ГП Европа писта Валенсия 22.08.2008 - 24.08.2008

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1126
Регистриран на: 5.07.2004
Местоположение: Пловдив
Кара: M3 и Volvo XC70

Мнение от Tod » 23 Авг 2008, 21:38

Верно доста талаж оставиха тия от Рено :mhihi:
Good Luck

Не е ли странно? Същите хора, които се смеят на научната фантастика, четат прогнозата за времето и вярват на икономисти? ~Kelvin Throop III

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 23 Авг 2008, 23:36

Съмнявам се Ник да се нареди по-напред утре, нещо му куца на тоя човек напоследък...и той не знае какво :mhihi:

П.С Утре го дават облачно във Валенсия, но без да вали :mhihi: Ще видим кой кого ще мачка!!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1126
Регистриран на: 5.07.2004
Местоположение: Пловдив
Кара: M3 и Volvo XC70

Мнение от Tod » 24 Авг 2008, 8:18

((:BuKcu:)) написа:Съмнявам се Ник да се нареди по-напред утре, нещо му куца на тоя човек напоследък...и той не знае какво :mhihi:



Второто си дете кръсти Йода на прочутия дребен джедай, от тогава резултатитему се влошават поти в геометрична прогресия! :mhihi:

Може и съругата му да го е проклела заради култа към грозноватия джедай! ;)
Good Luck

Не е ли странно? Същите хора, които се смеят на научната фантастика, четат прогнозата за времето и вярват на икономисти? ~Kelvin Throop III


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 24 Авг 2008, 8:48

а бе ,Тод верно ли тва....!?!? :mhihi: не бях чувал тая изцепка! то тва се едно да реша да си кръстя детето Сунгурларка или Джаба-хатанянката... :mhihi: :mhihi: ми тя мойта жена не само ше ме прокълне ,ми ше ми напраи черна магия кола да не видя...!!!
до сега с много малко изключения ,когато пилот си промени статуса -семейният винаги възникват проблеми...! я некой се ожени,я смени гадже,я му се роди дете...!!! само май на оня робот шуми не му влияеше...!! има и оперирани срещу семейно влияние ,както беше Сена например...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1126
Регистриран на: 5.07.2004
Местоположение: Пловдив
Кара: M3 и Volvo XC70

Мнение от Tod » 24 Авг 2008, 10:41

Верно е и още как -можеш да заложиш на това!
Потърси автобиогравични факти в нета ако искаш :mhihi: може и жена му да го е изоставила вече и да е преименувала клетото дете!
ПС Вероятно им пламтят ушите на фамилия Хайдфелд, напънах ме ги с клюки като въвъ фризьорски салон :mhihi:

Дано да имаме ден днес, щото след Канада на тристата минуту от старта сме на опашката на кервана!?
Куби напред и Ник до него :bgflag: :driving:
Good Luck

Не е ли странно? Същите хора, които се смеят на научната фантастика, четат прогнозата за времето и вярват на икономисти? ~Kelvin Throop III

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 24 Авг 2008, 14:34

Жалко за Алонсо :( Кубица направи добър старт...дано си запази позицията. Кими пак оплеска нещата и замина в 9та глуха :mhihi: А за Хайфелд да не говорим :mhihi:

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

Мнение от madpetio » 24 Авг 2008, 16:04

очаквам :bowdown: SPA
"В крайна сметка влезнах в този спорт, защото обичам да карам коли, но не само да ги карам, а да ги карам възможно най-бързо! Ако трябва да искам да бъда запомнен с нещо, то нека нещото да бъде това!" Колин Макрей

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Мнение от ИлХиТо » 24 Авг 2008, 16:20

Едно добро представяне на нашия човек Кубица- трето място никак не е слаб резултат след няколкото слаби състезания.Браво Кубица! Поздравления за феновете на Маса и Ферари. Битката продължава на Спа :D
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 24 Авг 2008, 18:35

ииииии.....следва спа!!!!! червената вода....!!!! от години мисля начин как да си откъртя парче асфалт от тоя завой и ще си спя с него ....!!! тва е като стената на плача в йерусалим за формула-феновете!!
състезанието-ми очаквах да е по-интересно! на тренировките ми се видя широчка пистата ,но реално нямаше достатъчно места за изпреварвания...!! доста скопено откъм изпреварвания трасе!! единствено след 12ти завой се отдава някакъв шанс ,ма слаба работа..!
отново браво на кубица-тва са ни възможностите явно за момента ,но поне той ги експлоатира докрай ,за разлика от швабата...!!
кими според мен си е и той за пенсия!не че нещо-кара си много добре ,даж ему бях фен преди време ,ма нещо е загубил въобще усещането за битката. разконцентрира се,грешката в бокса/ужас тоя механик дано се оправи! / ,напъването на колата и гръмналият двигател-.....! и н ее само тва състезание...!имам чуството ,че кара ,за да си изпълни договора с ферари ,а не щото иска да бие...!!!
има ли некви сведения за механика!?!?!?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Мнение от Binev_OuT » 24 Авг 2008, 18:37

ЕЕЕЕЕ браво най-накрая подиум.Куби и БМВ този път си подредиха схемата със спирането в бокса добре.Така го направиха че Куби да си запази позицията не както в предишни състезания,Кубица 3-ти или 4-ти и след спирането в бокса прасс 6-ти и там си остава.
Браво Браво сега само остава тоя Хайтвелд да го разкарат от отбора,той просто не е за този отбор.Той не е за никой отбор който се стреми да постигне нещо голямо във Ф1.Моля се със цялото си сърце другия сезон да не е в БМВ,ще се радвам ако е в макларан,да посрами и тях :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 24 Авг 2008, 18:54

Честито на Кубица, удържа положението :lol: Жалко за Кими и на него му липсва нещо, няма го тоя хъс в него, както преди. А и след случката в бокса, поне да беше завършил :mhihi: Дано механикът се оправи, че както мина през него... :help:

След 2 седмици на Спа ще е голямо шоу. Заедно с Монца, това са ми любимите писти...направо нямам търпение :bowdown:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Мнение от acho.rs » 24 Авг 2008, 23:02

Във АМС , мисля , четох (пролетта) предвиждания за бъдещето на БМВ през сезона във Ф1 . От АМС се чудеха , дали БМВ ще натискат до края на сезона или някъде по средата на годината , ще започнат работа по новия болид (за сезон 2009) , който трябва да отговаря на променените правила на ФИА . Авторите на статията изказаха мнението ,че ако БМВ не започнат работа по новия болид на време , няма да бъдат подготвени за следващия сезон ...
И така имаме - двойна победа , абсолютно ТВЪРДО 3то място (може и 2ро де , но то тойота и рено са мнооого назад , та БМВ може да са спокойни) при конструкторите и реален шанс на Кубица да стане 3ти в генералното . Това май са предварително зададените цели и те вече са изпълнение а щом целите за тази година са изпълнени ... мисля , че работата за сезон 2009 , вече Е ЗАПОЧНАЛА :twisted: :idea: :twisted:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Мнение от ///M Power » 25 Авг 2008, 8:39

acho.rs написа:Във АМС , мисля , четох (пролетта) предвиждания за бъдещето на БМВ през сезона във Ф1 . От АМС се чудеха , дали БМВ ще натискат до края на сезона или някъде по средата на годината , ще започнат работа по новия болид (за сезон 2009) , който трябва да отговаря на променените правила на ФИА . Авторите на статията изказаха мнението ,че ако БМВ не започнат работа по новия болид на време , няма да бъдат подготвени за следващия сезон ...
И така имаме - двойна победа , абсолютно ТВЪРДО 3то място (може и 2ро де , но то тойота и рено са мнооого назад , та БМВ може да са спокойни) при конструкторите и реален шанс на Кубица да стане 3ти в генералното . Това май са предварително зададените цели и те вече са изпълнение а щом целите за тази година са изпълнени ... мисля , че работата за сезон 2009 , вече Е ЗАПОЧНАЛА :twisted: :idea: :twisted:


ми те си го казаха,колата няма да се развива повече тази година ,работи се по колата за 2009 :D
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 25 Авг 2008, 13:20

За мен си беше читаво състезание по две причини:
1. Кубица направи подиум и показа прогрес в отбора след слабите представяния на последните три писти.
2. Маса би Хамилтън. :twisted:

Жалко за Кими и Алонсо.

Хайдфелд няма какво да го коментирам. Явно има проблем с настройването на колата или просто не му върви в последните състезания.

Чакаме "Спа" :D

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1126
Регистриран на: 5.07.2004
Местоположение: Пловдив
Кара: M3 и Volvo XC70

Мнение от Tod » 25 Авг 2008, 14:45

!!Asen_X написа:За мен си беше читаво състезание по две причини:
1. Кубица направи подиум и показа прогрес в отбора след слабите представяния на последните три писти.
2. Маса би Хамилтън. :twisted:

Жалко за Кими и Алонсо.

Хайдфелд няма какво да го коментирам. Явно има проблем с настройването на колата или просто не му върви в последните състезания.

Чакаме "Спа" :D


Най-радостното е, че Кубица беше с повече гориво в квалификацията от първите двама и показа отличен резултат!

Относно отпадането на Алонсо - Накаджима е достоен заместникна Сато (смел и безотговорен) :mhihi: и Кубата му сърба попарата по сходен начин в началото на сезона!
А следващата година Такума се завръща! :twisted:
Good Luck

Не е ли странно? Същите хора, които се смеят на научната фантастика, четат прогнозата за времето и вярват на икономисти? ~Kelvin Throop III

ПредишнаСледваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook