ГП на Сингапур...2008 + Място за групово гледане на Ф1

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

ГП на Сингапур...2008 + Място за групово гледане на Ф1

Мнение от SKISA » 15 Сеп 2008, 7:50

айде на евтините халогениии....!!! айде продават се китайски и сингапурски ксенониии....!!!! :mhihi:
добре че поне ше им светнат на шосето ,щото ако па им беха сложили и фарове щеше да е ебати шоуто...!!
чакам с нетърпение да видя кво ше направат жълтурите там и как ше изглужда на нощно.
некои по-зелени нема да ги виждаме изобщо...!!нашият отбор е с бели коли ,та ше можеме да се ориентираме...


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 15 Сеп 2008, 8:22

сичкото джагал са ше хукне да сваля халогени от Е36ци за формулата!!! пазете си колите... :mhihi: имат две седмици да се оборудват.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2377
Регистриран на: 10.04.2008
Местоположение: СА
Кара: м си...

Мнение от plradev » 15 Сеп 2008, 8:24

Ти мани майтапа,ама ако спре тока ше видиш,къв мармалад ще стане :mhihi: :mhihi: :mhihi: На Сингапур требе да карат с миньорски каски за всеки случай :mhihi: :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 15 Сеп 2008, 8:26

Бушони ще гърмат :mhihi: Представям си го Хамилтън как ептем няма да се забелязва :mhihi: и прогрозата от Топ Гиър може да се сбъдне :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2379
Регистриран на: 24.07.2006
Местоположение: 02..., +3592...
Пол: Мъж
Кара: myCar 5.3. and iCar 3.9.
Мечтае да кара: още по-бавно
Детайли за колата: ...
01" 525d m57
04" X5 m57
06" Liberty 2,8 CRD

Мнение от Владо » 15 Сеп 2008, 21:13

скисчо, принципно създаваш впечатление на културяга, ама с това въведение си се поолял, говорейки по този начин за може би най-уредената държавица в момента 8) ...
мислех ти поствам снимки и други работи, ма няма смисъл... дано дадат някое филмче след 2 седмици, преди състезанието...
само да ти кажа, че там е единственото място, дето ще видиш фабрика за парфюми на някоя известна марка, до нея фабрика за бира, до нея фабрика на ламбо :shock: / да, фабрика, не шоу рум :mhihi: /, до нея фабрика на... и много така нататък... всяка една уважаваща се марка има предприятие там :shock: ... а рафинериите се охраняваха от армията, беше абсолютно забранено снимането, поради факта че са изградени по последни технологии... може би щото ддс-то е 5% /тва сега, преди беше 2%, ма нещо закъсала държавата/, всички са там...
много мога да ти говоря за хората там /70% китайци и по 15% индиици и малайци/, ама стига... ако имаш шанс, иди до там, няма да се разочароваш...
и внимавай ако взимаш ламбо някога... да не се окаже сингапурско :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1126
Регистриран на: 5.07.2004
Местоположение: Пловдив
Кара: M3 и Volvo XC70

Мнение от Tod » 16 Сеп 2008, 9:10

Владо написа:скисчо, принципно създаваш впечатление на културяга, ама с това въведение си се поолял, говорейки по този начин за може би най-уредената държавица в момента 8) ...
мислех ти поствам снимки и други работи, ма няма смисъл... дано дадат някое филмче след 2 седмици, преди състезанието...
само да ти кажа, че там е единственото място, дето ще видиш фабрика за парфюми на някоя известна марка, до нея фабрика за бира, до нея фабрика на ламбо :shock: / да, фабрика, не шоу рум :mhihi: /, до нея фабрика на... и много така нататък... всяка една уважаваща се марка има предприятие там :shock: ... а рафинериите се охраняваха от армията, беше абсолютно забранено снимането, поради факта че са изградени по последни технологии... може би щото ддс-то е 5% /тва сега, преди беше 2%, ма нещо закъсала държавата/, всички са там...
много мога да ти говоря за хората там /70% китайци и по 15% индиици и малайци/, ама стига... ако имаш шанс, иди до там, няма да се разочароваш...
и внимавай ако взимаш ламбо някога... да не се окаже сингапурско :mhihi:


Да си призная като става дума за въпросния регион, асоциациите които изникват в мен - климат- не съвсем затоплена сауна(влага и жега) и тълпи от мънички и слабовати хорица на мотопеди.
Верно са най-развитата икономика в Югоизточна Азия и почти всички хубави неща които изреди, се потвърждават от Уикипедия, но просто региона си е нарицателно, за опредиленията които, постави колегата в началото(просто не сме запознати, не се сърди)!

Поздрави :D
ПС простете за :OT:
Последна промяна Tod на 16 Сеп 2008, 11:14, променена общо 1 път
Good Luck

Не е ли странно? Същите хора, които се смеят на научната фантастика, четат прогнозата за времето и вярват на икономисти? ~Kelvin Throop III


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 16 Сеп 2008, 9:21

владчо,не си ме разбрал!!визирах наща "изключетилно уредена" държава...!!!тия там едва ли карат Е36ци...!! говорех за наще джагали не за жълтурите-те са си работливо племе!!
сори за езика-не съм искал да се уливам.... ;)
имам братчед в китай-продава части за коли и е там от 20г -знам за какво става въпрос!те са наистина дръпнали страшно напред последните десетилетия....!!никога не бих казал,че сингапур или китай или хонг конг са джагали....

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2379
Регистриран на: 24.07.2006
Местоположение: 02..., +3592...
Пол: Мъж
Кара: myCar 5.3. and iCar 3.9.
Мечтае да кара: още по-бавно
Детайли за колата: ...
01" 525d m57
04" X5 m57
06" Liberty 2,8 CRD

Мнение от Владо » 16 Сеп 2008, 11:26

ок :mhihi: ...
ама сауната си е затоплена тод :mhihi: ... вервай ми :mhihi: ... около 20кг долу за 2 месеца :shock: :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1126
Регистриран на: 5.07.2004
Местоположение: Пловдив
Кара: M3 и Volvo XC70

Мнение от Tod » 16 Сеп 2008, 11:57

Владо написа:ок :mhihi: ...
ама сауната си е затоплена тод :mhihi: ... вервай ми :mhihi: ... около 20кг долу за 2 месеца :shock: :mhihi:


Е не е 80-90градуса ;)
По-скоро е инфраред кабина :mhihi:
Ебати и СПА спама дето се заформи :mhihi:
Good Luck

Не е ли странно? Същите хора, които се смеят на научната фантастика, четат прогнозата за времето и вярват на икономисти? ~Kelvin Throop III

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

Мнение от madpetio » 17 Сеп 2008, 21:44

Немате проблем да измодерирам :mhihi:
"В крайна сметка влезнах в този спорт, защото обичам да карам коли, но не само да ги карам, а да ги карам възможно най-бързо! Ако трябва да искам да бъда запомнен с нещо, то нека нещото да бъде това!" Колин Макрей

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1126
Регистриран на: 5.07.2004
Местоположение: Пловдив
Кара: M3 и Volvo XC70

Мнение от Tod » 18 Сеп 2008, 10:23

Затрии ни като Накаджима- Кубица в Австралия :mhihi:
Good Luck

Не е ли странно? Същите хора, които се смеят на научната фантастика, четат прогнозата за времето и вярват на икономисти? ~Kelvin Throop III

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 21 Сеп 2008, 13:04

Като гледам класирането при пилотите се чудя може ли да стане някоя весела въртележка и да се окажем шампиони :mhihi:


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 21 Сеп 2008, 13:21

!!Asen_X написа:Като гледам класирането при пилотите се чудя може ли да стане някоя весела въртележка и да се окажем шампиони :mhihi:

да!ама требва да има трима загинали....!! колкото и случайности да станат-се си има някакъв ризон за тая работа...!!
аз мисля-едва ли ше станем...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 568
Регистриран на: 8.10.2004
Местоположение: Хасково

Мнение от His Shadow » 21 Сеп 2008, 13:27

Алонсо направи изказване че иска Маса да е шампион само за да не стане Хамилтън... ( очаквам да блъска Хамилтън) ако германчето вземе пък да блъска Маса и ето ви новия шанпион :mhihi:

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 21 Сеп 2008, 16:08

SKISA написа:
!!Asen_X написа:Като гледам класирането при пилотите се чудя може ли да стане някоя весела въртележка и да се окажем шампиони :mhihi:

да!ама требва да има трима загинали....!! колкото и случайности да станат-се си има някакъв ризон за тая работа...!!
аз мисля-едва ли ше станем...


О, не съм си го и помислял насериозно, но миналата година по това време Кими изоставаше с доста повече, отколкото сега Кубица, пък взе че стана шампион докато Алонсо Хамилтън и Маса спореха :mhihi:
Знае ли човек ;)

Аз лично стискам палци за Маса, щото ако цигането стане шампион, после ще дрънка колко е велик поне две години.

Следваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook