Дръжката от вътре като затворя пуска черно.

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 12.05.2021
Пол: Мъж

Дръжката от вътре като затворя пуска черно.

Мнение от Kzteam » 27 Май 2021, 14:19

Здравейте имам един проблем отзад на двете врати значи като влезне някой и затворя вратата от вътре му се цапа ръката с черно как мога да го изчистя или смяна на самата дръжка?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 599
Регистриран на: 10.02.2013
Кара: 2008 BMW X6 35dX, 286hp

Re: Дръжката от вътре като затворя пуска черно.

Мнение от goppe » 27 Май 2021, 15:09


Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 10.04.2019
Пол: Мъж

Re: Дръжката от вътре като затворя пуска черно.

Мнение от dygy » 27 Май 2021, 19:00

Kzteam написа:Здравейте имам един проблем отзад на двете врати значи като влезне някой и затворя вратата от вътре му се цапа ръката с черно как мога да го изчистя или смяна на самата дръжка?


Колегата ти е дал чудесен линк. Това са китайски дръжки, които по нищо не се различават от оригиналните, а хубавото е, че нямат това силиконово покритие като на заводските и нямат шанс да се разтопят от слънцето и да пуснат черно. Единственият проблем е, че е много тегава смяната. Аз на моята й смених на предната дясна врата, още щом я вземах. Сваля се цялата тапицерия, и пак е мъка - поне на предната врата беше така. Но не вярвам да е по-различна хавата на другите.

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Дръжката от вътре като затворя пуска черно.

Мнение от Kroki » 28 Май 2021, 9:32

Чак да е много тегава работата.. По 20 минути на кора.
Кората трябва да се свали, разпробиват се пластмасовите нитове с широга бургия, сваля се дръжката и след това с винтчетата от комплекта се стяга.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook