що не се съберем некъде заедно да гледаме Ф1...!?!?

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

що не се съберем некъде заедно да гледаме Ф1...!?!?

Мнение от SKISA » 24 Авг 2008, 20:25

а бе дайте някаква идея за читаво кафе,дето дават формулата и да се разберем феновете /поне от софия де/ да гледаме състезанията заедно! едно време се събирахме до минералната вода в кафето на иван тенчев,ма го затвориха!
дайте да се организираме-ние не сме като левскари,цесекари и можем да си направим приятно гледането -независимо кой за кой вика!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2377
Регистриран на: 10.04.2008
Местоположение: СА
Кара: м си...

Мнение от plradev » 24 Авг 2008, 21:37

Това е супер идея,ама аз да предупредя ,че съм фен на ферари и да не ме извергнете у некое ъгълче на кафето :mhihi: :mhihi: :mhihi:

А лошото е ,че не се сещам в някое кафе да наблягат на формулата :( .В повечето преобладава ФешънТВ :roll:

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Мнение от err0r » 25 Авг 2008, 0:10

Преди на ЕКО на неделните сбирки се гледаше формулата, ама като ни изпъдиха... :help:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 25 Авг 2008, 6:58

plradev написа:Това е супер идея,ама аз да предупредя ,че съм фен на ферари и да не ме извергнете у некое ъгълче на кафето :mhihi: :mhihi: :mhihi:

А лошото е ,че не се сещам в някое кафе да наблягат на формулата :( .В повечето преобладава ФешънТВ :roll:


То това не е проблем да се помоли да се смени програмата, стига да има голямо ТВ и да е удобно за гледане...другото е формалност:)

П.С И аз съм за Ферари, така че двамата ще си го гледаме от ъгъла :mhihi: :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1126
Регистриран на: 5.07.2004
Местоположение: Пловдив
Кара: M3 и Volvo XC70

Мнение от Tod » 25 Авг 2008, 9:05

Моя опит-при подобни масови мероприятия- състезанието не се гледа, просто няма начин! ;)
ПС Иначе идеята е супер, жалко, че сте ми малко далече!
Good Luck

Не е ли странно? Същите хора, които се смеят на научната фантастика, четат прогнозата за времето и вярват на икономисти? ~Kelvin Throop III


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 25 Авг 2008, 12:44

Tod написа:Моя опит-при подобни масови мероприятия- състезанието не се гледа, просто няма начин! ;)
ПС Иначе идеята е супер, жалко, че сте ми малко далече!

нема тавока нещо!аз поне две години изгледах всички състезания на кафето след халите и си беше екстра! така че не виждам проблем да си обсъждаме на място...!
а за фераристите-не бойте се бе! :mhihi: тва да не е футбол да ви трепаме... аз от скоро съм фен на бмв-преди бях на макларън,преди тва на уилямс...!общо взето съм за пилот , а не толкова за марка...!! само от ферари май никога не съм бил!!! 8)

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 25 Авг 2008, 13:15

Стига да няма фенове на Макларън, нема грижи :mhihi:

Аз формулата я гледам едно кафе в Люлин, но на сепарето с персоналния телевизор не могат да се съберат повече от 5-6 човека, така че не е удачно за големи компании.

Ако измислите някакво кафе, където да можем да се съберем, да има ТВ, пишете ме ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2377
Регистриран на: 10.04.2008
Местоположение: СА
Кара: м си...

Мнение от plradev » 25 Авг 2008, 13:27

SKISA написа:
Tod написа:Моя опит-при подобни масови мероприятия- състезанието не се гледа, просто няма начин! ;)
ПС Иначе идеята е супер, жалко, че сте ми малко далече!

нема тавока нещо!аз поне две години изгледах всички състезания на кафето след халите и си беше екстра! така че не виждам проблем да си обсъждаме на място...!
а за фераристите-не бойте се бе! :mhihi: тва да не е футбол да ви трепаме... аз от скоро съм фен на бмв-преди бях на макларън,преди тва на уилямс...!общо взето съм за пилот , а не толкова за марка...!! само от ферари май никога не съм бил!!! 8)


Aбе то и аз едно време когато Шумахер беше във Бенетон Форд бях за него (щото Ферари с Алези и Бергер беха мани,мани),но после всички станахме свидетели какво стана години наред.А сега и заради Кими,който също е пилот тип-робот без да показва емоция.Просто харесвам такива пилоти ,а не превъзбудени шофиори като Маса,Монтоя,Алонсо и п@тки като Деймън Хил.Сега не искам да засягам никого който симпатизира на някой от изброените това е лично мнение.Формула 1 е един от най-толерантните спортове(имам предвид феновете му) и ако случайно ни тупате фераристите ще се оплачеме във ФИА :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

Мнение от madpetio » 25 Авг 2008, 14:59

Аве а Алези колко завършени старта имаше не е истина :mhihi: :mhihi: :mhihi:
"В крайна сметка влезнах в този спорт, защото обичам да карам коли, но не само да ги карам, а да ги карам възможно най-бързо! Ако трябва да искам да бъда запомнен с нещо, то нека нещото да бъде това!" Колин Макрей

E21 поклонник
Аватар
Мнения: 563
Регистриран на: 5.02.2005
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: e36 компот

Мнение от x3m » 25 Авг 2008, 15:19

Аз обикновено я гледам в едно кафе в Младост 1 има горе - доло место за 15 човека може и повече ама ще трябва да се гъчкаме и става неудобно тези които бяха на бала ми знаят колко е голямо кафето :roll:
BMW Team Mladost
E-21 Team Bulgaria

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Мнение от ИлХиТо » 25 Авг 2008, 16:35

Май във Варна няма много много фенове да се събрем в някое кафенце да гледаме заедно формулата, като гледам постовете :D , иначе имаше един период в който ходех в едно кафе да гледам стартовете, но то сега вече не работи май май. Иначе аз съм си по скоро фен на марка автомобили-естествено за БМВ (докато ги нямаше в падока си бях за макларън но те тогава караха с други двигатели), отколкото на пилот с едно изключение - най-добрият, най великият за мен АЕРТОН СЕНА :bowdown: :bowdown: :bowdown: . Спомням си дори преди години именно Иван Тенчев беше замислил да открие верига заведения Ф1 в по-големите градове с цел феновете на Ф1 да се събират там, дори мисля в София и Варна беше открил, но май нещо не се получи :roll:
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 26 Авг 2008, 9:10

секи си е фен на който му харесва! сега по случайност пилот на бмв ми харесва и съм за бмв! бил съм за уилямс и хонда ,когато най-великият беше в тях/мислех да не пиша името ,щото е ясно ,ама айде...-сена!/ ,бил съм и за макларън -хакинен! никога не съм бил за шумахер,защото не го харесвах като човек и като спортсмен иначе като пилот е много,много добър...!! направи от ферари от едно смешно италианско тимче,каквото беше станало- голям отбор!!!
трябва да намерим кафене с няколко телевизора! така поне 20-30 човека ще можем да се съберем! организацията в кафето на халите беше добра ,ма имаше едно формула1 кафе до министерство на транспорта -е там беше наистина направено с всичките му такъми и даже гуми от формелата имаше за маси ,ма го закриха да му се невиди!!!
ако сме само 5-6 фена ше ви покана у дома на плазмата да гледаме... 8)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 27 Авг 2008, 12:16

E щом няма да ни биете, значи мога да идвам :mhihi:

А по пунктовете на Еврофутбол не може ли да се гледа?


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 27 Авг 2008, 12:21

там сигурно ше искат и да залагаме ,а аз тва го пропускам с хазарта!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 27 Авг 2008, 12:35

Ааа верно...не се сетих :mhihi: еми не знам тогава :confused:

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook