ГП НА УНГАРИЯ

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 03 Авг 2008, 16:40

страхотно изпреварване на маса на старта! да не го очаква човек от него...!!! браво въпреки ,че най-малко аз съм му фен. малшанс с тоя двигател-иначе си ги биеше като мачета у дирек!! смъртоносно лошо представяне на бмв!!ужас напрао!! кубица едва се задържа в точките ,а оня брадат смешник хайфелд си е направо труп!!! струва ми се ,че в средата на сезона почваме да изоставаме яко и шанс за титла е мираж направо...!!!
некой български доставчик май е сипал бензина в унгария и станаха белите със зареждането...!! дет се вика : ше се опърлиме ,бе еееййиии...! :mhihi:
сега три седмици почивка и ша видим на тия тарикатски писти/ в града и на тъмно / кво ше е наесен с песен!!!

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Мнение от err0r » 03 Авг 2008, 16:49

Много яко беше. Малшансът за Фелипе ме разочарова много. Ама и Люис изпати доста с тая дефктирала гума. Забелязах, че след смяната на стария комплект, продължаваше да натоварва по същия начин на 2-ри завой предна лява гума... За БМВ - нямам коментар. :confused:
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 03 Авг 2008, 16:57

па и тоя па кралев ме изнерви допълнително...!!! големият пилот!!прославил българия!!! добре,че тате му даде да строши 20 фирарита и поршета и са излезна голем талант...!!!! яд ме е да го слушам-не че има кво да му слушам!!! сигурен съм ,че маса народ от каралите на събора ако им дадат такъв бюджет като на него ше ги скъсат ония на ферари-челъндж!! как па не излезна един талант без финансова подкрепа,деева...!!! :evil:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Мнение от ///M Power » 03 Авг 2008, 17:26

SKISA написа:па и тоя па кралев ме изнерви допълнително...!!! големият пилот!!прославил българия!!! добре,че тате му даде да строши 20 фирарита и поршета и са излезна голем талант...!!!! яд ме е да го слушам-не че има кво да му слушам!!! сигурен съм ,че маса народ от каралите на събора ако им дадат такъв бюджет като на него ше ги скъсат ония на ферари-челъндж!! как па не излезна един талант без финансова подкрепа,деева...!!! :evil:


талант без финансова подкрепа няма да има,все пак яко паричкисе искат в моторспортовете ,аз му се радвам ,поне има някой в голямата игра :)
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1504
Регистриран на: 10.05.2005

Мнение от eraziel » 03 Авг 2008, 17:39

Ебалата на Маса, честно казано тоя сезон той и Хамилтън най-яко се бъхтат за титлата и ще се радвам ако я вземе някой от тях ... БМВ ако не вземат да си бият 2 шамара пред огледалото и да се стегнат скоро ше се борят с Форс Индия май ... Рено малко по малко ни избутват, а Тойота направо си ни отвяха като спрели ... срам и позор ...
In Ban We Trust!


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 03 Авг 2008, 17:51

///M Power написа:
SKISA написа:па и тоя па кралев ме изнерви допълнително...!!! големият пилот!!прославил българия!!! добре,че тате му даде да строши 20 фирарита и поршета и са излезна голем талант...!!!! яд ме е да го слушам-не че има кво да му слушам!!! сигурен съм ,че маса народ от каралите на събора ако им дадат такъв бюджет като на него ше ги скъсат ония на ферари-челъндж!! как па не излезна един талант без финансова подкрепа,деева...!!! :evil:


талант без финансова подкрепа няма да има,все пак яко паричкисе искат в моторспортовете ,аз му се радвам ,поне има някой в голямата игра :)

така е ,ма ме яд ,щото е сигурно ,че има и по-талантливи от него!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2050
Регистриран на: 29.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от ja » 03 Авг 2008, 18:48

SKISA написа:па и тоя па кралев ме изнерви допълнително...!!! големият пилот!!прославил българия!!! добре,че тате му даде да строши 20 фирарита и поршета и са излезна голем талант...!!!! яд ме е да го слушам-не че има кво да му слушам!!! сигурен съм ,че маса народ от каралите на събора ако им дадат такъв бюджет като на него ше ги скъсат ония на ферари-челъндж!! как па не излезна един талант без финансова подкрепа,деева...!!! :evil:


Аз за това гледам RTL страхотно предаване правят. Преди старта правят интервюта в боксовете, дават тренировките. След пресконференцията пак интервюта от боксовете. Абе барната работа. Малко трудно им се разбира ама по-добре от наще коментатори...

Иначе състезанието си беше добро, имаше обрати :)
Хайфелд малко манекен ми се струва, требва да взимаме Алонсо май, ама знае ли се...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 289
Регистриран на: 7.09.2003
Местоположение: София

Мнение от Kokorba6iqta » 03 Авг 2008, 22:48

Не мога да разбера какво става с нашият отбор!? От невероятната двойна победа в Канада насам има силна деградация и ми е странно на какво се дължи това, дали се отпуснаха или в грешна посока се насочиха, но трябва тези 3 седмици усилена работа да падне, да анализират грешките си и да се стягаме. Направо не можех да повярвам как Кубица губеше позиция след позиция вместо да атакува първите и спокойно можеше той да е на мястото на Глок, че даже и на Ковалайнен. А quick Nick май си е забравил прякора, в квалификациите вече му стана навик да не минава първата фаза и след такова представяне няма как да се надява и за точка даже в състезанието.
От Еверест по-високо нема, от Тихия океан по-дълбоко нема и от BMW по-добра кола нема!!!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Мнение от Binev_OuT » 04 Авг 2008, 10:04

ЕХООООО Саубер там ли си.Събуди се.Имаш състезание ае 4е то свърши. :(
Направооо такова разо4арование няам думи.И двамата просто си спяха,там в колите сигурно е много удобно като легне6.
Ник сериозно търябва да се замисли да из4езне от отбора наистина много взе да ме дразни просто да стаа и да са маа във редбул или форс индия някъде където няма да може да закопае някой отбор.А Кубица пак добре 4е4 взе и то4ка на късмет де ама все пак я взе и много леко позволи да отиде 5 позиции на зад.Стартира 4-ти и след 15-тиа обиколки праасс 10-ти.Мисля 4е схемата им за влизане в боксовете изоб6то не е добра.Във всяко съзтезани се слу4ва това след влизане в бокса и си4ко отива на кино.Бахти хората как ме дразнят имам 4увството 4е ако аз им правя схемата 6те са по добре.Мнноо съм изнервен не о4аквах толкова ло6о представяне на отбора,а тоя Хайтвелд да ходи във Картинг ГП до 51куд.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Мнение от Binev_OuT » 04 Авг 2008, 10:04

ЕХООООО Саубер там ли си.Събуди се.Имаш състезание ае 4е то свърши. :(
Направооо такова разо4арование няам думи.И двамата просто си спяха,там в колите сигурно е много удобно като легне6.
Ник сериозно търябва да се замисли да из4езне от отбора наистина много взе да ме дразни просто да стаа и да са маа във редбул или форс индия някъде където няма да може да закопае някой отбор.А Кубица пак добре 4е4 взе и то4ка на късмет де ама все пак я взе и много леко позволи да отиде 5 позиции на зад.Стартира 4-ти и след 15-тиа обиколки праасс 10-ти.Мисля 4е схемата им за влизане в боксовете изоб6то не е добра.Във всяко съзтезани се слу4ва това след влизане в бокса и си4ко отива на кино.Бахти хората как ме дразнят имам 4увството 4е ако аз им правя схемата 6те са по добре.Мнноо съм изнервен не о4аквах толкова ло6о представяне на отбора,а тоя Хайтвелд да ходи във Картинг ГП до 51куд. това поне ще отговаря на темпото му.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 04 Авг 2008, 20:03

Е това е "късмет" - да отпаднеш 3 обиколки преди финала, при положение, че си първи :help: Много гадно за Маса, направи страхотно изпреварване на старта, изкефих се мах като го задмина Х-то :mhihi: Иначе беше слабо състезание, Кими си пазеше колата, още повече като отпадна Маса...съвсем...Алонсо доста мъжки се бори, а за БМВ - доста зле се представиха. А и следващото състезание като е на Валенсия...имам чувството, че ще останат само 3 коли накрая :help: :mhihi:

Предишна

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook