бмв 320 (е90) (2008) Помощ

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 13.04.2022

бмв 320 (е90) (2008) Помощ

Мнение от xristoww » 13 Апр 2022, 11:52

Здравейте колеги, реших да се посъветвам с вас понеже съм останал с впечатление че доста хора тук разбират много повече от мен. Имам следния проблем, колата в движение започва да ми дава всякакви грешки, като започнем от спира ми хидравликата, круйз контрола (cruise control failure), понякога DSC. А вчера тръгвам да паля, и ми даде може би всички възможни грешки, трансмисия, сонда за гориво, колана че не работи, айрбега и чистачките полудяха. Поразпитах тук там, и понеже е старт стоп система а съм с несъвместим акумулатор ме посъветваха да взема AGM, отидох и попитах дали може да откача електрониката така от акумулатора, казаха ми че най вероятно е от него и закупих(varta silver dynamic agm 90ah). След като го сложихме до края на деня нямах никакви проблем, но уви днес отново ми спира хидравликата, круйз контрола и т.н. . Моля ако някой може да ме посъветва нещо ще съм много благодарен.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10414
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: бмв 320 (е90) (2008) Помощ

Мнение от Leon » 15 Апр 2022, 16:16

Съветът е диагностика. Акумулатора като смени, регистрира ли го? Ако да, тези ел.проблеми може да са от сто неща, от проблемен IBS сензор до късо съединение...
Never mistake motion for action...

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook