Колата няма звук

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 3.02.2023

Колата няма звук

Мнение от ivelin022 » 03 Фев 2023, 21:19

Здравейте, имам следния проблем с е90 2009г. HI-FI система. Нямам никакъв звук от музиката(радиото), нито сигнали от парктроника и колани. Днес, докато колата работеше на място, изведнъж всичко тръгна и музика и сигнали. Загасих и запалих при, което всичко беше наред, но след като сложих диск, отново спря и повече не иска да тръгне. Прегледах модулите отзад, всичко изглежда наред. Монитора работи мога да сменям станции и т.н., но звук няма изобщо...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 493
Регистриран на: 8.07.2016
Местоположение: Велико търново
Пол: Мъж
Кара: N46b20
Мечтае да кара: BMW F10 M550i V8 TT

Re: Колата няма звук

Мнение от Guberkov » 06 Фев 2023, 11:26

ivelin022 написа:Здравейте, имам следния проблем с е90 2009г. HI-FI система. Нямам никакъв звук от музиката(радиото), нито сигнали от парктроника и колани. Днес, докато колата работеше на място, изведнъж всичко тръгна и музика и сигнали. Загасих и запалих при, което всичко беше наред, но след като сложих диск, отново спря и повече не иска да тръгне. Прегледах модулите отзад, всичко изглежда наред. Монитора работи мога да сменям станции и т.н., но звук няма изобщо...


Влязла е вода отзад отляво при усилвателя , или някой предпазител ти играе номера от лош контакт.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 95
Регистриран на: 9.10.2016
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: E61 в цвят “мантинела”

Re: Колата няма звук

Мнение от SpasT » 12 Фев 2023, 19:45

Ако е hi-fi то усилвателя в задната част е само за басовете под седалките и съответно при проблем в усилвателя все пак ще имаш поне някакъв звук. Не си написал с какво радио си. Ако е ССС има голяма вероятност да се е прецакал усилвателя. Имал съм доста такива случаи. Такива модули има доста с други дефекти, така , че лесно ще си намериш втора употреба. Това е платката с големия радиатор в задната част на ССС модула ,на която се намира и голямата букса със захранването.

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook