Пукане в купето

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 1.11.2008
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: 330i
Мечтае да кара: X6M
Детайли за колата: e46, 330i touring

Пукане в купето

Мнение от mitko_320d » 17 Юни 2021, 12:50

Здравейте.
От известно време започна едно пукане в автомобила ми идващо отпред вдясно .. свалих таблото и пукането си остана идва сякаш отвътре в колонката . Появява се когато минавам неравности, но не винаги. Сякаш, че някакъв предмет .. монета да речем, стои на кантар и се удря в ламатината :conf: Днес установих че е когато е нагрята от слънцето пукането изчезва. И клипче направих да видим дали ще успея да го кача. Който ми помогне му пращам шише мускатова .. неразреждана

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12757
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: Пукане в купето

Мнение от vld » 18 Юни 2021, 14:49

Провери си разпънката дали е затегната.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1020
Регистриран на: 25.12.2014
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: Е90 330d
Мечтае да кара: Tesla Roadster
Детайли за колата: снегорин

Re: Пукане в купето

Мнение от NGneer4eto » 18 Юни 2021, 21:07

mitko_320d написа:Здравейте.
От известно време започна едно пукане в автомобила ми идващо отпред вдясно .. свалих таблото и пукането си остана идва сякаш отвътре в колонката . Появява се когато минавам неравности, но не винаги. Сякаш, че някакъв предмет .. монета да речем, стои на кантар и се удря в ламатината :conf: Днес установих че е когато е нагрята от слънцето пукането изчезва. И клипче направих да видим дали ще успея да го кача. Който ми помогне му пращам шише мускатова .. неразреждана


Колега, имам го абсолютно същото. Появи се от преди 5-6 месеца - притраква като все едно има нещо изтървано метално отдясно във вратата и потропва. Уж идва от към вратата или предния калник. Като се вози някой там казва, че го чува отзаде от към багажника. Всичко съм извадил и не изчезва. Също от преди месец започна да скърца цялото купе (имам чувството че от прозорците). Един звук все едно падат едри песъчинки по стклата. Появява се като я напече слънцето или понякога от нищото. Един ден скърца, друг не скърца. Прави си каквото иска това купе.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 492
Регистриран на: 8.07.2016
Местоположение: Велико търново
Пол: Мъж
Кара: N46b20
Мечтае да кара: BMW F10 M550i V8 TT

Re: Пукане в купето

Мнение от Guberkov » 22 Юни 2021, 13:05

При мен пък се чува нещо през неравности като мина отпред най-дясно на таблото , като сложа леко да го притисмна с ръка и спира.

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook