ГП НА ИТАЛИЯ - МОНЦА

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 14 Сеп 2008, 20:27

!!Asen_X написа:
((:BuKcu:)) написа:И в това състезание нашия любим Хамилтън не пропусна да избута някой от пистата :twisted: Ей само заради това му отншение не ми харесва.

Чудя се кога ли Алонсо ще спре, ще слезе и ще му набие една тупаница в окото :mhihi:



Мечтая за такъв момент още от миналата година :bowdown: :bowdown:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2377
Регистриран на: 10.04.2008
Местоположение: СА
Кара: м си...

Мнение от plradev » 14 Сеп 2008, 23:40

((:BuKcu:)) написа:
!!Asen_X написа:
((:BuKcu:)) написа:И в това състезание нашия любим Хамилтън не пропусна да избута някой от пистата :twisted: Ей само заради това му отншение не ми харесва.

Чудя се кога ли Алонсо ще спре, ще слезе и ще му набие една тупаница в окото :mhihi:



Мечтая за такъв момент още от миналата година :bowdown: :bowdown:


Аз все си мисля,че на някой рано или късно нема да му издържат нервите и ще му се резне странично с 200 в жалкото кокпитче :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Едно време Шумахер го разтърваха да не набие Култард на Спа,ама тоя ще го отнесе ,още повече че и храни колегите си :evil:
Иначе не ми се вярваше как кара днес,все едно беше с тракшън Макларъна :shock:
Нищо,следващото състезание в Сингапур няма да го видат у тъмното поради естествената му маскировка и ше го отнесе :mhihi: :mhihi:
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 15 Сеп 2008, 7:47

plradev написа:
((:BuKcu:)) написа:
!!Asen_X написа:
((:BuKcu:)) написа:И в това състезание нашия любим Хамилтън не пропусна да избута някой от пистата :twisted: Ей само заради това му отншение не ми харесва.

Чудя се кога ли Алонсо ще спре, ще слезе и ще му набие една тупаница в окото :mhihi:



Мечтая за такъв момент още от миналата година :bowdown: :bowdown:


Аз все си мисля,че на някой рано или късно нема да му издържат нервите и ще му се резне странично с 200 в жалкото кокпитче :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Едно време Шумахер го разтърваха да не набие Култард на Спа,ама тоя ще го отнесе ,още повече че и храни колегите си :evil:
Иначе не ми се вярваше как кара днес,все едно беше с тракшън Макларъна :shock:
Нищо,следващото състезание в Сингапур няма да го видат у тъмното поради естествената му маскировка и ше го отнесе :mhihi: :mhihi:

ти заеби да разтърваха шумахер да не бие култард...!! по-скоро спреха шумата да не го набие култард!! щото тоя е най-якият у формулата и къв врат има ако му резне една глава на шуми ше се търкаля до неговият си бокс!!! добре че не се нервира тогава...!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2377
Регистриран на: 10.04.2008
Местоположение: СА
Кара: м си...

Мнение от plradev » 15 Сеп 2008, 8:18

SKISA написа:
plradev написа:
((:BuKcu:)) написа:
!!Asen_X написа:
((:BuKcu:)) написа:И в това състезание нашия любим Хамилтън не пропусна да избута някой от пистата :twisted: Ей само заради това му отншение не ми харесва.

Чудя се кога ли Алонсо ще спре, ще слезе и ще му набие една тупаница в окото :mhihi:



Мечтая за такъв момент още от миналата година :bowdown: :bowdown:


Аз все си мисля,че на някой рано или късно нема да му издържат нервите и ще му се резне странично с 200 в жалкото кокпитче :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Едно време Шумахер го разтърваха да не набие Култард на Спа,ама тоя ще го отнесе ,още повече че и храни колегите си :evil:
Иначе не ми се вярваше как кара днес,все едно беше с тракшън Макларъна :shock:
Нищо,следващото състезание в Сингапур няма да го видат у тъмното поради естествената му маскировка и ше го отнесе :mhihi: :mhihi:

ти заеби да разтърваха шумахер да не бие култард...!! по-скоро спреха шумата да не го набие култард!! щото тоя е най-якият у формулата и къв врат има ако му резне една глава на шуми ше се търкаля до неговият си бокс!!! добре че не се нервира тогава...!!


Абе и ти си прав ,ама тогава му падна пердето на Пилето, и не се знаеше кой кого!!!Се щеше да се докопа до лолипопа и да му го отвърти у каската :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 15 Сеп 2008, 8:24

Тоя момент съм го изпуснала, кога е било събитието? 8)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Мнение от Binev_OuT » 15 Сеп 2008, 8:47

Аз мисля че на този който няма да му издържат нервите е Кими.
Хамилтън не пропусна да го удари докато го изпреварваше и на всичкото отгоре му затвори пътя извън идеалната линия.Напрао тоя черен задник как си проси боя не е истина.
Само да се засекат двамата в бокса Кими да слезе да го изкара и да му начупи краката.Нямаше пилот който Хамилтън да изпревари и да не го изкара от пистата да не го докосне или да му се4е пътя неправилно.Баси копелето мръсно шибано.Бати нагъл е като глиста.
Мисля че тва беше последния шанс на Кими и той го испусна той вече е извън битката окончателно за съжаление.
Мноо се кефя за Кубица.От БМВ да земат да се стегнат и да му дадът хубава кола защото ако го отърват този пилот и БМВ няма да ги има в зара ама изобщо.Кубица прави почти всичко в любимия ми отбор което малко ме натъжава.Да зимат Фетел или Алонсо и да правят стабилна кола и догодина да се гоним с Ферари.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2377
Регистриран на: 10.04.2008
Местоположение: СА
Кара: м си...

Мнение от plradev » 15 Сеп 2008, 8:49

((:BuKcu:)) написа:Тоя момент съм го изпуснала, кога е било събитието? 8)


Мисля,че '98-ма година беше в един адски дъжд и мъгла.Култард се влачеше по пистата и Шумата го надена зверски отзад :mhihi: :mhihi: .После му иска обяснения в боксовете :mhihi: Еееех каква беше формулата тогава :confused: :roll:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Мнение от Binev_OuT » 15 Сеп 2008, 11:50

наистина.Имам записи от 94-та година.Тогава бях малък но сега като ги гледам наистина няма ни6то общо.шумахер тогава някжо лапе и пак ги правеше криви сичките.Борбата със Сена е било нещо велико.
Днес такова нещо може да се получи само между маса кими и хамилтън.Но чак такова зрелище не вярвам да се получи.
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 15 Сеп 2008, 12:16

няма по-голям от сена!!!
шумата беше карач-верно,ма си беше леке по характер-малко като черньо!!оня беше целият кола!!
94та на 1май ,когато се утрепа съм ревал като женка целият следобед!! беше голяма битка,преди тва имаше страхотни битки с прост...!!
а са да кажеш ,че маса влиза в битка е се едно да кажеш ,че охлюв дига 200!!! тоя е целият дремльо!!


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 15 Сеп 2008, 12:18

plradev написа:
((:BuKcu:)) написа:Тоя момент съм го изпуснала, кога е било събитието? 8)


Мисля,че '98-ма година беше в един адски дъжд и мъгла.Култард се влачеше по пистата и Шумата го надена зверски отзад :mhihi: :mhihi: .После му иска обяснения в боксовете :mhihi: Еееех каква беше формулата тогава :confused: :roll:

а сена къв шамар тресна на пилето 92ра!!!??!! напрао не повярвах-оня му се пречкаше нещо с бенетона и сена отиде и му врътна един и пилето-шах!не мръдна! а аз очаквах въргал да стане....

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2377
Регистриран на: 10.04.2008
Местоположение: СА
Кара: м си...

Мнение от plradev » 15 Сеп 2008, 13:12

Ето това е един от клиповете,които като дледам и настръхвам целия--> http://www.vbox7.com/play:33872fa4 :bowdown: :bowdown: :bowdown:


Аз следя формула1 от '91-'92 и гванах края на епичната битка между двамата.
И трябва да призная ,че ако не се беше случило това със Сена,Шумахер (който за мен е най-големия,защото аз малък и е карал по моето време) нямаше да е това което стана!!!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Мнение от ///M Power » 15 Сеп 2008, 13:32

plradev написа:Ето това е един от клиповете,които като дледам и настръхвам целия--> http://www.vbox7.com/play:33872fa4 :bowdown: :bowdown: :bowdown:


Аз следя формула1 от '91-'92 и гванах края на епичната битка между двамата.
И трябва да призная ,че ако не се беше случило това със Сена,Шумахер (който за мен е най-големия,защото аз малък и е карал по моето време) нямаше да е това което стана!!!



Ако Сена не беше загинал никой не знае какво щеше да се случи (прост пример- Алонсо как стана 2 пъти шампион ,като ужким беше ерата на Шумахер ? )....така че дали щеше Шумахер да е това което е сега е друг въпрос,днешната формула е различна,прекалено перфектна е и това я прави скучна ,пилотите правят по-малко грешки,колите се чупят по малко и тн. интересно ми е другата година с промените в правилата какво ще стане ,надявам се по интересно...

пс:Шумахер от край време е най-добре визически подготвения пилот,така че двубой с Култард не се знаеше как ще завърши :D
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Мнение от Binev_OuT » 15 Сеп 2008, 15:39

То че си беше ерата на шумахер си беше.Тва няма кво да се спори.Тпй е карал и с тракшан и без,карал е турбо мотори и атмосверки.И мисля че наистина е видял всичко в този спорт.И е печелил най-много.На всички писти има рекордни обиколки(или пове4ето от тях).
Най-много пол позишана най-много спечелени съзтезания.Решава сезона 11 съзтезания преди края.4овекът който умее най-добре да развива своя автомобил.Просто шумахер заедно със ферари направиха непобедим екип.От ферари се искаше страхотна кола - имашея.От шумахер се искаше страхотно каране - имашего.Тва е съвършената комбинация.А че Алонсо е станал 2-пъти шампион по времето на шуми говори само добро за него.Но да се говори че това не е ерата на шумахер е смешно.Той беше Номер 1 във всичко.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2377
Регистриран на: 10.04.2008
Местоположение: СА
Кара: м си...

Мнение от plradev » 15 Сеп 2008, 18:47

Малко се отклонохме от темата за Монца :mhihi: ,но предлагам да не пишем повече тук .

Само ще си позволя да поясня какво имах предвид като казах ,че Шуми нямаше да е това което стана.Ако Сена беше останал жив, Шуми щеше да бъде в сянката му.Сена беше изключително харизматичен и затова го обичаха в целия свят!!!Просто така се разви спорта след смъртта на Сена!Всички знаем какви станаха мерките за сигурност,осакатяването на колите,премахването на сликовете и т.н. и т.н.....Шумахер е най-инженерно мислещия и знаешия пилот и това му помогна да създаде своя ера(най-дългата и най голямата).В тандем с Рос Браун създадоха непобедим отбор!!!

Всеки пилот с времето си!!!Просто със Сена така се случи :confused: :confused: :confused:
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 15 Сеп 2008, 19:26

Binev_OuT написа:То че си беше ерата на шумахер си беше.Тва няма кво да се спори.Тпй е карал и с тракшан и без,карал е турбо мотори и атмосверки.И мисля че наистина е видял всичко в този спорт.И е печелил най-много.На всички писти има рекордни обиколки(или пове4ето от тях).
Най-много пол позишана най-много спечелени съзтезания.Решава сезона 11 съзтезания преди края.4овекът който умее най-добре да развива своя автомобил.Просто шумахер заедно със ферари направиха непобедим екип.От ферари се искаше страхотна кола - имашея.От шумахер се искаше страхотно каране - имашего.Тва е съвършената комбинация.А че Алонсо е станал 2-пъти шампион по времето на шуми говори само добро за него.Но да се говори че това не е ерата на шумахер е смешно.Той беше Номер 1 във всичко.

шумахер никога не е карал турбо-мотор!тая ера беше много преди него!!!
той е един от най-големите,но само като пилот и като техник!никога няма да бъде един от най-големите като човек!!

ПредишнаСледваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook