Неработещо странично огледало

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 36
Регистриран на: 9.12.2020
Пол: Мъж

Re: Неработещо странично огледало

Мнение от ///MEHTOP » 28 Апр 2021, 18:14

Да и аз четох доста, чупят се. И мойте майстори казаха, моторчетата заминават бързо.
Да разбирам от отговора ти,че не подлежат на ремонт, а да си търся други огледала.Казаха ми да търся огледала за годината на производство на мойта тарайта, иначе нямали да тръгнат ,дори да са изправни?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1020
Регистриран на: 25.12.2014
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: Е90 330d
Мечтае да кара: Tesla Roadster
Детайли за колата: снегорин

Re: Неработещо странично огледало

Мнение от NGneer4eto » 14 Май 2021, 18:57

///MEHTOP написа:Да и аз четох доста, чупят се. И мойте майстори казаха, моторчетата заминават бързо.
Да разбирам от отговора ти,че не подлежат на ремонт, а да си търся други огледала.Казаха ми да търся огледала за годината на производство на мойта тарайта, иначе нямали да тръгнат ,дори да са изправни?


Не! Търси огледала за конкретно твоя модел по рама! С тези години така ще се наиграеш, че като купиш 2-3 чифта и пак се различават, ше се вайкаш, че не си купил направо оригинални!

Потребител
Аватар
Мнения: 36
Регистриран на: 9.12.2020
Пол: Мъж

Re: Неработещо странично огледало

Мнение от ///MEHTOP » 26 Май 2021, 9:47

Приятелю, как да търся втора ръка по рама? Нещо съм бос , извини ме. Номера на рамата не е ли е уникален за всеки автомобил. Ще съм благодарен за съветите пичове

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1020
Регистриран на: 25.12.2014
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: Е90 330d
Мечтае да кара: Tesla Roadster
Детайли за колата: снегорин

Re: Неработещо странично огледало

Мнение от NGneer4eto » 28 Май 2021, 17:51

///MEHTOP написа:Приятелю, как да търся втора ръка по рама? Нещо съм бос , извини ме. Номера на рамата не е ли е уникален за всеки автомобил. Ще съм благодарен за съветите пичове


Намери някой магазин или познат, който има достъп до базата данни на BMW и да ти изкара за твоята рама кой номер е огледалото. Аз го правя за по-сигурно като поискам цена от официалния дилър и на офертата пише номера на компонента. Така знаеш по номера какво точно ти трябва. Можеш също да видиш и номера който е написан на твоето огледало, но понякога там пише номера на самата част, а огледалото като цяла сборка се продава под друг номер. Това важи и за други компоненти от автомобила. Оттам нататък е лесно - търсиш точно това. Когато харесаш нещо разпитваш продавача за номера и така.
Занимавал съм се да търся огледало за Е46 и повярвай ми има повече конфигурации отколкото предполагаш. За Е90 предполагам са повече. Бях купил две на старо и пак не успях да събера едно цяло. А да сменяш моторчета, кабели и т.н. е почти изгубена кауза.

Потребител
Аватар
Мнения: 36
Регистриран на: 9.12.2020
Пол: Мъж

Re: Неработещо странично огледало

Мнение от ///MEHTOP » 23 Фев 2024, 10:12

Здравейте, доста време ме нямаше и нямах време да се занимавам с огледалата подробно, но ми остана малко време и разбрах, че като махна капака на огледалото , има една платка, като я изкарам огледалата се прибират, т.е. Почват да работят, като я върна пак, за известно време работят, т.е. Се движат, могат да си наглася, после пак спират. С няколко думи- като махна платката , огледалата, само се прибират, не мога да нагласят, като я сложа тази платка пак, всичко работи , но за кратко.

Предишна

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook