Проблем с e91 при палене.

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 20.08.2021
Пол: Мъж

Проблем с e91 при палене.

Мнение от h0st4o » 20 Авг 2021, 17:45

Здравейте от няколко дена имам проблем с e91 2004 2.0d при палене на колата. Излиза ми жълт ключ с черта по диагонал и не винаги иска да пали. Трябваше постоянно да го вкарвам и изкарвам ключа докато го засече, че е вътре в колата и запали, докато днес не рестартирах компютъра на колата. След като рестартирах компютъра продължава от време на време да излиза този символ, но много рядко вече не иска да пали, от какво може да е това? Нямам резервен ключ да пробвам с него и гълтача не ми плюе рибката, мисля си че е възможно да е някаква грешка в компютъра или някой модул.
Снимката не е на моята кола и таблото не е същото английско, но символа е този.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1022
Регистриран на: 25.12.2014
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: Е90 330d
Мечтае да кара: Tesla Roadster
Детайли за колата: снегорин

Re: Проблем с e91 при палене.

Мнение от NGneer4eto » 24 Авг 2021, 12:10

Здрасти.
При мен се беше случило един път това преди 2 години на една бензиностанция и я оставих да поседи след 10 мин и запали и оттогава никога не се е появявал тоя жълт ключ. Оттогава между другото ползвам резервния ключ. Възможно е при теб модула да се ебава. Със сигурност трябва да го види специалист с диагностика. Не може да не е записало грешка.

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 20.08.2021
Пол: Мъж

Re: Проблем с e91 при палене.

Мнение от h0st4o » 25 Авг 2021, 1:36

Все още не се е оправила при мен колега, ще я карам да я видят. Няколко дена след това започна и да излиза странен шум, съмнявам се за хвърлен мотор.

Потребител
Аватар
Мнения: 36
Регистриран на: 9.12.2020
Пол: Мъж

Re: Проблем с e91 при палене.

Мнение от ///MEHTOP » 03 Окт 2021, 18:56

какъв беше проблемът :)

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook