ГП НА ИТАЛИЯ - МОНЦА

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 13 Сеп 2008, 17:18

утре пикане,пиене,....кой квот прави ,но 10тият завой не трябва да се изпуска в нито една обиколка!!тама ше е лебедово езеро от чайковски.... :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 13 Сеп 2008, 17:25

Поредното състезание придружено с шоу :mhihi:
Баси дъжда, баси чудото...ма накрая кой остана първия - Фетел :mhihi: Браво на момчето, прави добри квалификации....и има потенциал в него. Най се изкефих на черньо, че остана 15-ти, не че Кими е много напред де...ма все пак :mhihi:
Ииии....черешката ще е 10ти завой...такива пируети ще има...че от танцовите състави ще им завиждат :mhihi:

Очертава се интересно състезание, особено ако продължава да вали...като има впредвид, че тоя път начело не са фаворитите и ще е двойно по-интересно!!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1126
Регистриран на: 5.07.2004
Местоположение: Пловдив
Кара: M3 и Volvo XC70

Мнение от Tod » 13 Сеп 2008, 18:12

Има и друг момент, че с повече гориво в болида, времето за обиколка е по-добро, може да има и разлики в стратегиите. Някои може би залагат за старт на сухо утре и стартране в челото с по- лек автомобил би било предимство!
Това в никаква степен не омаловажава постигнатото от Фетел -страхотен резултат, стискам му палци, да продължава така(стига да не попадне в Макларън :mhihi: )!
Good Luck

Не е ли странно? Същите хора, които се смеят на научната фантастика, четат прогнозата за времето и вярват на икономисти? ~Kelvin Throop III


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 13 Сеп 2008, 18:26

ми явно скоростите няма да са толкова високи,колкото е характерно за монца,щото дори и да не вали-свирено вече!! със сигурност ще е хладно. така че крилата са изправени ,ма може и малко да се надигнат ,щото си трябва прилепяне в завоите,а на правите така или иначе нема как да се лети...!! за горивото-кой квото реши го реши преди последните 10мин. аз си мисля,че фетел не е с малко гориво,защото инженера и без тва обясни ,че на мокро колите с повече гориво се държат по-добре..!!така че се очаква епична битка утре и дано има промени във времето ,та да стане още по-интересно...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 13 Сеп 2008, 18:27

Като гледам от най-редовно пишещите в темите за състезаниеята, май няма някой който да харесва Макларън :mhihi: , а да не говорим за Хамилтън :mhihi:

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

Мнение от madpetio » 13 Сеп 2008, 19:25

Кво да пишем отдавана спряхме да трупаме мнения :mhihi:

По темата за МОНЦА,прогнозата е за сухо време,ако е така ще гледаме супер състезание с много изпреварвания! Аз лично се кефя,моят фаворит за титлата МАСА и доста напред от Хамилтън и Райконен ;) Ако вали то е ясно всичко е неизвестно :arrow:
"В крайна сметка влезнах в този спорт, защото обичам да карам коли, но не само да ги карам, а да ги карам възможно най-бързо! Ако трябва да искам да бъда запомнен с нещо, то нека нещото да бъде това!" Колин Макрей

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 13 Сеп 2008, 19:52

((:BuKcu:)) написа:Като гледам от най-редовно пишещите в темите за състезаниеята, май няма някой който да харесва Макларън :mhihi: , а да не говорим за Хамилтън :mhihi:

Ами никой не харесва пикльовци :mhihi:

SKISA написа:
!!Asen_X написа:
SKISA написа:айде да кажем ,че във втората фаза заради усилилият се дъжд -мина фаворитите ,ма в третата си караше в един условия с маса и ковалайнен ,така че първото място си е ябсолутно заслужено.


Да ама не - времето, с което спечели 1-вата позиция го даде още в началото на последния етап. Тогава пистата не беше чак такъва езеро ;)
Иначе ме кефи как кара. Изродче е. Личи си му от де дойде :mhihi:

а бе ,асене ,ковалайнен кара по-малко от минута след него!!! що не го стигна!! говоря за третата-последна квалификация. просто момчето се справи добре и явно настройките им бяха за бая дъжд. а и като се има впредвид колко е голяма разликата в колите трябваше поне малко да покрият разликата в условият/която аз честно в последните 10мин не видях/ и да го догонят поне маса и ковалайнен. то фина беше малко назад де ,ма си е назад...!!

Да ама да :D
Не можеш да ме убедиш, че класирането на Фетел е само благодарение на уменията му и колата. Извади огромна доза късмет в много отношения на тази квалификация. ;)


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 13 Сеп 2008, 20:14

разбира се -съгласен съм ,че имаше и доза късмет,но условията на пистата не бяха най-голямата част от това ,което стана. просто и той се възползва от ситуацията максимално,което си е талант!!! пиленцето каца рядко на рамото на опашкарите и кацне ли трябва да имаш нагласата и възможностите да го хванеш...!!това ми беше идеята за фетел.
мадпетьо,ако отворим спор за шумата да видиш колко бързо ти ше качиш до 10000 ,а аз до 8хил мнения... ;)
не знам кой каза прогноза за утре-сухо ,ма на мене и на сайта и на телефона ми изкарва там утре да гърми и да вали...!! ше требва да изчакаме,но ако стане да вали си е най-добре ,щото ше гледаме интересно състезание...!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 786
Регистриран на: 10.09.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: F10

Мнение от McClane » 13 Сеп 2008, 20:27

Утре и да вали и да не вали ще стане състезание :D
Браво на Новия Шумахер,дано има късмет и утре в състезанието!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2377
Регистриран на: 10.04.2008
Местоположение: СА
Кара: м си...

Мнение от plradev » 13 Сеп 2008, 23:03

Торо Росо са сателитче на Ферари, а нали там кара Кими та аз пак се кефя :mhihi: :mhihi: :mhihi:.Майтапа на страна ,ама утре ако времето е такова въждам как ще дислоцират всичките кранове на 10-ти завой :mhihi: .А Фетел си извади адския късмет през 2-рата квалификация,но много се изкефик ка си защити позицията до край и показа ,че не е толкова случайно карането му колкото изглежда!!При такива условия качествата на болидите не са фактор N1 и си пролича кой кара и кой прави донъти по пистата :mhihi: Е и Райконен се излете де :mhihi:
Абе утре ни чака стахотно състезание... :lalala: :bgflag:
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 14 Сеп 2008, 9:05


старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2377
Регистриран на: 10.04.2008
Местоположение: СА
Кара: м си...

Мнение от plradev » 14 Сеп 2008, 10:56

SKISA написа:тия ме убиха...!!!
:mhihi: :mhihi:
Изображение


http://store.picbg.net/pubpic/D4/20/79e ... 2dd420.jpg


:ahah: :ahah: :ahah: :ahah: :ahah: :ahah: :ahah: :ahah:
Болни мозъцииииии ,умрех от смех ааааааааахахахахахахаха :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 14 Сеп 2008, 10:56

Оооо неее, това сцепи мрака отвсякъде :mhihi: :mhihi: :mhihi: Ама тия от ТГ не знаят ли, че в тоя сезон няма Антъни Дейвидсън и Такума Сато :mhihi: Нещо са назад с материала. Лафовете за Кими бяха върха, а за Хамилтън "бой на негри в тъмна нощ" е много подходящо :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2377
Регистриран на: 10.04.2008
Местоположение: СА
Кара: м си...

Мнение от plradev » 14 Сеп 2008, 11:14

Аааа и днес май не се организирахме за групово гледане на формулата.Абе не може в цяла София да няма място където да не може да се събрем :roll: ...Мисля сериозно да се заема с намирането на кафенце,имам 2-ма познати с кафета и ще попитам ако имате интерес.Едното е в Дървеница,другото в студентски...
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 14 Сеп 2008, 11:23

Еми айде де, то сезонът свърши кажи речи :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook