Десния фар спря да свети

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 17.08.2020
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 2.0 benzin

Десния фар спря да свети

Мнение от newdriver » 20 Дек 2021, 22:49

Здравейте ,
вчера докато си карам десния ми фар спря да свети (къси,дълги,мигач) и предполагам , че ми е изгорял бушона. Понеже нямам диаграма на бушоните , някой може ли да сподели кои са бушоните на фаровете? Колата е Е90 2005 2.0I N46b20 . Едит:Рових доста из нета но така и не ги намерих.
Благодаря предварително !

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1022
Регистриран на: 25.12.2014
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: Е90 330d
Мечтае да кара: Tesla Roadster
Детайли за колата: снегорин

Re: Десния фар спря да свети

Мнение от NGneer4eto » 21 Дек 2021, 20:10

Ако е бушона би трябвало да остане поне габарита да свети. Май никога късите и дългите май не са на един бушон, освен ако не е биксенон. Дано да не е лайт модула!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 17.08.2020
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 2.0 benzin

Re: Десния фар спря да свети

Мнение от newdriver » 22 Дек 2021, 13:35

NGneer4eto написа:Ако е бушона би трябвало да остане поне габарита да свети. Май никога късите и дългите май не са на един бушон, освен ако не е биксенон. Дано да не е лайт модула!


Ходих при жичкаджия и се оказа буксата на фара . Също ми обясниха , че ако проблема е в лайт модула няма да спре да свети целия фар ами примерно само габарит или къси и т.н. =)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 493
Регистриран на: 8.07.2016
Местоположение: Велико търново
Пол: Мъж
Кара: N46b20
Мечтае да кара: BMW F10 M550i V8 TT

Re: Десния фар спря да свети

Мнение от Guberkov » 25 Дек 2021, 17:29

newdriver написа:
NGneer4eto написа:Ако е бушона би трябвало да остане поне габарита да свети. Май никога късите и дългите май не са на един бушон, освен ако не е биксенон. Дано да не е лайт модула!


Ходих при жичкаджия и се оказа буксата на фара . Също ми обясниха , че ако проблема е в лайт модула няма да спре да свети целия фар ами примерно само габарит или къси и т.н. =)


И жичкаджията, като ти намести буксата - светна ли всичко?

Това щв да е от това дето ми каза че напаркинг , някякъв те е натиснал по предната броня, едвали ще е от нешо друго.....

:D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 17.08.2020
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 2.0 benzin

Re: Десния фар спря да свети

Мнение от newdriver » 26 Дек 2021, 8:16

Guberkov написа:
newdriver написа:
NGneer4eto написа:Ако е бушона би трябвало да остане поне габарита да свети. Май никога късите и дългите май не са на един бушон, освен ако не е биксенон. Дано да не е лайт модула!


Ходих при жичкаджия и се оказа буксата на фара . Също ми обясниха , че ако проблема е в лайт модула няма да спре да свети целия фар ами примерно само габарит или къси и т.н. =)


И жичкаджията, като ти намести буксата - светна ли всичко?

Това щв да е от това дето ми каза че напаркинг , някякъв те е натиснал по предната броня, едвали ще е от нешо друго.....

:D

Като я намести светна ама при първата дупка пак угасна ии затова се наложи да я смени. Имаше изкривени пинчета и като цяло беше влязла много навътрее и не можеше да контактува.Сега всичко си свети и няма проблеми.

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook