Съвети и въпроси относно избор на Е6х

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 173
Регистриран на: 26.04.2021
Пол: Мъж
Кара: E60 530d, ML 320, Subaru Forester
Мечтае да кара: собствения си автомобил.

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от JoroZan » 12 Яну 2024, 11:40

Biogame написа:https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11683875174948351
Някой да е гледал въпросния автомобил?

Прави впечатление салона и волана. Определено изглежда вехта, откъдето и да погледнеш. Километрите силно ме съмняват, но може и да са реални. Еърбег-а на волана също изглежда правен. Аз бих подходил с особено внимание към този автомобил. По отношение на двигатела, нямам наблюдения…

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 232
Регистриран на: 16.07.2009
Местоположение: София
Кара: X1 E84 25xd; E60 525d LCI Auto

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от kamendc » 17 Яну 2024, 14:26

JoroZan написа:Всъщност, мнението ми се отнасяше за 530 фейслифт след 2008-ма, с добър набор от екстри, ЦИЦ и до 300К километри. А за такъв(с малки изключения,
трябва си гледане както казваш) цените в мобиле.де започват от 10К евро. Смятай с докарване и обслужване на вериги и скорости къде отива цената...

Иначе да, префейс или постен фейс, необслужен и на незнайно колко километри, ще се намерят много за такъв бюджет!


Аз моята я продадох преди няколко месеца за 10,600 - даже обявата още стои във форума, макар че писах да я махнат: viewtopic.php?f=46&t=447366
От първите фейс беше, но все пак фейс. Верига и скорости не съм обслужвал, но не мисля, че имаше нужда (под 300к км доказуеми беше).
ЦИЦ не знам какво му е по-хубавото, сега имам Х1 с ЦИЦ и честно казано не ми е по-удобно. За да сменя станция на радиото трябва първо да въртя и после да цъкна, а старото ми директно сменяше като врътнеш. Но може да е въпрос на свикване (или на вкус).

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от Kroki » 17 Яну 2024, 15:18

Е кой знае ква трудност все еднооо, мен пък не ми харесва, че се сменят без да се цъкне.

И лесно можеш да си сложиш carplay с хубава резолюция..
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 173
Регистриран на: 26.04.2021
Пол: Мъж
Кара: E60 530d, ML 320, Subaru Forester
Мечтае да кара: собствения си автомобил.

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от JoroZan » 18 Яну 2024, 10:01

kamendc написа:
JoroZan написа:Всъщност, мнението ми се отнасяше за 530 фейслифт след 2008-ма, с добър набор от екстри, ЦИЦ и до 300К километри. А за такъв(с малки изключения,
трябва си гледане както казваш) цените в мобиле.де започват от 10К евро. Смятай с докарване и обслужване на вериги и скорости къде отива цената...

Иначе да, префейс или постен фейс, необслужен и на незнайно колко километри, ще се намерят много за такъв бюджет!


Аз моята я продадох преди няколко месеца за 10,600 - даже обявата още стои във форума, макар че писах да я махнат: viewtopic.php?f=46&t=447366
От първите фейс беше, но все пак фейс. Верига и скорости не съм обслужвал, но не мисля, че имаше нужда (под 300к км доказуеми беше).
ЦИЦ не знам какво му е по-хубавото, сега имам Х1 с ЦИЦ и честно казано не ми е по-удобно. За да сменя станция на радиото трябва първо да въртя и после да цъкна, а старото ми директно сменяше като врътнеш. Но може да е въпрос на свикване (или на вкус).


Варели има колкото щеш, мнението ми не засягаше подобен тип автомобили...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 232
Регистриран на: 16.07.2009
Местоположение: София
Кара: X1 E84 25xd; E60 525d LCI Auto

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от kamendc » 19 Яну 2024, 10:18

Не знам на кое викаш варел, доколкото виждам в подписа ти караш същата - Е60 фейс. Не си с новата седмица.
Колата си беше изправна, с кожен салон, автомат, М57 3 литра. Казвам го за колегата, който търсел до 15к, за да знае, че се намират.
Вярно, продадох я за 3 дни, така че може и евтино да съм я пуснал... но братовчед ми имаше 530д и реши да му иска скъпо, 6 месеца не можа да го продаде, а през това време си вървеше каско, данък, ГО и т.н. (беше си купил вече друга кола).
Каква е справедливата цена не знам, аз споделям личен опит. Успех на всички, които си търсят!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от barty » 30 Яну 2024, 6:10

JoroZan написа:
Biogame написа:https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11683875174948351
Някой да е гледал въпросния автомобил?

Прави впечатление салона и волана. Определено изглежда вехта, откъдето и да погледнеш. Километрите силно ме съмняват, но може и да са реални. Еърбег-а на волана също изглежда правен. Аз бих подходил с особено внимание към този автомобил. По отношение на двигатела, нямам наблюдения…


Вярно, позахабено е но е 17г кола. Изглежда добре като цяло но трябва да си луд да купиш такава кола, за тези пари, години и км.
:yes:

Предишна

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook