Символ ,изтощена батерия ключ

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 785
Регистриран на: 2.02.2011
Кара: E90 335i n55
Мечтае да кара: Това, което кара;)
Детайли за колата: Jb4, FMIC,DP,CP,Xhp stage 3.Харчи,пари и бензин,като луда:)))j

Символ ,изтощена батерия ключ

Мнение от choio » 19 Апр 2022, 17:40

Здравейте колеги,както се вижда от заглавието появява ми се този символ когато стартирам автомобила,е61 525д 2009 ,колата е с кейлес,смених батерията на ключа (3 пъти) мерихме я за всеки случай 3.22 волта,но съобщението си излиза всеки път. Странното е че ако ключа е в слота съобщението не излиза и всичко е ок,но ако използвам кейлеса излиза всеки път,колата си пали няма ядове кейлеса си работи коректно за отключване и заключване. Ще съм благодарен ако някой удари едно рамо,къде бъркам ,трябва ли да се ресетва нещо като се смени батерия? Благодаря предварително :bchug:

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12760
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: Символ ,изтощена батерия ключ

Мнение от vld » 19 Апр 2022, 21:08

Явно нещо антената за кейлесс не е наред.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 785
Регистриран на: 2.02.2011
Кара: E90 335i n55
Мечтае да кара: Това, което кара;)
Детайли за колата: Jb4, FMIC,DP,CP,Xhp stage 3.Харчи,пари и бензин,като луда:)))j

Re: Символ ,изтощена батерия ключ

Мнение от choio » 19 Апр 2022, 22:27

vld написа:Явно нещо антената за кейлесс не е наред.


И аз това си мислих ,но пък си лови ок,пали си не ми излиза съобщение за липса на ключ ,което ще рече ,че го засича ,но защо го отчита като изтощена батерия ... :dunno:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 209
Регистриран на: 8.06.2008
Местоположение: Добрич
Пол: Мъж
Кара: F01
Мечтае да кара: F80
Детайли за колата: BMW F01 740xD M Sport

Re: Символ ,изтощена батерия ключ

Мнение от bir40o0 » 20 Апр 2022, 7:32

choio написа:Здравейте колеги,както се вижда от заглавието появява ми се този символ когато стартирам автомобила,е61 525д 2009 ,колата е с кейлес,смених батерията на ключа (3 пъти) мерихме я за всеки случай 3.22 волта,но съобщението си излиза всеки път. Странното е че ако ключа е в слота съобщението не излиза и всичко е ок,но ако използвам кейлеса излиза всеки път,колата си пали няма ядове кейлеса си работи коректно за отключване и заключване. Ще съм благодарен ако някой удари едно рамо,къде бъркам ,трябва ли да се ресетва нещо като се смени батерия? Благодаря предварително :bchug:

Колега кей-леса по рама ли е или е ретрофит?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 785
Регистриран на: 2.02.2011
Кара: E90 335i n55
Мечтае да кара: Това, което кара;)
Детайли за колата: Jb4, FMIC,DP,CP,Xhp stage 3.Харчи,пари и бензин,като луда:)))j

Re: Символ ,изтощена батерия ключ

Мнение от choio » 20 Апр 2022, 9:29

bir40o0 написа:
choio написа:Здравейте колеги,както се вижда от заглавието появява ми се този символ когато стартирам автомобила,е61 525д 2009 ,колата е с кейлес,смених батерията на ключа (3 пъти) мерихме я за всеки случай 3.22 волта,но съобщението си излиза всеки път. Странното е че ако ключа е в слота съобщението не излиза и всичко е ок,но ако използвам кейлеса излиза всеки път,колата си пали няма ядове кейлеса си работи коректно за отключване и заключване. Ще съм благодарен ако някой удари едно рамо,къде бъркам ,трябва ли да се ресетва нещо като се смени батерия? Благодаря предварително :bchug:

Колега кей-леса по рама ли е или е ретрофит?


По рама си е...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 785
Регистриран на: 2.02.2011
Кара: E90 335i n55
Мечтае да кара: Това, което кара;)
Детайли за колата: Jb4, FMIC,DP,CP,Xhp stage 3.Харчи,пари и бензин,като луда:)))j

Re: Символ ,изтощена батерия ключ

Мнение от choio » 20 Апр 2022, 12:29

Малко ъпдейт по темата,нещата се оправиха(поне за сега) по най тъпия начин,разкачихме акумулатора за няколко минути след което ,съобщението изчезна ,пробвах поне 20 пъти и за сега го няма,така че ако някой страда от такава болежка,поне при мен за сега така се оправиха нещата,ако нещо се промени ще пиша. Благодаря на отзовалите се! :bchug:

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook