Мнения за газова уредба AG Zenit

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 74
Регистриран на: 19.03.2017

Re: Мнения за газова уредба AG Zenit

Мнение от desonator » 21 Апр 2017, 16:17

Има бутилки които са леко цилиндрични и влизат по-дълбоко в дупката на резервната гума при Е60 и е с вместимост 60л.
А относно газова, приятел кара N62 с BRC от 2г и е много доволен.

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 2.11.2022
Местоположение: Blagoevgrad
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 330xi
Мечтае да кара: M5 Competition
Детайли за колата: Black Sapphire Mettalic

Re: Мнения за газова уредба AG Zenit

Мнение от SApostolov » 14 Ное 2022, 21:15

Wierdo написа:Благодаря на всички за мненията и препоръките.

В крайна сметка реших да се доверя на газаджиите и сложих полската Zenith Pro OBD. За момента съм навъртял само 40 километра граЦко в София и смея да твърдя, че няма никакви проблеми. Сигурно върви една идея по-малко, най-вече на високите предавки, но реално в това време не съм имал възможност да я пришпоря качествено.

За съжаление не се събра 60л бутилка на местото на резервната, та съм само с 47, но какво да се прави, няма пълно щастие.

Здрасти колега, доста време е минало сигурно вече имаш мнение относно представянето на въпросното AG Zenith , може ли да ми кажеш мнение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 197
Регистриран на: 24.07.2018
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: X1 Restyl,Suzuki Vitara,ATV-китайче
Мечтае да кара: Повече в гората и на сняг.
Детайли за колата: Вече има и 118d N47 в колекцията

Re: Мнения за газова уредба AG Zenit

Мнение от Denis yusein » 18 Ное 2022, 9:17

SApostolov написа:
Wierdo написа:Благодаря на всички за мненията и препоръките.

В крайна сметка реших да се доверя на газаджиите и сложих полската Zenith Pro OBD. За момента съм навъртял само 40 километра граЦко в София и смея да твърдя, че няма никакви проблеми. Сигурно върви една идея по-малко, най-вече на високите предавки, но реално в това време не съм имал възможност да я пришпоря качествено.

За съжаление не се събра 60л бутилка на местото на резервната, та съм само с 47, но какво да се прави, няма пълно щастие.

Здрасти колега, доста време е минало сигурно вече имаш мнение относно представянето на въпросното AG Zenith , може ли да ми кажеш мнение

Здравей колега от 2010г до 2016г на е46 320и, бях със Зенит, не съм имал абсолютно никакви проблеми.
Да уточня че при мен уредбата беше за метан.

Предишна

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook