Steering lock engaged грешка. Звучи ми като скъпа грешка...

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 594
Регистриран на: 14.10.2009
Пол: Мъж
Кара: BMW120

Re: Steering lock engaged грешка. Звучи ми като скъпа грешка

Мнение от BMW120 » 29 Дек 2015, 18:12

memorex написа:Или....чакай да се зареди акумулатора напълно и тогава обръщай внимание на грешки от сорта.В тази каляска всичко е свързано с тока.



s chistak byrsak nov akumulator sam, na 1 sedmica :)
syjalqvam za latinicata...
ЛУД УМОРА НЕМА

Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1202
Регистриран на: 3.12.2011
Пол: Мъж
Кара: –ше Е60 530 d

Re: Steering lock engaged грешка. Звучи ми като скъпа грешка

Мнение от memorex » 29 Дек 2015, 18:33

Сигурно е регистриран както му е реда.
П.С Аз веднъж се доверих на един разбирко...че после сам го оправях.Но това само в случай че това е проблема.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3949
Регистриран на: 18.07.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '12 BMW F10
Мечтае да кара: самолет

Re: Steering lock engaged грешка. Звучи ми като скъпа грешка

Мнение от oci » 30 Дек 2015, 0:29

BMW120 написа:Малко update....странно но от тогава не се е появявал проблема....дали наистина ако се изчистят грешките няма да се оправи? Не съм разбирач, така че посъветвайте ме какво да направя....бях се записал час при колега от форума но по стечение на обстоятелствата нямах възможност да отида, а сега след като не изскача тази грешка се чудя дали въобще да ходя или да я чакам пак...

Аз ти го написах в първото ми мнение ама от някой хора човек не може нищо да предложи то смяната и най лесна друг е въпроса дали проблема е от това. Ресетни го и карай ако пак го направи тогава го мисли. На моята го ъбдейтнах и ресетнах преди две години и от тогава нито веднъж не ми е направило проблем. Понякога светва от намеса в кас-а например при корекция на километража или при добавяне и забраняване на ключове и при проблем в напрежението.
Дори и на моята кола, а и на други съм го видял добавя ли нов ключ винаги при запис в кас-а светва в жълто и иска ресет, та идеята ми е че някой може да си е играл с твоята кола.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 594
Регистриран на: 14.10.2009
Пол: Мъж
Кара: BMW120

Re: Steering lock engaged грешка. Звучи ми като скъпа грешка

Мнение от BMW120 » 30 Дек 2015, 23:03

oci написа:
BMW120 написа:Малко update....странно но от тогава не се е появявал проблема....дали наистина ако се изчистят грешките няма да се оправи? Не съм разбирач, така че посъветвайте ме какво да направя....бях се записал час при колега от форума но по стечение на обстоятелствата нямах възможност да отида, а сега след като не изскача тази грешка се чудя дали въобще да ходя или да я чакам пак...

Аз ти го написах в първото ми мнение ама от някой хора човек не може нищо да предложи то смяната и най лесна друг е въпроса дали проблема е от това. Ресетни го и карай ако пак го направи тогава го мисли. На моята го ъбдейтнах и ресетнах преди две години и от тогава нито веднъж не ми е направило проблем. Понякога светва от намеса в кас-а например при корекция на километража или при добавяне и забраняване на ключове и при проблем в напрежението.
Дори и на моята кола, а и на други съм го видял добавя ли нов ключ винаги при запис в кас-а светва в жълто и иска ресет, та идеята ми е че някой може да си е играл с твоята кола.



благодаря колега, мисля след нова година да отида на една диагностика да изчистя всичко и да видим....и всеоще не се е появявала грешката....вече започвам да си мисля, че е било заради акумулатора....
ЛУД УМОРА НЕМА

Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Steering lock engaged грешка. Звучи ми като скъпа грешка

Мнение от Bogat-Beden » 06 Апр 2021, 6:46

Пичове, извинявам се за археологическото действие по изравянето на темата, ама да не пускам нова..
Имам от 2-3 дена тая грешка в червено, колата пали без отказ(поне засега..). Акумулаторът е сменян наскоро от бившия собственик (имам я от седмица) и не знам дали е регистриран. Отделно като инфо има грешка за шофьорски бег и колан. Дали може всичко да идва от новия акумулатор и нерегистрирането му? :roll:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Steering lock engaged грешка. Звучи ми като скъпа грешка

Мнение от Bogat-Beden » 08 Май 2021, 13:52

Сложихме емулатор.
Сега отвреме навреме ми излиза оранжево предупреждение, макар и доста рядко пък направо си отказва да пали, дава ми съобщение да завъртя волана и те така.. :dunno:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

Предишна

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook