Съвети и въпроси относно избор на Е6х

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 173
Регистриран на: 26.04.2021
Пол: Мъж
Кара: E60 530d, ML 320, Subaru Forester
Мечтае да кара: собствения си автомобил.

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от JoroZan » 11 Окт 2022, 6:38

ice_box написа:Колеги, какво ще кажете за този автомобил, някой гледал ли го е и дали си заслужава да се преглежда? https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=px2nrx


Аз не бих ходил и на оглед, по много причини...

Потребител
Аватар
Мнения: 47
Регистриран на: 14.11.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 525d
Мечтае да кара: ///M

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от ice_box » 11 Окт 2022, 12:35

Мерси, честно казано бях на кантар да ходя да я гледам и за това ми беше нужен съвет от 3то лице. Явно вече цените не са особено показателни и няма много читави Е60 на пазара, а като обем са супер много, явно трябва много пари да се изхвърля човек.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 209
Регистриран на: 8.06.2008
Местоположение: Добрич
Пол: Мъж
Кара: F01
Мечтае да кара: F80
Детайли за колата: BMW F01 740xD M Sport

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от bir40o0 » 11 Окт 2022, 13:20

ice_box написа:Мерси, честно казано бях на кантар да ходя да я гледам и за това ми беше нужен съвет от 3то лице. Явно вече цените не са особено показателни и няма много читави Е60 на пазара, а като обем са супер много, явно трябва много пари да се изхвърля човек.

Доста показателни са колега, тази кола е в нисък ценови диапазон за фейс кола с бензинов двигател. Имам такава с този двигател и определено цената която ще и търся при евентуална продажба е над 21-22.
Тази кола от обявата е на много километри и въобще не е пазена, а как и е наредена предницата е съвсем отделна тема. Общо взето нищо хубаво не те очаква с тази кола, ако я вземеш.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 8.02.2015
Местоположение: ЛяуЛИН
Пол: Мъж
Кара: ше M54 , сега N53
Мечтае да кара: нормално
Детайли за колата: M54 сега N53

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от Stoqnchev » 11 Окт 2022, 17:57

bir40o0 написа:
ice_box написа:Мерси, честно казано бях на кантар да ходя да я гледам и за това ми беше нужен съвет от 3то лице. Явно вече цените не са особено показателни и няма много читави Е60 на пазара, а като обем са супер много, явно трябва много пари да се изхвърля човек.

Доста показателни са колега, тази кола е в нисък ценови диапазон за фейс кола с бензинов двигател. Имам такава с този двигател и определено цената която ще и търся при евентуална продажба е над 21-22.
Тази кола от обявата е на много километри и въобще не е пазена, а как и е наредена предницата е съвсем отделна тема. Общо взето нищо хубаво не те очаква с тази кола, ако я вземеш.



275 000 км са много за кола на 15 години :shock: :shock: , като се има в предвид , че са върнати минимум 100 000 км. Да бронята си е китайче от всякъде , но пък за сметка на салона който си е добре оборудван.
Големия мотор е като спестените пари , имаш ги! ама не винаги ти трябват.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 209
Регистриран на: 8.06.2008
Местоположение: Добрич
Пол: Мъж
Кара: F01
Мечтае да кара: F80
Детайли за колата: BMW F01 740xD M Sport

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от bir40o0 » 12 Окт 2022, 7:30

Stoqnchev написа:
bir40o0 написа:
ice_box написа:Мерси, честно казано бях на кантар да ходя да я гледам и за това ми беше нужен съвет от 3то лице. Явно вече цените не са особено показателни и няма много читави Е60 на пазара, а като обем са супер много, явно трябва много пари да се изхвърля човек.

Доста показателни са колега, тази кола е в нисък ценови диапазон за фейс кола с бензинов двигател. Имам такава с този двигател и определено цената която ще и търся при евентуална продажба е над 21-22.
Тази кола от обявата е на много километри и въобще не е пазена, а как и е наредена предницата е съвсем отделна тема. Общо взето нищо хубаво не те очаква с тази кола, ако я вземеш.



275 000 км са много за кола на 15 години :shock: :shock: , като се има в предвид , че са върнати минимум 100 000 км. Да бронята си е китайче от всякъде , но пък за сметка на салона който си е добре оборудван.

За мен с Н53 мотор са адски много да. Трябва да е при теб от 150 000км и да докажеш доста правени неща, защото сметката после може да надхвърли цената която си дал за колата.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 8.02.2015
Местоположение: ЛяуЛИН
Пол: Мъж
Кара: ше M54 , сега N53
Мечтае да кара: нормално
Детайли за колата: M54 сега N53

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от Stoqnchev » 12 Окт 2022, 9:01

bir40o0 написа:
Stoqnchev написа:
bir40o0 написа:
ice_box написа:Мерси, честно казано бях на кантар да ходя да я гледам и за това ми беше нужен съвет от 3то лице. Явно вече цените не са особено показателни и няма много читави Е60 на пазара, а като обем са супер много, явно трябва много пари да се изхвърля човек.

Доста показателни са колега, тази кола е в нисък ценови диапазон за фейс кола с бензинов двигател. Имам такава с този двигател и определено цената която ще и търся при евентуална продажба е над 21-22.
Тази кола от обявата е на много километри и въобще не е пазена, а как и е наредена предницата е съвсем отделна тема. Общо взето нищо хубаво не те очаква с тази кола, ако я вземеш.



275 000 км са много за кола на 15 години :shock: :shock: , като се има в предвид , че са върнати минимум 100 000 км. Да бронята си е китайче от всякъде , но пък за сметка на салона който си е добре оборудван.

За мен с Н53 мотор са адски много да. Трябва да е при теб от 150 000км и да докажеш доста правени неща, защото сметката после може да надхвърли цената която си дал за колата.


За да се намери N53 от тези километри с история към днешна дата ... то вариантите са от познат , роднина единствено.
Големия мотор е като спестените пари , имаш ги! ама не винаги ти трябват.

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от Kroki » 18 Окт 2022, 11:41

Kroki написа:https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11661674777832864

слушам ви :D
не ме кефи че е Х, само това..

Така, намерихме връзка с автокъщата, специално ходи човек да я погледне ей така отгоре, дали има смисъл да се занимаваме. Всичко било ок, няма проблем да дойде до сервиза, но тряба на пътна помощ, че са изтекли номерата. Организирам си пътната, намерих и дилърски номера, за да я покараме все пак. Качваме я на подемника и след 10 мин вече беше на пътната помощ за наобратно.

КОЛАТА Е МНОГО ТЕЖКО РЪЖДЯСАЛА. ВСИЧКО Е ПРЪСКАНО С ЧЕРЕН СПРЕЙ, ЗА ДА СЕ ПРИКРИЯТ РЪЖДИТЕ - ДИФ, ПОЛУОСКИ, АМОРТ, НОСАЧИ, АМОРТ И Т.Н. ЗАДЕН КАПАК ПАНТИ, НАПЪПИЛА Е ПО АРКИТЕ.
Дори алуминиевите болтове на картера на кутията бяха ръждясали. Двг беше тежко измит и въпреки това си личеше, колко се беше разтекъл. Фаровете бяха пръскани с лак, ама така пръскани че дори по оплътненията имаше. Шоф. седалка беше скъсана в предната част, масления ф-р беше мръсен, но нямаше човеци. Не съм пускал диагностика.

Търсенето продължава :bchug:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 814
Регистриран на: 21.01.2008
Кара: E61 525d'09

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от hummer » 18 Окт 2022, 16:21

На снимки лъсната..на живо блъсната :mhihi:
Такава е..тая цена беше подозрително ниска за кола с тия екстри .
Успех с търсенето :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 173
Регистриран на: 26.04.2021
Пол: Мъж
Кара: E60 530d, ML 320, Subaru Forester
Мечтае да кара: собствения си автомобил.

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от JoroZan » 19 Окт 2022, 6:18

Кофти за цялата организация и изгубеното време... Успех!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 30.07.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e87 1.8d / e60 530d LCI
Мечтае да кара: BMW M6 F13

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от Tsureto » 24 Окт 2022, 15:46

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11664988331099065&slink=q2yc5z

Колеги мнение? Пък някой ако я е гледал на живо, още по-добре.
Who needs antidepressants when you can drive an BMW.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 173
Регистриран на: 26.04.2021
Пол: Мъж
Кара: E60 530d, ML 320, Subaru Forester
Мечтае да кара: собствения си автомобил.

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от JoroZan » 24 Окт 2022, 21:39

Tsureto написа:https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11664988331099065&slink=q2yc5z

Колеги мнение? Пък някой ако я е гледал на живо, още по-добре.


Колата е с реден м-пакет(малко верятно оригинален), китайски джанти и нисък клас гуми. Пише, че преди 17 000 км. са обслужени "агренажи" и скоростна кутия, какво имат предвид с "агренажи", можем само да гадаем... Ако е направено пълно обслужване със смяна на веригите и масло+филтър на скорости, са похарчени минимум 3-4 хиляди лева. Тук си задаваме въпроса, защо се продава веднага след това? Има ли документи и доказателсто съвсем отделен въпрос. Обслужена преди 7000 км, да разбираме масло и филтри :?: Волана хубаво претапициран, поне да беше с естествена ЧЕРНА кожа по дяволите. Андроид вместо CCC, ще се преживее някакси. Общо взето единствената заводска екстра е салона, който изглежда напукан и захабен. Аз бих дал реални 450 000 км. поне... Не бих ходил на оглед!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 814
Регистриран на: 21.01.2008
Кара: E61 525d'09

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от hummer » 25 Окт 2022, 8:00

Баси..вече и едно редене на "паркета" не правят като хората.. :mhihi:
Къде са м-педал,лайсни на праговете, черен таван..броните колко са оригинал не се знае подкалници ..кори..то не е една :mhihi: ..ама кой ше г дава тия пари..
После искат.$$$€€€ :kuku: .Такава кола би имала повече стойност в стоков вид.
Ква е тая мания с тия не-оем джанти не знам :dunno:
За андроид навито поне го разбирам CCC е анархичен проблемен боклук с резолюция на сименс c55..в тоя случяй ъпгрейд към cic с mmi carplay или combox е едно 2к лв +-..тъй , че аз съм За само за тоя ъпгрейд

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 173
Регистриран на: 26.04.2021
Пол: Мъж
Кара: E60 530d, ML 320, Subaru Forester
Мечтае да кара: собствения си автомобил.

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от JoroZan » 25 Окт 2022, 8:51

Сега разгледах отново и ми направи впечатление, че задните седалки не са с перфорирана кожа, a предните са от пре-фейс. В крайна сметка излиза, че няма нищо оригинално по колата. Пълен сбирщайн, незнайно как разглобяван и събиран.

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 25.10.2022

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от Sinelnikov » 25 Окт 2022, 14:52

Здравейте,

Моля за мнение, тъй като не разбирам от коли

https://mobile.bg/11666173098130528

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 173
Регистриран на: 26.04.2021
Пол: Мъж
Кара: E60 530d, ML 320, Subaru Forester
Мечтае да кара: собствения си автомобил.

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от JoroZan » 25 Окт 2022, 16:04

Sinelnikov написа:Здравейте,

Моля за мнение, тъй като не разбирам от коли

https://mobile.bg/11666173098130528


Освен, че е постна откъм екстри, изглежда добре. Съотношение цена, километри и година на производство е неприлично примамливо! Съмнявам се някой да я е купил за да я държи 12 години в гараж и да я продаде за 5К евро на 160к, но не е невъзможно. Седалките изглеждат доста изправени и запазени. Проверете я в Аутобавария за пробег и цялостен преглед.

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook