Фернандо Алонсо преминава в BMW Заубер

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Мнение от Binev_OuT » 16 Сеп 2008, 14:58

е да но за мен пък съзтезание не са само инйенерни решения а изпреварвания.Ник понякога прави страшни изпреварвания наистина.Кубица не.Аз за това говоря.А ако на Спа не валеше дъжд,или на Монца кво праим.Това искам да кажа че Алонсо не е с автомобил който трябва да побеждава но въпреки това стартира 10-ти и завършва 4-ти,и не защото преди него има катастрофа и отпадат пилоти или защото излиза кола за сигурност и той използва момента да влезе в бокса,а защото прави изпреварвания.
А нашите колкото и да не искам да го призная(аз съм голям фен на Кубата и БМВ и малко на Ник все пак и той е от БМВ),но това са фактите.Ако не се случват непредвидени неща наще остават назад.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2379
Регистриран на: 24.07.2006
Местоположение: 02..., +3592...
Пол: Мъж
Кара: myCar 5.3. and iCar 3.9.
Мечтае да кара: още по-бавно
Детайли за колата: ...
01" 525d m57
04" X5 m57
06" Liberty 2,8 CRD

Мнение от Владо » 16 Сеп 2008, 16:55

ако на спа и монца не валеше, трябваше да ползват водоноски :mhihi: ... тези състезания ще ги помниш години /а фетел и цял живот/, а другите кръговите може да ги предремеш без проблем :winky: ... а и какъв беше късмета на ник в канада... ползва една смяна вместо две, и спечели 4 места...
номера в тези надпревари, особено като последните, е ако ти падне шанс да го гепиш като циганин далекопровод, и да не пускаш докрай :mhihi: ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Мнение от Binev_OuT » 16 Сеп 2008, 17:41

Владо написа:ако на спа и монца не валеше, трябваше да ползват водоноски :mhihi: ... тези състезания ще ги помниш години /а фетел и цял живот/, а другите кръговите може да ги предремеш без проблем :winky: ... а и какъв беше късмета на ник в канада... ползва една смяна вместо две, и спечели 4 места...
номера в тези надпревари, особено като последните, е ако ти падне шанс да го гепиш като циганин далекопровод, и да не пускаш докрай :mhihi: ...

Колега неискам да спорим.Неискам да има лоши чувсва между нас.Тва е спорт ние викаме за един отбор и всеки си има мнение.Аз уважам и твоето но да ти кажа,и в мненията и на двама ни има по малко истина със сигурност.Желая ти приятно гледане и със здраве :D
Но аз държа на моето си :mhihi: но уважавам и твоето ;)
Изображение

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 16 Сеп 2008, 20:09

Загледайте ръката на Кубица на тази снимка :mhihi:

http://formula1.sportal.bg/news.php?id=4375


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 17 Сеп 2008, 7:16

!!Asen_X написа:Загледайте ръката на Кубица на тази снимка :mhihi:

http://formula1.sportal.bg/news.php?id=4375

ти виж с десната как е бръкнал със средният в дупката на стената...!!!тоя -кубата некъв пръстар ше дойде.... :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Любо Мегов » 17 Сеп 2008, 15:01

SKISA написа:
!!Asen_X написа:Загледайте ръката на Кубица на тази снимка :mhihi:

http://formula1.sportal.bg/news.php?id=4375

ти виж с десната как е бръкнал със средният в дупката на стената...!!!тоя -кубата некъв пръстар ше дойде.... :mhihi:


:mhihi: :mhihi: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2379
Регистриран на: 24.07.2006
Местоположение: 02..., +3592...
Пол: Мъж
Кара: myCar 5.3. and iCar 3.9.
Мечтае да кара: още по-бавно
Детайли за колата: ...
01" 525d m57
04" X5 m57
06" Liberty 2,8 CRD

Мнение от Владо » 17 Сеп 2008, 17:00

тва е от натискане на пръскалките и чистачките бе... особено на последните 2 състезания :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Мнение от Binev_OuT » 19 Сеп 2008, 17:02

Фернандо Алонсо няма да се мести в БМВ-Заубер или Хонда за сезон 2009. Това съобщава испанският ежедневник "Diario AS". Изданието твърди, че 27-годишният испанец вярва, че Рено има възможност да навакса и дори да задмине БМВ с влизащите в сила от новия сезон промени в правилата. Алонсо не одобрил предложеният му от БМВ няколко годишен договор, който го задължавал да се състезава за отбора до изтичането му за разлика от свободния, на който е в момента. Той му позволява да си потърси по-конкурентноспособен тим в края на сезона. Алонсо е отхвърлил също така и офертата на Хонда защото японците нямало да са достатъчно силни през 2009 година.
"Естествено, че трябва да се огледам за възможностите за следващата година, които съществуват извън Рено", заяви състезателят пред изданието "Шпорт Билд". "Моят приоритет е Рено, но само ако направим голяма крачка напред с автомобила за 2009 година."


Алонсо потвърди, че има три-четири варианта и също така призна, че не е тайна фактът, че е водил разговори с шефът на Хонда Рос Браун.
Източник:www.formula1.bg
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2379
Регистриран на: 24.07.2006
Местоположение: 02..., +3592...
Пол: Мъж
Кара: myCar 5.3. and iCar 3.9.
Мечтае да кара: още по-бавно
Детайли за колата: ...
01" 525d m57
04" X5 m57
06" Liberty 2,8 CRD

Мнение от Владо » 19 Сеп 2008, 21:06

ами както вика нашия поп като му съобщят за починал... чудесно :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1504
Регистриран на: 10.05.2005

Мнение от eraziel » 19 Сеп 2008, 23:26

И аз съм доволен, да си седи у рено, а ако разкарат и кубица от бмв ше съм най-доволен, дееба и принцесата, напрай 3 състезания и вече не се говори с него ...
In Ban We Trust!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2050
Регистриран на: 29.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от ja » 20 Сеп 2008, 11:25

eraziel написа:И аз съм доволен, да си седи у рено, а ако разкарат и кубица от бмв ше съм най-доволен, дееба и принцесата, напрай 3 състезания и вече не се говори с него ...


Ако си остане в Рено, франсетата ще минат БМВ :)
Никакъв прогрес нямат наще този сезон особено в последните състезания. Тъпчат на едно място точно защото нямат шампион като Алонсо ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Мнение от Binev_OuT » 20 Сеп 2008, 13:02

ja написа:
eraziel написа:И аз съм доволен, да си седи у рено, а ако разкарат и кубица от бмв ше съм най-доволен, дееба и принцесата, напрай 3 състезания и вече не се говори с него ...


Ако си остане в Рено, франсетата ще минат БМВ :)
Никакъв прогрес нямат наще този сезон особено в последните състезания. Тъпчат на едно място точно защото нямат шампион като Алонсо ;)

Излезе информация още началото на август месец,че подобренията по автомобила спират до там.И цялата инженерна мисъл се насочва към болида за следващия сезоН.Просто всички цели за сезон 2008 са изпълнени.Имаме пилот в тройката,и отбора ни е в тройката.Имаме една 2-на победа и през сезона почти няма съзтезание без да имаме подиум.Така,че след като всичко е изпълнено няма смисъл да отделят повече внимание на този сезон,така или иначе нямаме шанс за нещо повече.Затова тъпчем на едно място.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 20 Сеп 2008, 13:59

Поне ще се спре с конспирациите.... Значи Ник си остава в БМВ?!
Ама не смятам, че Алонсо ще се задържи дълго в Рено, ще остане и др- година, ще им помогне да си възвърнат силите....и пак ще търси нещо по-голямо...

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 21 Сеп 2008, 16:42

Е аз ви казах, че няма да премине в БМВ именно заради многогодишния договор. Той не ще да се обвързва и иска да може да се прехвърля всяка година в отбора, показал най-много потенциал.
Така или иначе ще съжалява догодина за избора си да виси в Рено. Пропиля си шанса да се озове във водещ отбор.

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

Мнение от madpetio » 21 Сеп 2008, 18:45

Асенчо не мисля че си е пропилял шанса за водещ отбор.... Той беше в Макларън....Не се ли досещаш каде иска да отиде.Там кадето всеки би отишъл в днешно време да си в този отбор е нещо което трудно се описва с думи ;)
Вероятно сезон 2010 ;) Въпреки че аз лично не подкрепям тази идея :roll:
"В крайна сметка влезнах в този спорт, защото обичам да карам коли, но не само да ги карам, а да ги карам възможно най-бързо! Ако трябва да искам да бъда запомнен с нещо, то нека нещото да бъде това!" Колин Макрей

ПредишнаСледваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook