таблото светна

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2241
Регистриран на: 6.05.2005
Кара: '18 BMW G30 540iX

Re: таблото светна

Мнение от iceblast » 22 Мар 2013, 23:23

CAN шина е канала, по който тече комуникацията в колата. Може би е имало някакво прекъсване, но се съмнявам майсторите да са си издали тайната и да са разказали къде какво са оправили.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 231
Регистриран на: 4.06.2012
Местоположение: plovdiv
Пол: Мъж
Кара: 530d

Re: таблото светна

Мнение от bezdomnia » 23 Мар 2013, 11:05

iceblast написа:CAN шина е канала, по който тече комуникацията в колата. Може би е имало някакво прекъсване, но се съмнявам майсторите да са си издали тайната и да са разказали къде какво са оправили.

така е колега.. обясниха ми само, че причината е там и са махали предното дясно колело и подкалникаи там някаде е тая шина която сама по себе си не представлявала платка или буквално шина а сноп кабели...важното е че доста големи сервизи се ОСРА... и не успяха да ми помогнат ,а това сервизче ми свърши работата :ДДДД

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2241
Регистриран на: 6.05.2005
Кара: '18 BMW G30 540iX

Re: таблото светна

Мнение от iceblast » 23 Мар 2013, 13:43

Колега, точно този сноб с кабели беше моят проблем когато ми се ебаваше AFS-а. Запоих и изолирах кабелите и от тогава никакви проблеми, при теб е било същото, но най-вероятно повече кабели са се били разкъсали.

Аз мисля, че ти бях споменавал за кабели и да ги прегледате?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 231
Регистриран на: 4.06.2012
Местоположение: plovdiv
Пол: Мъж
Кара: 530d

Re: таблото светна

Мнение от bezdomnia » 23 Мар 2013, 18:15

важнот е че всичко е наред

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 306
Регистриран на: 5.10.2011
Местоположение: Ямбол
Пол: Мъж
Кара: BMW 530 i E60 N52B30AF
Мечтае да кара: Bmw 550 i xDrive

Re: таблото светна

Мнение от ristaka 82 » 23 Мар 2013, 19:54

Колега, това момче(майстора) в пловдив ли работи , другата седмица ще имам пътуване до там та да ида до него за една консултация за проблемни габаритни светлини на десен фар , съответно точен адрес да го вкарам в джипиеса да ме закара на адрес. Благодаря предварително , може и на лично съобщение :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 231
Регистриран на: 4.06.2012
Местоположение: plovdiv
Пол: Мъж
Кара: 530d

Re: таблото светна

Мнение от bezdomnia » 23 Мар 2013, 20:17

ristaka 82 написа:Колега, това момче(майстора) в пловдив ли работи , другата седмица ще имам пътуване до там та да ида до него за една консултация за проблемни габаритни светлини на десен фар , съответно точен адрес да го вкарам в джипиеса да ме закара на адрес. Благодаря предварително , може и на лично съобщение :yes:

да колега в пловдив е момчето , казва се Георги Ходжев -0892231374 или 0878792762 адресa му е улица Остромила 45,но ти препорачвам да му се обадиш предварително да се разберете въпреки, че не знам дали ще ти вдигне днес или в неделя.. иначе на момента едва ли ще я оправи ще поиска време защото те работят с някакво момче от Bosch или нещо такова, който реално е ел.техника...ама не губиш и да опиташ успех от мен ..кажи после какво е станало( не го хваля но той направи това което много хора преди него не успяха...и то големи сервизи с големи табели :D :D :D :D :D

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 26.05.2022
Пол: Мъж

Re: таблото светна

Мнение от ludiq_010@abv.bg » 26 Май 2022, 16:21

Здравейте имам проблем с Е70,както си караш забива и след като спре тогава излиза на таблото жълт волан с удивителен по време на самото забиване нищо не свети.

Предишна

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook