Съвети и въпроси относно избор на Е6х

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 25
Регистриран на: 10.01.2017
Пол: Мъж

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от dd.borislav » 22 Яну 2021, 19:37

bbfl написа:
Powerslide написа:
Exclusive89 написа:
dd.borislav написа:Здравейте, мнения за този автомобил или ако някой го е гледал?

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=igtu7p

Добре изглежда, заслужава да се види.


Докато ровех из чуждите сайтове , това бмв съм го виждал .Сигурен съм на 99%
Беше на повече КМ и пишеше ,че няма проблем , освен запушен ДПФ , така помня.
Огледайте добре колата и проверете пробега , вижте дали не са побългарили ДПФа.
Цената беше около 5000 , но това няма значение , няма да смятаме хората , на който не му харесва , да отива и да си купува сам.
Успех


За това БМВ в auto-records показа 300 000 км 2020 г.


Гледахме я на живо - по-малко от 5 мин. Дпф е капут, много изтормозена и на 400+км, което собственика нв го крие - то си пише на таблото, просто обявата е фейк.

С отлед на това, тази да я е гледал някой? Подвизава се бая време за продажба (може би поне 6 месеца)

https://mobile.bg/11611300987386344

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 8.02.2015
Местоположение: ЛяуЛИН
Пол: Мъж
Кара: ше M54 , сега N53
Мечтае да кара: нормално
Детайли за колата: M54 сега N53

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от Stoqnchev » 24 Яну 2021, 22:15

Top Gun Maverick написа:Cvetun, тя не е за мен, което е още по-лошо, за веригите съм казал.
Бронята я виждам, че не е оригинална пакетова, защото ги няма ония ръбчета отстрани. Може би е била удряна, но има доста М елементи, което не пречи да са добавени всичките де.


Може ли малко разяснение за тези " ръбчета " ??
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Големия мотор е като спестените пари , имаш ги! ама не винаги ти трябват.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 324
Регистриран на: 19.09.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 530d '09

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от Malik » 25 Яну 2021, 11:40

dd.borislav написа:Гледахме я на живо - по-малко от 5 мин. Дпф е капут, много изтормозена и на 400+км, което собственика нв го крие - то си пише на таблото, просто обявата е фейк.

С отлед на това, тази да я е гледал някой? Подвизава се бая време за продажба (може би поне 6 месеца)

https://mobile.bg/11611300987386344



На тая цена ще стои още доста по 6.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 3.04.2014
Местоположение: София
Кара: Каквото има
Мечтае да кара: Влакчето на метрото

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от nickem » 25 Яну 2021, 19:24

Top Gun Maverick написа:Cvetun, тя не е за мен, което е още по-лошо, за веригите съм казал.
Бронята я виждам, че не е оригинална пакетова, защото ги няма ония ръбчета отстрани. Може би е била удряна, но има доста М елементи, което не пречи да са добавени всичките де.

Проблемите с радиото и хедъпа трябва да се изолира всеки модул в оптичния кръг и да се търси 1 по 1. Обикновено като не бачка един правилно смущава останалите. Обичайния заподозрян е ССС-то, но има и други кандидати според оборудването. ССС-то лесно се сменя с фейсово(или CIC) и проблеми няма да има, но другите модули втора ръка си е руска рулетка(Mulf2 или усилвателя на ХК примерно).

Предната броня и парговете боята е крещящо различна, липсва PDC сензор на първите снимки(има ли го, няма ли), таван огледала боядисвани, въобще не е цветуща.

Пък с китайски 19-ки, ще има и занапред да бият джанти. :mrgreen:

Stoqnchev написа:
Top Gun Maverick написа:Cvetun, тя не е за мен, което е още по-лошо, за веригите съм казал.
Бронята я виждам, че не е оригинална пакетова, защото ги няма ония ръбчета отстрани. Може би е била удряна, но има доста М елементи, което не пречи да са добавени всичките де.


Може ли малко разяснение за тези " ръбчета " ??

Разликата не е малка.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Потребител
Аватар
Мнения: 28
Регистриран на: 19.02.2018
Пол: Мъж
Кара: е60 535d космУс, f32 428xi

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от ReSp3c7a » 26 Яну 2021, 2:40

Здравейте колеги, някой гледал ли е тази кола. Доста ми хваща окото, но цената е доста намалена и ми се струва, че ще има проблеми.

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=ip5fgi

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 659
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от Exclusive89 » 26 Яну 2021, 13:29

През лятото мисля, че я мернах няколко пъти в Пловдив и Асеновград, пушеше много гадно и на живо изглеждаше много изтормозена/уморена. Колегите са коментирали за броните малко по-нагоре и тази изглежда, че е с китайски или поне предната е такава.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 26.07.2020

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от Vort » 26 Яну 2021, 19:02

Здравейте колеги, искам да попитам за тази какво мислите. https://m.mobile.bg/details/11605199027915401
Мисля скоро да я погледна, но все пак някой ако има инфо да сподели.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 8.02.2015
Местоположение: ЛяуЛИН
Пол: Мъж
Кара: ше M54 , сега N53
Мечтае да кара: нормално
Детайли за колата: M54 сега N53

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от Stoqnchev » 27 Яну 2021, 13:57

Vort написа:Здравейте колеги, искам да попитам за тази какво мислите. https://m.mobile.bg/details/11605199027915401
Мисля скоро да я погледна, но все пак някой ако има инфо да сподели.


Достата екстри аз лично не ги виждам ...... да има един СиС и това е .... няма дори подгрев на седалките , най - обикновен волан ( Не М-ков ) за пакета няма как да си сигурен , че е оригинален

Няма писано с двата ли чифта джанти се продава на тази цена , за ремонтите няма как да разчиташ на честната дума на продавача.

Като цяла с тази цена от 16 500 лв си е доста много за ХД дори и да е 2010 година - но това си е мое мнение
Големия мотор е като спестените пари , имаш ги! ама не винаги ти трябват.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 324
Регистриран на: 19.09.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 530d '09

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от Malik » 27 Яну 2021, 14:01

Vort написа:Здравейте колеги, искам да попитам за тази какво мислите. https://m.mobile.bg/details/11605199027915401
Мисля скоро да я погледна, но все пак някой ако има инфо да сподели.


Не са се справили особено добре с напасването на предната броня, но не е болка за умиране.

Също така, това, че няма подгрев поне на предните седалки ме навежда на мисълта, че най-вероятно е италиянка.

Ако това не те притеснява, направи и едно кръгче и вади парата :lol:

Потребител
Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 26.07.2020

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от Vort » 27 Яну 2021, 21:03

Огледах я днес, то пък се падна че точно я беше вкарал в сервиз. Пичовете там бяха много точни и ми я показаха от всякъде. Току що беше сменено масло и филтри, както и амортисьори sachs с тампони. Гарантираха ми, че преди 35к или 2 години е била напълно обслужена. Като проблем излизаше грешка на Night vision, защото камерата е махната при слагането на мпакета, който е оригинален видях щампи и си личи че не е китаец. Покарахме я, върви доста приятно, скоростите без забележка, но е премахнат дпфа, определено върви осезаемо по-добре от срок, мапа е направен кадърно. Вътре запазена, но няма подгрев :(, обаче салона е надуваемия. Общо взето това е. Коментар на цената минимален. А само един чифт джанти, другите били китайски и ги е разкарал,но с два чифта гуми.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 423
Регистриран на: 28.06.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 530i

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от Speed_Am_All » 27 Яну 2021, 22:22

Пакета е реден, защото тавана е бял и волана е обикновен. Ако това е от значение де.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 232
Регистриран на: 16.07.2009
Местоположение: София
Кара: X1 E84 25xd; E60 525d LCI Auto

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от kamendc » 28 Яну 2021, 13:22

Начи като почнат... на 185к км. и преди 35к сменени вериги - моята защо на 250к не са пипани?
То не може хем да се хвалиш, че ти е с малък пробег, хем със сменени вериги - едно от двете е.
Ама хайде пък, може да има маниаци ей така превантивно да си ги сменят на 150к.
Иначе на мен ми харесва колата. Автомат, кожа, ел. салон, защо да нямала екстри. Аз съм се возил и на 530д с платнен салон и сивото табло вътре, за мен най-непривлекателната комбинация. Много по-класно е като тази с кожа и дървено табло.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от pampo » 28 Яну 2021, 22:09

Приятел си купи Х5 3д на 180тина хил км от 1ви собственик с история само в БМВ. Собственикът беше сменил превантивно вериги и всичко останало на 150-160к км.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 105
Регистриран на: 14.08.2014
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 330i
Мечтае да кара: BMW M3 CSL

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от g0dkratos » 29 Яну 2021, 13:20

някой да е гледал този автомобил?
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=iqx5wk
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 3.04.2014
Местоположение: София
Кара: Каквото има
Мечтае да кара: Влакчето на метрото

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от nickem » 29 Яну 2021, 20:08

pampo написа:Приятел си купи Х5 3д на 180тина хил км от 1ви собственик с история само в БМВ. Собственикът беше сменил превантивно вериги и всичко останало на 150-160к км.

Балъци ще има винаги, но ако такава смяна можеше да се оправдае, БМВ щяха да са първите, които ще те накарат да си смениш веригите. Дори един на милион да ги сменя на 150 хил, като видиш такава кола първото, което правиш е да провериш има ли доказателства за подобно безумно деяние. :mrgreen:

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook