Ignition switched on ???

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 31.10.2015
Пол: Мъж
Кара: e60 525D '06

Re: Ignition switched on ???

Мнение от VMenchev » 02 Дек 2018, 15:33

Здравейте,и при мен излиза същото съобщение,но колата изобщо не иска да запали.Става въпрос за 525d 2006 година.. Акумулатора си е без грешка,стартера цъка,но колата изобщо не пали,а пък вътре светлини,навигация,радио всичко работи.Първоначално се опитах да я запаля с кабели,но нищо макар стойностите да са нормални,след това откачих едната клема на акумулатора и въпросния IBS и пак нищо.Някой ако има някаква идея какво може да е нека сподели,че дори до сервиз не мога да я закарам.

Ацалов
Аватар
Мнения: 3412
Регистриран на: 16.03.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Колело
Мечтае да кара: Лодка в морето

Re: Ignition switched on ???

Мнение от Atsalov » 03 Дек 2018, 21:40

Първо прочетете автомобила за грешки, след това някой да провери дали има ток до стартера ;)

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 22.02.2019

Re: Ignition switched on ???

Мнение от ultramik » 09 Юли 2021, 8:03

VMenchev написа:Здравейте,и при мен излиза същото съобщение,но колата изобщо не иска да запали.Става въпрос за 525d 2006 година.. Акумулатора си е без грешка,стартера цъка,но колата изобщо не пали,а пък вътре светлини,навигация,радио всичко работи.Първоначално се опитах да я запаля с кабели,но нищо макар стойностите да са нормални,след това откачих едната клема на акумулатора и въпросния IBS и пак нищо.Някой ако има някаква идея какво може да е нека сподели,че дори до сервиз не мога да я закарам.


Стара е темата ама какво беше развитието. Същата работа се получи при мен, зареждам си на бензиностанцията и после се опитвам да запаля и кор. Доколкото четох може от ключа да е, да не се разпознава от компютъра, може би свързано с имобилайзера.

Предишна

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook