Мудна в ниски обороти.

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 7.08.2021
Пол: Мъж

Мудна в ниски обороти.

Мнение от Denkod » 07 Авг 2021, 17:28

Здавейте колеги, от скоро съм собственик на BMW e60 2.5 197hp 2008г. Имам проблем в ниските обороти,ето какво забелязвам. След като си закупих автомобила и покарах няколко дни усещах и все още е така,че в ниските преди 2000 оборота колата е супер мудна без значение на каква скорост е. Давам ви пример - Спирам на светофара автомобила тръгва на първа скорост като е под 2000 оборота,след което натискам педала до долу и тя набира като 50 коня кола... След 2000 оборота тръгва доста и във високите върви много прилично,но не мога да си обясня,защо е така в ниските,ако искам да мина по-бързо от спряло положение трябва да си играя със съединителя за да се изстреля... Карал съм доста коли и това не ми се струва никак нормално. Следователно си закупих диагностика за да видя какво става. Излизаше ми запушен ДПФ и Дебитометър. Казах си ето на заради това е,но след като премахнат ДПФ-а и го изключиха софтуерно ,смених дебитометъра и го реснах за да тръгне и в момента няма никакви грешки откъм двигател ,проблема си остава. Единствено не съм проверявал ЕГР-ра. Другия ми въпрос е някой,ако може да ми каже как мога да си го проверя чрез ИСТА+.

Благодаря за отделеното време!

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook