ГП на Бразилия-край на сезона

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

Е46нтусиаст
Е46нтусиаст
Аватар
Мнения: 1800
Регистриран на: 2.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M3 E46
Мечтае да кара: M3 E46
Детайли за колата: BMW E46 M3 '03 - Carbon Black & Manual Gearbox

Мнение от Runnaway » 03 Ное 2008, 12:07

Изображение
"Съборът" >>> ЦЪК!
"Поредният работен ден" - до Част 7 >>> ЦЪК!
"Разходката" >>> ЦЪК!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1438
Регистриран на: 18.01.2007
Пол: Мъж
Кара: E39 535i '01
Мечтае да кара: Mки, Ферарита и други глупости :)

Мнение от Feanor » 03 Ное 2008, 12:26

plradev написа:От настоящите състезатели Маса,Кими,Алонсо,Хамилтън и Кубица имат уменията да се борят за титла.

Не знам що изпусна Фетел. ;)
"Nothing gives one person so much advantage over another as to remain always cool and unruffled under all circumstances"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 786
Регистриран на: 16.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: на фотосинтеза

Мнение от ineedmoney » 03 Ное 2008, 12:35

plradev написа:
Nasic написа:
m4r1qn написа:ако се направи една анкета "кой е най мразения шампион в историята на Ф1" ще имаме едноличен победител.

Ти знаеш ли какво е "мизерен", я ми обясни дефиницията на думата.Пинса ми от тъпаци.


Колегата имаше предвид МРАЗЕН,а не мизерен.А аз не мисля ,че е мразен просто е арогантен и супер надменен и това поражда НЕсимпатята на хората.... ;)
:yes:
Стрелката на оборотомета сочи към цифри ,но всъщност изразява Ващето съкровенно ЖЕЛАНИЕ!
Изображение
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
And the greatest rapper that dared to touch the mic, tattooed on his belly the words of "thug life".

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2377
Регистриран на: 10.04.2008
Местоположение: СА
Кара: м си...

Мнение от plradev » 03 Ное 2008, 14:49

Feanor написа:
plradev написа:От настоящите състезатели Маса,Кими,Алонсо,Хамилтън и Кубица имат уменията да се борят за титла.

Не знам що изпусна Фетел. ;)


Ами защото ТорроРосо нямат нужния потенциал,може би.Ако го привлече някой от водещите отбори би било само въпрос на време :)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 341
Регистриран на: 8.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E34 520i, E30 318

Мнение от ivan1590 » 03 Ное 2008, 16:35

Ферари сами са си виновни, че направиха смешника шампион.А за нас остава до следващото състезание гаден привкус на нескафе.Вече и кафето намразих заради тая маймуна, ама нищо -ще мина на редбул. :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 53
Регистриран на: 1.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: C20LET

Мнение от m4r1qn » 03 Ное 2008, 21:51

Helix написа:абе който си мисли че негъра е добър нека гледа това : http://www.youtube.com/watch?v=l6xwLC9Vlkk

просълзих се от умиление от тези кадри - класици в жанра :idea:

БМВманиачения
Аватар
Мнения: 5148
Регистриран на: 25.04.2006
Местоположение: ХАСКОВО
Пол: Мъж
Кара: ПЕЧКА понавървяваща
Мечтае да кара: на ядене и пиене

Мнение от bmwfena » 03 Ное 2008, 22:50

Ех години години--ей тоа ги оправяше ферарристите :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: нямаше равен Шумито напрао треаше да се скрие в шумата :mhihi: :mhihi:
http://www.youtube.com/watch?v=xVQ-omQE ... re=related
Изображение

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 04 Ное 2008, 1:16

SKISA написа:сена изобщо не го поставям в никакви сравнения-за мен той е несравним не само като карене,като разбиране на колата,като отиграване на ситуаци и като характер ,а и като човек!! сена беше голям човек!!!


С риск да ти докарам инфаркт и потрошване на покъщината - в едно интервю на Хамилтън отпреди година, той изръси, че се бил чувствал като Сена и Прост. Дали не е нагъл, а :mrgreen:

Както и да е, шампионата свърши, точките са ясни. Победи по-добрата кола, не по-добрия пилот.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 568
Регистриран на: 8.10.2004
Местоположение: Хасково

Мнение от His Shadow » 04 Ное 2008, 9:18

http://www.youtube.com/watch?v=2odPR07V ... re=related :mhihi:

за критиците > http://www.youtube.com/watch?v=IS5dmhGY ... re=related дали не го поздрави ;) а нескафето нищо не направи освен да скача като маймуна като му гръмна на маса мотора 3 обиколко преди края :evil:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 204
Регистриран на: 18.04.2004

Мнение от kal » 04 Ное 2008, 12:32

С риск да ти докарам инфаркт и потрошване на покъщината - в едно интервю на Хамилтън отпреди година, той изръси, че се бил чувствал като Сена и Прост. Дали не е нагъл, а


Ето за това го мразите, защото съдите по това което говори, а не по това което прави на пистата!

Лошо ли е да има самочувствие?
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 04 Ное 2008, 12:40

лошо е да има самочуствие без покритие....!
не е въпроса до точките само...!да земе да стане човек ,па тогава нема да го храниме толко. пикльо некъв недорасъл...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1438
Регистриран на: 18.01.2007
Пол: Мъж
Кара: E39 535i '01
Мечтае да кара: Mки, Ферарита и други глупости :)

Мнение от Feanor » 04 Ное 2008, 12:49

kal написа:Лошо ли е да има самочувствие?


Това неговото не е самочувствие, а мания за величие. В една от най-добрите коли, ако не и най-добрата - какво точно е направил Хамилтън, че да показва самочувствие? Нека припомня - стана първия пилот, участвал с кран освен с болид в състезание от F1, отпадна на път за бокса, щот' не успя да вземе завоя, удари спрял болид на червен светофар, и т.н. и т.н. Маса, Фетел, Кубица и Алонсо в същата кола щяха да се справят НЕ ПО-ЗЛЕ. Пък Хамилтън си мисли, че е хванал Господ за топките и е големия пилот. Как после да го харесвам? В началото на предишния сезон ми беше симпатичен, докато не показа какво леке е.
"Nothing gives one person so much advantage over another as to remain always cool and unruffled under all circumstances"

Е46нтусиаст
Е46нтусиаст
Аватар
Мнения: 1800
Регистриран на: 2.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M3 E46
Мечтае да кара: M3 E46
Детайли за колата: BMW E46 M3 '03 - Carbon Black & Manual Gearbox

Мнение от Runnaway » 04 Ное 2008, 16:27

SKISA написа:лошо е да има самочуствие без покритие....!
не е въпроса до точките само...!да земе да стане човек ,па тогава нема да го храниме толко. пикльо некъв недорасъл...


:yes:

Точно това е дразнещото в Х.. (Писна ми да му пиша гадното име.. само се ядосвам)
"Съборът" >>> ЦЪК!
"Поредният работен ден" - до Част 7 >>> ЦЪК!
"Разходката" >>> ЦЪК!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 456
Регистриран на: 23.02.2007
Местоположение: Еindhoven
Пол: Мъж
Кара: e36 325i
Мечтае да кара: M-ка, кво друго?

Мнение от Wolf4 » 04 Ное 2008, 16:31

Ами ето, поствам линкче. пак се е изказал нашият небесно-лилав "любимец". Сега и броя на титлите си планирал. Даже и кола се готвел да му даде Рон Денис, несравнима с никоя друга...Айде бе...казвам аз.

Изказването: http://sportni.bg/?tid=40&oid=2509708&cid=10260
Are you M enough...?!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1969
Регистриран на: 21.10.2007
Пол: Мъж
Кара: мел

Мнение от ///vlado » 06 Ное 2008, 19:18

авее така като гледам бая неправомерни глупости се изписаха по адрес на "малкия" Хамилтон :idea: Преди да се говори каквото и да било,изгледайте тоя клип .... и тогава пак говорете :mhihi:

http://vbox7.com/play:75b6f592 :idea:

ПредишнаСледваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook