Въпрос за CCC модул/ навигация?

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 26.04.2021
Пол: Мъж

Въпрос за CCC модул/ навигация?

Мнение от IPhilipov » 26 Апр 2021, 10:39

Здравейте!
Преди 2 дни , както си карам колата, навигацията спря да работи и стои логото на BMW само. Вчера пробвах да я рестартирам , нищо не се получава - отново си стои надписа на BMW. Вечерта реши да тръгне,имаше си радио, всичко работеше, докато не спря отново. :D Чета из форумите, че това може да е прецакан CCC модул, според вас възможно ли е? Не разбирам изобщо от тези навигации. Говорих с човек от Пловдив, който монтира Андроид навигации, но ми каза че ако е прецакан този модул и да сложи Андроидска навигация пак няма да иска да работи. Можете ли да ме насочите към някой човек в Пловдив , който може да оправи този проблем? Или да ме посъветвате какво да правя,защото гледам някакви теми от сорта на " от CCC към CIC" или подобни, но не знам за какво иде реч.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 633
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Въпрос за CCC модул/ навигация?

Мнение от ivanski_2 » 27 Апр 2021, 15:11

Влизаш в олх и грабваш един cic , за твоята количка са на цената на рециклиране на модула , иначе да ссс то ти прави проблемите. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook