Постояно рестартиране на ccc модул

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 852
Регистриран на: 19.08.2005
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: BMW e60 530i SMG

Постояно рестартиране на ccc модул

Мнение от PIPERKOV » 25 Юни 2023, 11:29

Здравейте
Знам че има отделна тема само за ccc но проблема явно не е от него.модула е преди фейс и постоянно се рестартира.понякога тръгва от раз повечето пъти напоследък рестартира около 10 15 пъти и зхапва и после часове наред каране няма ядове.това са симптоми на отиващ си модул уж....пращах го в сервиз от където ми се обадиха че вече два три дни при тях работи безотказно на тестовият им стенд и нито веднъж не е направил проблем и ми го върнаха с уверението че модула е перфектен...и още със слагането в колАта започна с рестартите.според тях някой друг модул или нещо друго прави проблем и се отразява на него.
Някой имал ли е подобен проблем да сподели мнение опит решение.....
Имам слаган допълнително мулф2хай за телефон и флашка работи си безотказно години наред.пробвах да покарам известно време с откачен мулф за да видя дали проблема не е от него.оптиката я шунтирах с оптична тапа но проблемът си продължава.на диагностика нищо няма записано.дайте насоки какво как да проверя за да намеря досадния проблем от къде идва.пробвах също и без диск в двдто ...същатата работа.акумулатора е оке....ще опитам да кача клипче

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6210
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: Постояно рестартиране на ccc модул

Мнение от zvetiko » 25 Юни 2023, 15:56

Колега, в друг сервиз- мисля, че има хора от форума, които ремонтираха точно този модул.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 646
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Постояно рестартиране на ccc модул

Мнение от ivanski_2 » 25 Юни 2023, 18:06

Пиши на колегата оци да ти реши проблема и да се свършва.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 852
Регистриран на: 19.08.2005
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: BMW e60 530i SMG

Re: Постояно рестартиране на ccc модул

Мнение от PIPERKOV » 25 Юни 2023, 18:55

Модула ходи за ремонт при хора които се занимават с рвмонт точно на този модул със специализирана техника и доста успешно ремонтирани модули.странното е че при тях за три дни работа тестване нито веднъж не е проявил проблема.а веднага със слагането на колата и започва да се рестартирва.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 852
Регистриран на: 19.08.2005
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: BMW e60 530i SMG

Re: Постояно рестартиране на ccc модул

Мнение от PIPERKOV » 26 Юни 2023, 18:43

Закачих обратно мулфа защото е ясно че не е от него и ми направи впечатление че докъто се рестартираше СССто телефона ми звънна и разговора бе пренасочен към мулфа което значи според мен че той си работи и не е в него проблема

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook