колата: ...
01" 525d m57
04" X5 m57
06" Liberty 2,8 CRD

Мнение от Владо » 10 Окт 2008, 15:00

а, това е една добра новина за баварския спорт :mhihi:
изключително съм радостен от която... приноса за отбора на кубица е само с 8 точки повече... не знам какво желание му липсвало на ник според тукашните прота...
колкото до галфонсо, то отбора трябваше да е луд да си тури таралеж в гащите за една година, и догодина по това време кво праим... пак нов отбор...

...и то хидравличен :)
Аватар
Мнения: 3314
Регистриран на: 1.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: джата
Мечтае да кара: на Ринга
Детайли за колата: Двете 2и2ки

Мнение от krika » 10 Окт 2008, 21:31

Владо написа:а, това е една добра новина за баварския спорт :mhihi:
изключително съм радостен от която... приноса за отбора на кубица е само с 8 точки повече... не знам какво желание му липсвало на ник според тукашните прота...
колкото до галфонсо, то отбора трябваше да е луд да си тури таралеж в гащите за една година, и догодина по това време кво праим... пак нов отбор...
Един човек тук да знае за кво става въпрос...евала :bchug:


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 11 Окт 2008, 8:43

:wave: поздрав за знаещите!!! с 15тата позиция на ник!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2379
Регистриран на: 24.07.2006
Местоположение: 02..., +3592...
Пол: Мъж
Кара: myCar 5.3. and iCar 3.9.
Мечтае да кара: още по-бавно
Детайли за колата: ...
01" 525d m57
04" X5 m57
06" Liberty 2,8 CRD

Мнение от Владо » 11 Окт 2008, 9:45

скисчооо, скисчо... :mhihi:
първо, както и предполагах, от онази лонг тема ми стана ясно, че трябва ми викаш батко, щото когат си почнал да трупаш опит, аз съм имал 15-20к на един невероятен автомобил, по-долу.....
второ, нека изчакаме финала... за човек на твоята възраст тряя си разбрал че пилците се броят накрая, щото видя какво стана предното състезание :evil: ... за мен наказанието си беше абсолютно незаслужено за нашия пилот, и то доведе до там да не вземе точки... от друга страна обаче не може да се пренебрегне и факта, че и друг беше наказан, а финишира в много точки...
и верно ще е интересно да се гледа групово едно състезание някъде 8)
айде и късмет на по-белите автомобили утре ;)

и автомобила:
цък


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 11 Окт 2008, 10:40

бате владо, аз не виждам как пилот или отбор,който не може да излезе от първата фаза ще се бори за точки или победи,или подиуми...!? не знам що трябва да правя просто невъзможни надежди и да разчитам на ник...! ми не става! пилците за ник са преброени за този сезон-просто има спад и то голям. не ми е противен,не го мразя,но просто човека не става сега! как да го харесам или да му стискам палци...
а за баткането-не нам! шкодилак не съм карал,ма и мускала си беше голема работа с тая товароносмост. поради тва ,че беше по-тромав от жигулите-трябваше да стана по-хитър и добър шофьор ,за да ги задминавам... и не претендирам за титлата "най-дърт" те колегите от сливен или от хасково май си я държат... :lol:
Последна промяна SKISA на 11 Окт 2008, 16:17, променена общо 2 пъти

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 456
Регистриран на: 23.02.2007
Местоположение: Еindhoven
Пол: Мъж
Кара: e36 325i
Мечтае да кара: M-ка, кво друго?

Re: Бързия Ник остава на работа в BMW Sauber

Мнение от Wolf4 » 11 Окт 2008, 14:34

Tod написа:Марио Тайсен е съобщил, че за сезон 2009 няма да има промени в колектива на шофьрите :mhihi: и Кристиян Клиин остава като тест пилот!

от тук http://formula1.sportal.bg/news.php?id=4508

Да им пожелаем късмет и внимателно с правия ток ;)


Ми кви промени? Кой от големите звзди му се предлага? Остават ни двамата досегашни пилоти, очакваме ги да бачкат повече и стискаме палци...тва е. Иначе за късмета си прав.
Are you M enough...?!

...и то хидравличен :)
Аватар
Мнения: 3314
Регистриран на: 1.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: джата
Мечтае да кара: на Ринга
Детайли за колата: Двете 2и2ки

Мнение от krika » 11 Окт 2008, 17:37

SKISA написа::wave: поздрав за знаещите!!! с 15тата позиция на ник!!
Евала...радвам се, че си се изкефил максимално :ok:


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 11 Окт 2008, 18:00

krika написа:
SKISA написа::wave: поздрав за знаещите!!! с 15тата позиция на ник!!
Евала...радвам се, че си се изкефил максимално :ok:

въобще не съм се изкефил ,че тая година ник спи! даже ме е яд - ма съм прав! той просто не става.....!!! не може единият да е в първите редици на старта ,а другият да се бута с форс-индиите...!! на всичко отгоре кубица е по-новобранец от него....

...и то хидравличен :)
Аватар
Мнения: 3314
Регистриран на: 1.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: джата
Мечтае да кара: на Ринга
Детайли за колата: Двете 2и2ки

Мнение от krika » 11 Окт 2008, 18:31

SKISA написа:
krika написа:
SKISA написа::wave: поздрав за знаещите!!! с 15тата позиция на ник!!
Евала...радвам се, че си се изкефил максимално :ok:

въобще не съм се изкефил ,че тая година ник спи! даже ме е яд - ма съм прав! той просто не става.....!!! не може единият да е в първите редици на старта ,а другият да се бута с форс-индиите...!! на всичко отгоре кубица е по-новобранец от него....
Чакай бе, кво го обърна на Ник vs Кубица :?: Аз такива сравнения никога не съм правил :idea: За поляка имам мнение, че е с най-голям потенциал от всичките взети заедно....там разни чернилки, розберовци, ковалайнари и т.н Малко ти бяга мисълта и го избиваш на запалянковщина, ма тва е Ф1, не АРФГ :?: Днес Кубица също аа да не влезе у втората сесия :idea: А видя после с меките куми как нямаше никакви проблеми момчето. Прав си да се радваш, че Кольо отпадна, защото наистина и днес спеше, но имаше и малшатнс, защото ако беше прескочил отиваше в третата фаза :idea: А след като вече си от знаещите :mhihi: мога да ти кажа и коя щеше да е перфектната баварска двойка за сезон 2009 :arrow: Кубица - Фетел. Жалко, че гледАхме филма: "Момчето си отива" :(


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 11 Окт 2008, 19:04

не знам чия мисъл бяга...!! говорим за ник и най-нормалното е първо да го сравня със съотборника му ,щото карат еднакви коли. после го сравнявам с останалите и съм си казал мнението кой мисля за най-добър в момента.... български футбол не гледам отдавна- малко след като почнах да гледам формула...някъде около началото на 80те години. щом раздаваш титлите на знаещите - да те светна : който и пилот да вземе ,който и да е отбор в момента няма по-добър във всякаква насока от алонсо...!! а ник като спи и не може да стигне до втора фаза - кьорав карти не играе.... няма никаква запаляновщина-тгледам и преценявам. да-изобщо не споря ,че ако беше минал във втората фаза-сигурно щеше да влезе и в третата ,но..... ако!!

...и то хидравличен :)
Аватар
Мнения: 3314
Регистриран на: 1.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: джата
Мечтае да кара: на Ринга
Детайли за колата: Двете 2и2ки

Мнение от krika » 12 Окт 2008, 0:39

SKISA написа: в момента няма по-добър във всякаква насока от алонсо...!!
Аз ти казах, че почваш да схващаш :mhihi: Алонсо дествително тази година показва, че е много голям пилот и то в чикиджийско отборче 8) . Но тук има едно голямо НО. И то е, че испанецът не е правилният човек за БМВ върпреки, че и на мен ми се искаше да дойде при нас :idea: И това не е само мое мнение :!: Кубица го потвърди това в прав текст миналата седмица. Полячето обясни, че Нандо няма да се впише във философията на тима, а двамата се много добри приятели и добре се познават :idea:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2050
Регистриран на: 29.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от ja » 12 Окт 2008, 1:47

Ако извадят 20 милиона годишно ще се впише. Ама зависи каква е философията на отбора :)

Ник до сега не е показал нищо особенно във Ф1, това е от 2000 година.
Ако такава е философията на отбора да държи пилот, който няма никаква амбиция, може би само щото е немец.
И що му викат куик Ник като за 8 години има един полпозишън и това е...


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 12 Окт 2008, 6:19

krika написа:
SKISA написа: в момента няма по-добър във всякаква насока от алонсо...!!
Аз ти казах, че почваш да схващаш :mhihi: Алонсо дествително тази година показва, че е много голям пилот и то в чикиджийско отборче 8) . Но тук има едно голямо НО. И то е, че испанецът не е правилният човек за БМВ върпреки, че и на мен ми се искаше да дойде при нас :idea: И това не е само мое мнение :!: Кубица го потвърди това в прав текст миналата седмица. Полячето обясни, че Нандо няма да се впише във философията на тима, а двамата се много добри приятели и добре се познават :idea:

а бе крик...! кво да схващам като аз го казах...!ега мога да си схвана мойта си теза. върни в темата назад и в другите теми да видиш кой го е казал... :winky:
и явор казва за сетен път-не е проблема ,че не го искат. искат го ма за повече време, а и той си е прав да иска здрави кинти,щото най-може.
темата за нис беше актуална преди няколко години. чакахме го,видяхме го и вече е ясно ,че нема нищо куик в него. единственият му принос е ,че е немец. само и единствено заради това го зеха в този отбор. ако беше некъв друг щеше да види волан на бмв на мук.....

ПредишнаСледваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook