Мнение за газова уредба N52

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 25.11.2022
Пол: Мъж

Мнение за газова уредба N52

Мнение от Jmay » 25 Ное 2022, 20:24

Здравейте колеги, колата е под 200к км и мисля да и сложа газова уредба ,но се си нямам представа коя марка и къде да направя монтажа ( съвети за газадажия в района на Варна ще са ценни )

Поздрави


Аватар
Мнения: 76
Регистриран на: 8.04.2008
Местоположение: Созопол

Re: Мнение за газива уредба N52

Мнение от arnold » 28 Ное 2022, 12:54

Jmay написа:Здравейте колеги, колата е под 200к км и мисля да и сложа газова уредба ,но се си нямам представа коя марка и къде да направя монтажа ( съвети за газадажия в района на Варна ще са ценни )

Поздрави

BIGAS, BRC, PRINS. Цените са различни от 1400 до 1800,2000 зависи от това какво ти искаш.С какви тръби,каква бутилка, какви дюзи,как да се монтира и т.н. Най скъпо е скрит монтаж/ за М54 /.Нищо не се вижда.С тороидална бутилка ,няма изпарител при двг,няма маркучи,зареждане от нормалното си място

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 25.11.2022
Пол: Мъж

Re: Мнение за газива уредба N52

Мнение от Jmay » 28 Ное 2022, 13:47

arnold написа:
Jmay написа:Здравейте колеги, колата е под 200к км и мисля да и сложа газова уредба ,но се си нямам представа коя марка и къде да направя монтажа ( съвети за газадажия в района на Варна ще са ценни )

Поздрави

BIGAS, BRC, PRINS. Цените са различни от 1400 до 1800,2000 зависи от това какво ти искаш.С какви тръби,каква бутилка, какви дюзи,как да се монтира и т.н. Най скъпо е скрит монтаж.Нищо не се вижда.С тороидална бутилка ,няма изпарител при двг,няма маркучи,зареждане от нормалното си място



Благодаря за разяснението. Като марка инъче кое е най-добро или да речем топ 3? За BRC от едно време съм чувал ,че е една от най добрите марки. Също така ми препоръчаха Евро Газ Варна (до Метро), но все още събирам мнения понеже знам, че ако не е монтирано както трябва ще имам сериозни проблеми в бъдеще.

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 25.11.2022
Пол: Мъж

Re: Мнение за газива уредба N52

Мнение от Jmay » 02 Дек 2022, 19:30

Мнение за STAG някой?

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook