Съвети и въпроси относно избор на Е6х

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от ivanski_2 » 03 Юни 2022, 19:44

JoroZan написа:Разглеждайки обявите в БГ ми направи впечатление, че масово лъжат освен за пробега, лъжат и за годината. Пишат септември 2009-та, вътре CCC модул. Цените също са станали фантастични, уморени, редени гробници по 20 000 лв. Ебаси племето сме.


Ами норомално. Пазара диктува правилата, хората искат да бъдат лъгани, искат 19 ки джанти, м пакет и на таблото да пише 180-230 000 максимум, друго не ги интересува. Пробвай да продадеш кола на реални 330 000 поддържана педантично на много добра цена и ще разбереш за какво говоря.
Така че изобщо не съдя тея дето връщат километрите, слагат големи джанти и надуват цените.
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от Exclusive89 » 03 Юни 2022, 21:09

Миналото лято получих оферта, 12 000лв за моят 19г кош (без М паркет) :D Но не я продадох, едва ли някога ще получа такава оферта, но нека.. макар и да я карам само месец през цялата година, върши ми работа :)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 3.04.2014
Местоположение: София
Кара: Каквото има
Мечтае да кара: Влакчето на метрото

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от nickem » 07 Юни 2022, 18:46

ivanski_2 написа:Пазара диктува правилата, хората искат да бъдат лъгани, искат 19 ки джанти, м пакет и на таблото да пише 180-230 000 максимум, друго не ги интересува. Пробвай да продадеш кола на реални 330 000 поддържана педантично на много добра цена и ще разбереш за какво говоря.

По-скоро 60-ките като цяло са мегаскъпи и то не само у нас. Аз се възползвах Септември и продадох моята за доста пари(без М пакет и с 18-ки и реални 350хил). Сега цените са доста по-високи, сигурно щеше да струва повче, отколкото я бях взел. :mhihi:
От друга страна Е60 е кола, която може да те разори доста бързо, така че не знам кой и защо неподдържаните гробници с въртяни километри...

Потребител
Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 15.09.2020

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от serafima » 10 Юни 2022, 21:00

Аз пък съм с впечатлние, че цените им са паднали. :wtf: Може би зависи от каква гледна точка гледате на нещата. :lol: Сякаш все повече ми се иска да продам моята 61-ца, но има твърде много неща за оправяне, преди да я пусна, защото си мисля, че ако тръгна да я продавам така, то и 5000лв. няма да ѝ взема.

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 5.12.2007

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от Dreamer85 » 29 Юни 2022, 18:52

Привет,

Може ли мнение за тази обява:
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11650356787085637&slink=osvcr3

Случайно някой да я е гледал?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 173
Регистриран на: 26.04.2021
Пол: Мъж
Кара: E60 530d, ML 320, Subaru Forester
Мечтае да кара: собствения си автомобил.

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от JoroZan » 01 Юли 2022, 22:49

Dreamer85 написа:Привет,

Може ли мнение за тази обява:
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11650356787085637&slink=osvcr3

Случайно някой да я е гледал?


Изглежда свежа, малко постничка, но спрямо цената нормално. Направи проверка по ВИН за всеки случай, 180к пробег е за наивници!

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от Kroki » 19 Юли 2022, 14:54

Ще почвам търсенето на по-голяма семейна кола ии се ориентирам към Е61.

Търся екземпляр задължитено фейс, че тия кори на вратите не мога да ги гледам иии адаптивен автопилот, хед ъп, подгрев и обдухване и т.н.

дизел автомат, няма значение дали 530 или 535, не е задължително 4х4.

По принцип искам кола от човек, история и т.н.
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=p0h3zw

някой инфо за тая?
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 20.07.2022
Пол: Мъж

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от johnterry7 » 20 Юли 2022, 6:41

Здравейте на всички, вместо да спамя с нова тема, ще пиша тук относно моят казус, наистина се надявам да получа съвети и помощ. Благодаря предварително.

Казусът: В търсене на нов автомобил съм. Никога не съм карал БМВ, за което моите извинения, но както се казва, всеки има право на лош вкус. Вчера гледах няколко автомобила:Две Х3ки и една Е61ца, дойде момента за оглед на Е61цата, влязох, повозих се, покарах и.... не ми се слизаше. Вечерта не можах да спя, постоянно я мисля тази кола и тук идват следните питания заради притеснения, които имам.

Колата е 530d, 2008г.280 000км, 8500е(в чужбина живея)

Основното притеснение е, че последният собственик при преместване в нов дом е загубил част от сервизната история. Колата е в автокъща и момчето беше откровен с мен и ми обясни за тези неща. Основното ми притеснение е относно двигателя, не съм карал дизел досега, но ако не греша Комън рейл не е с ангренажен ремък и тем подобни а с верига. Надявам се да не греша Възможно ли е по VIN номер да се провери, дали е сменяна тази верига или поне да се види сервизна история? С данните за автомобила които имам, успях да видя, че е имала 3ма собственика, всички притежавали автомобила за над 1500дни,видях всеки един годишен преглед, който колата е минавала и проблемите, които са били отстранявани. Километрите видях и т.н. Всичко е точно, притеснението ми е относно единствено това със сервизната история, че не е пълна

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 8.02.2015
Местоположение: ЛяуЛИН
Пол: Мъж
Кара: ше M54 , сега N53
Мечтае да кара: нормално
Детайли за колата: M54 сега N53

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от Stoqnchev » 20 Юли 2022, 21:21

Kroki написа:Ще почвам търсенето на по-голяма семейна кола ии се ориентирам към Е61.

Търся екземпляр задължитено фейс, че тия кори на вратите не мога да ги гледам иии адаптивен автопилот, хед ъп, подгрев и обдухване и т.н.

дизел автомат, няма значение дали 530 или 535, не е задължително 4х4.

По принцип искам кола от човек, история и т.н.
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=p0h3zw

някой инфо за тая?


Бая е понатупана с екстри , но цвета и е малко кофти :mhihi: , не е 2009 малко са се пообърка ли с датата на първата регистрация.

Мисля , че си заслужава да се види и прегледа ... все пак не се среща често такава кола с тези екстри и да е под 15 000 лв.
Големия мотор е като спестените пари , имаш ги! ама не винаги ти трябват.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1212
Регистриран на: 26.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ше E39, сега Нисан 370z с 4 врати
Мечтае да кара: Z8

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от Alexch » 21 Юли 2022, 12:46

Stoqnchev написа:
Kroki написа:Ще почвам търсенето на по-голяма семейна кола ии се ориентирам към Е61.

Търся екземпляр задължитено фейс, че тия кори на вратите не мога да ги гледам иии адаптивен автопилот, хед ъп, подгрев и обдухване и т.н.

дизел автомат, няма значение дали 530 или 535, не е задължително 4х4.

По принцип искам кола от човек, история и т.н.
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=p0h3zw

някой инфо за тая?


Бая е понатупана с екстри , но цвета и е малко кофти :mhihi: , не е 2009 малко са се пообърка ли с датата на първата регистрация.

Мисля , че си заслужава да се види и прегледа ... все пак не се среща често такава кола с тези екстри и да е под 15 000 лв.


Понеже си гледам обяви, често в тази автокъща се появяват БМВ-та с богато оборудване, М-пакети и др. Дали са напудрени за продажба не знам, но бързо заминават.
bai_ILIA написа:стига сте се депресирали с ремонти, наслаждавайте се на колите си и радостта от шофирането понеже те ще се развалят със сигурност :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от pampo » 21 Юли 2022, 14:17

За другите неща не знам, но цветът е супер :) Това си помислих, като видях обявата, но викам да не пиша глупости. Но така като влизате негативно, да си кажа. Всичко различно от черно и бронз е супер, а точно това зелено е мега добро :D
Останал съм с впечатление, че ги "чуваш" тея коли, така че ако е здрава... :driving: :driving:

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от Kroki » 22 Юли 2022, 14:50

В крайна сметка излезна друга Е61-ца и то бая по-интересна. Надявам се да се похваля. :)
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 173
Регистриран на: 26.04.2021
Пол: Мъж
Кара: E60 530d, ML 320, Subaru Forester
Мечтае да кара: собствения си автомобил.

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от JoroZan » 22 Юли 2022, 23:38

Kroki написа:Ще почвам търсенето на по-голяма семейна кола ии се ориентирам към Е61.

Търся екземпляр задължитено фейс, че тия кори на вратите не мога да ги гледам иии адаптивен автопилот, хед ъп, подгрев и обдухване и т.н.

дизел автомат, няма значение дали 530 или 535, не е задължително 4х4.

По принцип искам кола от човек, история и т.н.
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=p0h3zw

някой инфо за тая?


2009-та със старата мултимедия няма. Китайски андроид, китайски бъбреци... 226К пробег, бутона за подгрев на седалката изтъркан и на тази цена няма шанс. По-скоро на 452 000. Отдалеч светва червена лампичка. Сверете си часовника с малко актуални обяви в mobile.de!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от ivanski_2 » 23 Юли 2022, 2:04

mobile.de не е показател! Продадох е61 ца за почти 2-но по малки от цените на подобни в немско , истината е че голям мотор комби в България по-трудно се продава и не винаги mobile.de е показател :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 173
Регистриран на: 26.04.2021
Пол: Мъж
Кара: E60 530d, ML 320, Subaru Forester
Мечтае да кара: собствения си автомобил.

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от JoroZan » 23 Юли 2022, 9:08

ivanski_2 написа:mobile.de не е показател! Продадох е61 ца за почти 2-но по малки от цените на подобни в немско , истината е че голям мотор комби в България по-трудно се продава и не винаги mobile.de е показател :)


Sent from my iPhone using Tapatalk


А ти ли я купи на 0 км? Горубляне ли е показател? Или като цяло българския пазар? :D

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook