Проблем с парното

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 14.01.2021

Проблем с парното

Мнение от koncara » 14 Яну 2021, 16:30

Здравейте, колеги! Имам Е60 със следния проблем: Не мога да си настройвам силата на духане на парното в дисплея. Джойстика ми работи на всички останали функции - радио, меню, climate. Но когато отида на трите опции в меню climate - стъкло, централно и долу в краката и маркирам съответната скала, със джойстика завъртам за увеличаване или нямаляванем нищо не се случва. Моля за помощ, какво може да е и откъде идва проблемът. Благодаря.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 62
Регистриран на: 4.06.2018
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е60
Детайли за колата: 530d 2008 г. 235 к.с.

Re: Проблем с парното

Мнение от tweety88 » 14 Яну 2021, 23:20

Да ме поправят колегите ако греша, но май през екрана не можеш да настойваш силата на духане. Можеш топлината, посоката и т.н., но силата май става само от врътката за вентилатора.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 841
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: Проблем с парното

Мнение от BorislavB » 15 Яну 2021, 4:14

Аз от екрана мога да регулирам само топлината топло - хладно - студено. Другото си ми е от врътките (със смотаните врътки съм).
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 129
Регистриран на: 5.09.2014
Пол: Мъж
Кара: 530D
Мечтае да кара: F16

Re: Проблем с парното

Мнение от Nini0 » 15 Яну 2021, 16:26

koncara написа:Здравейте, колеги! Имам Е60 със следния проблем: Не мога да си настройвам силата на духане на парното в дисплея. Джойстика ми работи на всички останали функции - радио, меню, climate. Но когато отида на трите опции в меню climate - стъкло, централно и долу в краката и маркирам съответната скала, със джойстика завъртам за увеличаване или нямаляванем нищо не се случва. Моля за помощ, какво може да е и откъде идва проблемът. Благодаря.
Колега имах същия проблем след смяна с фейсова навигация. Оправя се с кодиране.

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook