Кодиране на Тунинг фарове E60 pre-LCI

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 24.01.2022
Пол: Мъж
Кара: E60 535d Face 286hp

Кодиране на Тунинг фарове E60 pre-LCI

Мнение от bekkerzftw » 07 Дек 2022, 11:05

Здравейте колеги! Поръчах тунинг фарове за 60ката, преди фейслифт. Човека ме уведоми, че за да работят както трябва ангелските очи, трябва да се кодират с NCS.

Имам всичко необходимо, и знам какво правя, проблема е, че не знам коя точно опция е за увеличаването на напрежението на ангелските очи.

LM1 е модула, човека казва, че при него като са ги сложили са работили 10 секунди и се гасят сами. Кодирали са да пуска повече напрежение към тях и всичко се е оправило, не са LED, а са CCFL.

Дайте съвет / идея как да оправим този проблем. Реално фаровете още не са при мен, скоро ще бъдат, но да не се лутам безцелно, а направо да ги слагам и да се продължава с ремонтите.

Благодаря предварително!

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12760
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: Кодиране на Тунинг фарове E60 pre-LCI

Мнение от vld » 08 Дек 2022, 10:16

bekkerzftw написа:Здравейте колеги! Поръчах тунинг фарове за 60ката, преди фейслифт. Човека ме уведоми, че за да работят както трябва ангелските очи, трябва да се кодират с NCS.

Имам всичко необходимо, и знам какво правя, проблема е, че не знам коя точно опция е за увеличаването на напрежението на ангелските очи.

LM1 е модула, човека казва, че при него като са ги сложили са работили 10 секунди и се гасят сами. Кодирали са да пуска повече напрежение към тях и всичко се е оправило, не са LED, а са CCFL.

Дайте съвет / идея как да оправим този проблем. Реално фаровете още не са при мен, скоро ще бъдат, но да не се лутам безцелно, а направо да ги слагам и да се продължава с ремонтите.

Благодаря предварително!


Пусни *.trc файла на LM и да видим какви опции има в в него и по лесно ще ти отговорим какво трябва да се промени.
Изображение

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook