752 BMW Individual High End Audio System - Bass Upgrade ???

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 443
Регистриран на: 15.11.2009
Местоположение: sofiq
Пол: Мъж
Кара: E91 330xd LCI

752 BMW Individual High End Audio System - Bass Upgrade ???

Мнение от hamann25 » 30 Сеп 2021, 9:59

Здравейте въпроса ми е имали смисъл от тази интервенция гледам разни клипове в юутуб как подменят оригиналните баси с автърмаркет. Някой колега правил ли я тази интервенция и ако е да сподели мнение ефект и марка благодаря колата ми е с 752 individual HIFI

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 495
Регистриран на: 8.07.2016
Местоположение: Велико търново
Пол: Мъж
Кара: N46b20
Мечтае да кара: BMW F10 M550i V8 TT

Re: 752 BMW Individual High End Audio System - Bass Upgrade

Мнение от Guberkov » 30 Сеп 2021, 12:17

hamann25 написа:Здравейте въпроса ми е имали смисъл от тази интервенция гледам разни клипове в юутуб как подменят оригиналните баси с автърмаркет. Някой колега правил ли я тази интервенция и ако е да сподели мнение ефект и марка благодаря колата ми е с 752 individual HIFI

Не може да бъде едновременно и Индивидуал и Хай-Фи - или е едното или е другото.

Може всичко от Бейсик аудио през Хай-Фи,през Лоджик до Индивидуал, а смисъл винаги има защото разликите при преминаване от всеки клас Аудио към следващият клас са Огромни.

Ако си наистина опция 752, то това означава че си с най-високият клас аудио-оборудване на BMW Индивидуал , и няма никакъв смисъл да правиш каквото и да било, защото най-вероятно нищо няма да подобриш и е по-вероятно да го влошиш даже.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 443
Регистриран на: 15.11.2009
Местоположение: sofiq
Пол: Мъж
Кара: E91 330xd LCI

752 BMW Individual High End Audio System - Bass Upgrade ???

Мнение от hamann25 » 30 Сеп 2021, 12:21

Guberkov написа:
hamann25 написа:Здравейте въпроса ми е имали смисъл от тази интервенция гледам разни клипове в юутуб как подменят оригиналните баси с автърмаркет. Някой колега правил ли я тази интервенция и ако е да сподели мнение ефект и марка благодаря колата ми е с 752 individual HIFI

Не може да бъде едновременно и Индивидуал и Хай-Фи - или е едното или е другото.

Може всичко от Бейсик аудио през Хай-Фи,през Лоджик до Индивидуал, а смисъл винаги има защото разликите при преминаване от всеки клас Аудио към следващият клас са Огромни.
Индивидуал е 825 вата.
Звучи супер но аз искам по брутален бас.

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook