Покупка на 645ci. Какво да гледам? Мнения?

6-та серия ('04+)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 23.06.2008

Покупка на 645ci. Какво да гледам? Мнения?

Мнение от R1deR » 01 Апр 2017, 21:33

Здравейте,

Обмислям евентуална покупка за гореспоменатия автомобил и въпреки че прочетох всичко писано във форума в мен остават следните въпроси:
Какво да гледам преди покупката и има ли "вродени" проблеми?
Четох че мотора гори масло заради гумичките на клапаните. Как да разбера дали го има като проблем?
Нещо много важно: SMG кутията - като цяло какво ви е мнението, дава ли проблеми, кои са слабите и черти, по чуплива ли е от автоматика и като цяло как да разбера дали има проблем с нея?
Ако я закарам в официален сервиз на бмв ще могат ли да ми кажат на колко хил. км. е?
Газифициране - нещо специфично, коя марка ГИ е най-подходяща?
И като цяло мнението ви за автомобила?
Всякаква информация ще ми е от полза и ще се радвам на повече споделени мнения.
Благодаря предварително!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 427
Регистриран на: 4.09.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ше Е46 330d, E60 545i

Re: Покупка на 645ci. Какво да гледам? Мнения?

Мнение от dir2cas » 08 Апр 2017, 23:40

R1deR написа:Здравейте,

Обмислям евентуална покупка за гореспоменатия автомобил и въпреки че прочетох всичко писано във форума в мен остават следните въпроси:
Какво да гледам преди покупката и има ли "вродени" проблеми?
Четох че мотора гори масло заради гумичките на клапаните. Как да разбера дали го има като проблем?
Нещо много важно: SMG кутията - като цяло какво ви е мнението, дава ли проблеми, кои са слабите и черти, по чуплива ли е от автоматика и като цяло как да разбера дали има проблем с нея?
Ако я закарам в официален сервиз на бмв ще могат ли да ми кажат на колко хил. км. е?
Газифициране - нещо специфично, коя марка ГИ е най-подходяща?
И като цяло мнението ви за автомобила?
Всякаква информация ще ми е от полза и ще се радвам на повече споделени мнения.
Благодаря предварително!

Колега, има две теми под твоята, в които се пита и обсъжда същото, можеше да питаш в някоя от тях. Иначе ако искаш погледни тази тема. В нея може да намериш отговори на доста въпроси.

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 23.06.2008

Re: Покупка на 645ci. Какво да гледам? Мнения?

Мнение от R1deR » 15 Апр 2017, 20:10

Благодаря колега, ще прочета всичко обстойно. Тогава да питам нещо друго, за което неможах да намеря точна информация в интернет. Какви са екстрите на 6-та серия. Къде мога да погледна нивата на оборудване. Ако може някой колега да даде вин номер на 6-ца със всички екстри ще е супер.

Назад към E63/E64/F12/F13

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook