Смяна на фабрични ангелски очи

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 9.04.2021
Пол: Мъж

Смяна на фабрични ангелски очи

Мнение от kHRYSTAL » 09 Апр 2021, 21:24

Здравейте, от доста време искам да сменя цвета на фабричните ми ангелски очи на син цвят, в момента са бели, но нямам представа от къде тряба да ги купя, защото в сайтовете намерих само за преди фейслифта. Модела е Е91 320d 2010 година 184к.с

Също така забелязвам, че тези, които са на заден план почти не светят и реално изглежда, че колата е само с 2 ангелски очи, а не с 4 както би трябвало.

Благодаря предварително.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 701
Регистриран на: 7.10.2012
Пол: Мъж
Кара: E90 LCI 320D xDrive
Детайли за колата: N47/184 Hp

Re: Смяна на фабрични ангелски очи

Мнение от nikola59 » 12 Апр 2021, 0:27

kHRYSTAL написа:Здравейте, от доста време искам да сменя цвета на фабричните ми ангелски очи на син цвят, в момента са бели, но нямам представа от къде тряба да ги купя, защото в сайтовете намерих само за преди фейслифта. Модела е Е91 320d 2010 година 184к.с

Също така забелязвам, че тези, които са на заден план почти не светят и реално изглежда, че колата е само с 2 ангелски очи, а не с 4 както би трябвало.

Благодаря предварително.

Едно е да искаш, друго е да е възможно и според мен не се занимавай с глупости, защото това са ти дневните светлини , ако си с ксенон фарове, за другите не знам.
При фейслифта с ксенон фарове оригинално крушките са H8 12V 35W парт.номер 07119906503 и светлината минава по светоотводи за да виждаш отпред ринговете. Може да сложиш някакви китайски ментаци сини и нямам идея отпред какво ще свети, но и дори да го постигнеш, като те мерне някоя кука че синееш и се заяде, ко праим? :mrgreen:

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook