Четене на записаните ключове в CAS

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 290
Регистриран на: 25.06.2014
Пол: Мъж
Кара: E60 530xd

Re: Четене на записаните ключове в CAS

Мнение от themoldestone » 28 Апр 2016, 9:48

Съгласен съм с мнението ти. На мен лично тази процедура ми трябва след автобояджийски услуги. Миналата година, на моя позната след пребоядисване на няколко детайла, резервния ключ спря да й работи. Оказа се, че на негово място са записали техен. По такива причини искам да погледна, не за да си "играя", или да "човъркам" където не ми е работа.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Четене на записаните ключове в CAS

Мнение от Dextuar » 28 Апр 2016, 9:52

themoldestone написа:Съгласен съм с мнението ти. На мен лично тази процедура ми трябва след автобояджийски услуги. Миналата година, на моя позната след пребоядисване на няколко детайла, резервния ключ спря да й работи. Оказа се, че на негово място са записали техен. По такива причини искам да погледна, не за да си "играя", или да "човъркам" където не ми е работа.


Малко не по темата, но евентуално да се каже името на сервиза? Иначе и на мен ми трябва точно заради автомивки, сервизи и т.н. Смешно ми е на автомивката да стоя до тях все едно карам кола за 200 бона и да я пазя, но пък няма да ми е смешно, ако си обучат ключ и си я приберат като пичове.

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Четене на записаните ключове в CAS

Мнение от b00st » 29 Апр 2016, 19:31

Най-добре да се пренареди obd буксата, поне тия по мивките и сервизите да ги откаже. Ако решат да я крадат спиране няма.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Четене на записаните ключове в CAS

Мнение от Dextuar » 29 Апр 2016, 19:35

b00st написа:Най-добре да се пренареди obd буксата, поне тия по мивките и сервизите да ги откаже. Ако решат да я крадат спиране няма.

Най-добре да ги хванеш след това, трудно може да се докаже, но пък може да ги скъсаш от проверки и да ги пуснеш по медиите, а те оттам да раздухат и да го фалират тоя сервиз/ автомивка.

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 22.02.2019

Re: Четене на записаните ключове в CAS

Мнение от ultramik » 13 Юли 2021, 8:54

Колеги помогайте, и двата ми ключа не работят. Изписва CAS грешка. Колата светва табло, всичко, но при старт на бутона за палене само издава звук на ток и дотам. Как се случва това "обучаване". Може ли да викна диагностик и да дойде и да го направи вкъщи на място?

Предишна

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook