Проблем при потегляне и ускорение.

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 24.09.2019
Пол: Мъж

Проблем при потегляне и ускорение.

Мнение от BmwLegion » 14 Сеп 2021, 17:24

Здравейте колеги! Колата е Е60 530D 218кс EU3 с наличен катализатор. Колата започна да ми прави следните проблеми
1во проблема се появява по- често когато колата е на паркинг и работи на място по- дълго време, след потегляне святка чека, започва да тресе все едно се дави и в добрия случай ако съм на равно и помпя газта успява да тръгне а по- често гасне. Връткам ключа паля на ново и може и 1 седмица или месец да няма проблем.
2рия момент е, когато е под наклон (нагорнище) катам, спирам на място за 2 3мин. без да включвам на паркинг, при потегляне от време на време си гасне директно. Там не успявам с припомпване да я подкарам. Грешките които дава са в рейла и дебитомера. Смених клапана на рейла, почистих и дебитомера. За момент ми се стори, че го няма проблема, но забелязах и нов.
3ти проблем при пълна газ колата като развие по- висока скорост започва да ускорява на етапи, ускорява много мощно, буквално спира, пак започва и така на пресекулки. Имам чувството, че в моя случай не ми достига гориво.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook