Бързия Ник остава на работа в BMW Sauber

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1126
Регистриран на: 5.07.2004
Местоположение: Пловдив
Кара: M3 и Volvo XC70

Бързия Ник остава на работа в BMW Sauber

Мнение от Tod » 06 Окт 2008, 14:18

Марио Тайсен е съобщил, че за сезон 2009 няма да има промени в колектива на шофьрите :mhihi: и Кристиян Клиин остава като тест пилот!

от тук http://formula1.sportal.bg/news.php?id=4508

Да им пожелаем късмет и внимателно с правия ток ;)
Последна промяна Tod на 07 Окт 2008, 15:15, променена общо 1 път
Good Luck

Не е ли странно? Същите хора, които се смеят на научната фантастика, четат прогнозата за времето и вярват на икономисти? ~Kelvin Throop III

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Мнение от Binev_OuT » 06 Окт 2008, 18:36

дааа наистина с новия болид дано Ник покаже повече желание и Скорост.По принцип не му бях симпатизант заради безличните съзтезания но дано да започне да кара както трябва.
Може да е имал тежак перио все пак е човек.Но дано това премине.
Късмет на отбора желая за догодина :D
Изображение

BMW Performance
Аватар
Мнения: 531
Регистриран на: 9.05.2008
Местоположение: М Кар
Пол: Мъж

Мнение от MCar » 06 Окт 2008, 19:08

Лошо.
Тази година въобще не ми харесва представянето на Хайдфелд. Ако беше показал повече постоянство, както Кубица, сега можехме да сме на второ място при конструкторите.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Мнение от Binev_OuT » 06 Окт 2008, 19:19

да не кажем и първо,че ферари направиха доста издънки ;)
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Мнение от ИлХиТо » 06 Окт 2008, 21:51

Аз също съм против оставането на Ник в тима, но искаме или не искаме трябва да приемем решението на мениджмънта на отбора. Дано следващата година наистина да сме силни и да видят какво е BMW POWER. Надявам се да са взели поуки от настоящия сезон, макар че с новите правила всичко ще започне от нулата май май 8)
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

...и то хидравличен :)
Аватар
Мнения: 3314
Регистриран на: 1.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: джата
Мечтае да кара: на Ринга
Детайли за колата: Двете 2и2ки

Мнение от krika » 07 Окт 2008, 0:44

Бегайте от тука уе, за мен Кольо е много голям пилот и адски се радвам, че доктора не развали атмосферата с некви скъпи и претенциозни звезди :!: У БМВ се бачка яко и не вярвам вие тука дето храните Кольо да разбирате повече от хората в тима, дето са в тоя спорт от преди да се родите :idea: Следващия сезон ще има сериозни промени и нещата аааааоп може да се обърнат. Явно е, че в сегашната конфигурация Ники не може да покаже пълния си потенциал :idea:


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 07 Окт 2008, 7:32

оффф...!хич не ме кефи тая работа ,щото ник нещо загуби мерак и хъс за победа...!! загуби си идентичността на пистата...!!ма явно тва е положението!! ше гледаме и ше стискаме палци-добре че има още един пилот....!!

...и то хидравличен :)
Аватар
Мнения: 3314
Регистриран на: 1.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: джата
Мечтае да кара: на Ринга
Детайли за колата: Двете 2и2ки

Мнение от krika » 07 Окт 2008, 16:59

SKISA написа:оффф...!хич не ме кефи тая работа ,щото ник нещо загуби мерак и хъс за победа...!! загуби си идентичността на пистата...!!ма явно тва е положението!! ше гледаме и ше стискаме палци-добре че има още един пилот....!!
ноо ги разбирате ве деа :help:


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 07 Окт 2008, 17:17

krika написа:
SKISA написа:оффф...!хич не ме кефи тая работа ,щото ник нещо загуби мерак и хъс за победа...!! загуби си идентичността на пистата...!!ма явно тва е положението!! ше гледаме и ше стискаме палци-добре че има още един пилот....!!
ноо ги разбирате ве деа :help:

изказваме си мнението ,бе крик!нали за тва е плурализъм! на мен преди ник ме харесваше-са не ми харесва...!!са кво да направя...!!?!? ти нали по ги разбираш деева...земи ни обясни

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Мнение от Binev_OuT » 07 Окт 2008, 17:38

Вчера босът на БМВ-Заубер д-р Марио Тайсен обяви, че Ник Хайдфелд остава в тима и през следващия сезон. Това ще бъде четвърта година за германеца при баварците. Куик Ник се надява развитието на колата за сезон 2009 да върви по план и заяви, че ще атакува титлата през следващата година.

"Много съм щастлив от продължаването на договора и оказаното доверие към мен от страна на БМВ. Чувствам се като у дома в тима и винаги съм искал да остана", призна Ник. "През този сезон постигнахме плануваните цели. Следващата година очаквам да разполагаме с добре подготвена кола, с която да атакувам световната титла", завърши германецът.
Източник:www.Formula1.bg
АААА дано,това че Хайтвелд си поставя цели и мноо хубаво,като се има напредвид,че целите на БМВ за сезон 2008 бяха изпълнени още юли месец в канада.
И между другото Канада отпада от календара догодина.Една от най-яките писти,а на нейно място квоо СИНГАПУР И ВАЛЕНСИЯ.Бааатиии,тези хора искали да направят формулата по интересна,ама тва не е на4ина :banghead:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 22.02.2008
Местоположение: Самоков/Боровец
Пол: Мъж
Кара: ше E30 сега:E90 N52B25

Мнение от raddy » 07 Окт 2008, 18:44

И аз се кефя че куик Ник остава мен си ме кефи как кара от доста години просто тази не беше на ниво , наистина.Мисля че като се измести вниманието в отбора от него към Кубица като че ли загуби интерес към победата въпреки това няма старт този сезон в който да не завърши!Да се надяваме че догодина ще възвърне формата си и пак ще се радваме на карането му!
Изображение

...и то хидравличен :)
Аватар
Мнения: 3314
Регистриран на: 1.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: джата
Мечтае да кара: на Ринга
Детайли за колата: Двете 2и2ки

Мнение от krika » 08 Окт 2008, 0:13

SKISA написа:
krika написа:
SKISA написа:оффф...!хич не ме кефи тая работа ,щото ник нещо загуби мерак и хъс за победа...!! загуби си идентичността на пистата...!!ма явно тва е положението!! ше гледаме и ше стискаме палци-добре че има още един пилот....!!
ноо ги разбирате ве деа :help:

изказваме си мнението ,бе крик!нали за тва е плурализъм! на мен преди ник ме харесваше-са не ми харесва...!!са кво да направя...!!?!? ти нали по ги разбираш деева...земи ни обясни
Прав си, то си е лично виждане 8) Ма аре като сме почнали кажи по-добра двойка за нашия отбор :?: Ми виж в другите тимчета разни кви ги ждробат :idea: "звездата" уж кара, а другия му пробва гумите преди "звездата" да влезе в бокса за смяна, или се цели в бариерите, за да искара сейфти кара :idea: . Аз такива циркове не искам да гледам. Кубица и Кольо са точните хора за баварския тим и доктора кат казва нещо, ше го слушкате :!:


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 08 Окт 2008, 7:13

да бе доктора да не ми е орал на нивата....!!!
за мен добър екип би бил алонсо с кубица!! просто за мен алонсо е човека в кервана с най-голяма амбиция в момента въпреки двете си титли...!!личи му ,че драпа за още!! а на нас ни трябва амбициозен пилот/ и можещ да кара де ,ма той алонсо може/ ,защото тепърва предстоят пред отбора по-високи задачи. ако не другия,по-другият сезон мисля,че вече е време да се борят за титлата!!а тва става само с амбициозен пилот ,а не непостоянен като ник или като кими в момента..... ! примадона кат очерньо примерно не ни трябва ,щото тоя ако го качат на малко по-слаба от най-добрата кола и ше ревне на тати на рамото ...а и не може да развива колата и да помага на инженерите...! ето ти мойто мнение.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2050
Регистриран на: 29.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от ja » 08 Окт 2008, 12:12

Куик Ник за 8 години във F1 нищо особенно не показа освен един пол позишън с Уилиамс. За какво изобщо ги сравнявате с Алонсо незнам :)

А и Ник остана в БМВ щото Алонсо отказа договора им. Иначе и доктора се беше ориентирал правилно...

8910 фен
Аватар
Мнения: 640
Регистриран на: 7.08.2006
Местоположение: Ески Зара
Пол: Мъж
Кара: 01`530i touring

Мнение от CONAN » 08 Окт 2008, 20:27

SKISA написа:да бе доктора да не ми е орал на нивата....!!!
за мен добър екип би бил алонсо с кубица!! просто за мен алонсо е човека в кервана с най-голяма амбиция в момента въпреки двете си титли...!!личи му ,че драпа за още!! а на нас ни трябва амбициозен пилот/ и можещ да кара де ,ма той алонсо може/ ,защото тепърва предстоят пред отбора по-високи задачи. ако не другия,по-другият сезон мисля,че вече е време да се борят за титлата!!а тва става само с амбициозен пилот ,а не непостоянен като ник или като кими в момента..... ! примадона кат очерньо примерно не ни трябва ,щото тоя ако го качат на малко по-слаба от най-добрата кола и ше ревне на тати на рамото ...а и не може да развива колата и да помага на инженерите...! ето ти мойто мнение.

:yes: подкрепям те 100 ... не 200%.Алонсо е човека за БМВ.

Следваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook