Заседнал диск в двд-то

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 614
Регистриран на: 25.08.2012
Местоположение: Ямбол
Пол: Мъж
Кара: Е 61 530d

Re: Заседнал диск в двд-то

Мнение от miroleskov » 18 Юни 2015, 23:08

Направо не ти се вярваше нали?Ама така правят тези коли....


Sent from my iPhone using Tapatalk
Винаги нощувай под върха,за да можеш да продължиш на горе, на сутринта.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 212
Регистриран на: 21.07.2014

Re: Заседнал диск в двд-то

Мнение от lazomilev » 26 Авг 2015, 16:39

Atsalov написа:Механиката струва 186лв ...кой колко ще даде за работа е въпрос на избор и собствено решение. Аз си държа винаги по една нова.

От къде се купува механиката и как се сменя - и при мен е на дневен ред...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 77
Регистриран на: 15.08.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Гаражна е36-ца..!
Мечтае да кара: Е36 без забележка..
Детайли за колата: Италиянска мадама родена през '93

Re: Заседнал диск в двд-то

Мнение от ricky » 02 Мар 2023, 8:58

jorsenbmw написа:Щом си пробвал със задържане на двата еджект бутона и копчето за усилване и не е станало пробвай да влезеш в колата ,без да вкарваш ключ в запалването, изчакай 15 мин да заспи системата след затварянето на вратата и в момента точно в който дадеш на контакт без да се бавиш и да изчакваш каквито и да е надписи на дислея веднага натисни еджекта.Може да пробваш същото и след разкачане на акумулатора с цел отново резетване.
А в гугъл прочетох че понякога се оправял проблема,ако пъхнеш кредитна карта или нещо подобно в прореза за диска и леко побутнеш диска вътре или го подпреш отгоре/отдолу за да нарушиш процеса на опит на системата да го зацепи за прочит.

Здравейте, при мен се получи същото. Неще и неще да го дава. Накрая потърсих във форума и направих така както е написал колегата. Със изчакване на системата да "заспи" и АЛЕЛУЯ. При мен обаче има друг проблем. Когато натисна еджекта диска се показва съвсем малко, понечейки да го хвана веднага се прибира обратно. Повтаряйки процедурата стигаме до момента в който спира да вади диска. И така пак се връщаме в изходна позиция. Не го прави всеки път но е досадно.
Големите умове обсъждат идеи, средните умове обсъждат случки, а малките умове обсъждат хора..!
.Те колегите го казаха,класните автомобили са със задно или двойно,предното предаване изобщо не фигурира,то е създадено за автомобили без никакъв спортен дух,да те вози от т.А до т.Б. цитат....

Предишна

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook