E91 от cd на Multimedia

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 14.06.2022
Пол: Мъж

E91 от cd на Multimedia

Мнение от BleysaA » 14 Юни 2022, 18:52

Интересува ме, някой пробвал ли е да мине от малкото cd към multimedia. Има ли някакъв вариант или приключението е дълго и сложно. Автомобила ми е Е91 преди фейслифта.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 493
Регистриран на: 8.07.2016
Местоположение: Велико търново
Пол: Мъж
Кара: N46b20
Мечтае да кара: BMW F10 M550i V8 TT

Re: E91 от cd на Multimedia

Мнение от Guberkov » 20 Юни 2022, 12:31

BleysaA написа:Интересува ме, някой пробвал ли е да мине от малкото cd към multimedia. Има ли някакъв вариант или приключението е дълго и сложно. Автомобила ми е Е91 преди фейслифта.

Ами чак дълго и сложно не е , но пък за сметка на това е свързано с излишни пари за харчене в джоба - точно-колко , това зависи кой от всичките варианти ще избереш - с Китайска Мултимедия имитация на NBT ще ти е най-евтино , въпреки това , за да има смисъл ще трябва и хубави говорители,окабеляване,усилвател .

Ако се прави с оригиналните BMW компоненти , ще ти трябва и цяло табло с долап за дисплей , както и попсле кодиране на навигацията и усилватела.

И двата случея отиваш на 2000лв. ако си монтираш и кодираш всичко сам ( без цена на труда). - орг. нави BMW около 1000лв.(cic) + орг. усилвател,говорители и окабеляване 1000лв. - за неща,които биха имали смисъл от целият този мод.

Ако избереш Китаец ще ти е към 800лв. и ще си спестиш кодирането , но пък пак ще трябва да правиш за 1000-та лева PA-часта от озвучаването.

Ако искаш само за карти и навигация , както и за фаца - вземаш Китаец дето имитира NBT , има си шаблон , режеш твоето табло , монтираш и ползваш вграденият усилвател в него и говорителите ,които са по местата си и така за няма и 1000лв. ще ти станат нещата.

Пак казвам, зависи какво искаш и с какви пари за харчене излишни за тази цел си склонен да отделиш.


Поздрави.

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook